Televizní program | XML export

Výběr TV a rádio stanic

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

Rychle přejít na hodinu: 0, 5, 12, 16, 20

ct1 ČT1

ct2 ČT2

nova Nova

prima Prima

ct4-sport ČT4 Sport

barrandov Barrandov

prima-cool Prima Cool

prima-love Prima Love

0.25MI5 (2. díl)

V předchozí epizodě se MI5 podařilo odhalit spiknutí na nejvyšší úrovni, kladoucí si za cíl prostřednictvím spektakulárních teroristických útoků destabilizovat vnitropolitickou situaci v zemi a v nastalém chaosu převzít moc a nastolit autoritativní režim, který je podle spiklenců jako jediný schopný čelit výzvám 21.

1.20Zajímavosti z regionů

Události a informace z kraje, v němž žijete. Rok: Režie: Hrají:

1.45AZ-kvíz

Vědomostní soutěž AZ-kvíz, která se připravuje v brněnském studiu České televize pod vedením režiséra Ladislava Cmírala, už svým názvem oznamuje, že vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti.

2.10Postřehy odjinud

Sicílie očima Jana Šmída Sicílie je fotogenická svou různorodostí. Guy de Maupassant prohlásil, že tu najdete úplně všechno, řekli bychom, že je to úplný fotografický ráj.

2.15Kaleidoskop

Tentokrát budou Hodinoví manželé pomáhat paní Anežce, která bydlí s rodinou na okraji Prahy. Má sice krásnou zahradu, ale když zaprší, v každé malé loužičce se usídlí komáři a problém je na světě.

2.40Dobré ráno

Startovací dávka energie! Ranní show České televize. Rok: Režie: Hrají:

0.45Americké století očima Olivera Stonea

V sedmém dílu své interpretace dějin 20. století líčí Oliver Stone zoufalou snahu USA o úspěch ve válce ve Vietnamu. "Arzenál americké armády vzrostl o napalm, kazetové pumy a bílý fosfor,tvrdí.

1.40Cestománie

Zanzibar - Mezi Afrikou a Arábií Projet se dřevěným autobusem, navštívit kamenné město či bývalé otrokářské trhy, nakrmit opice, které nikde jinde nežijí, poznat paláce sultánů a ještě k tomu pátrat po místech, kde se narodil slavný zpěvák skupiny Queen Fredie Mercury.

2.10Třígrošové podnikání

Název slavné "Žebrácké operyKurta Weila je některými překladateli do češtiny převáděn jako "Třígrošová opera".

2.35Zapomenuté výpravy

Šlápoty V roce 1966 se čtyři mladé ženy - Jarmila, Věra, Květa a Zdena - rozhodly vykonat dálkový pochod na trase Praha - Mexico City, kde se za dva roky měly konat olympijské hry.

3.00Ostrovy zapomenutého klidu

Boubínský prales Jsou místa, která bereme jako samozřejmost. Jako by tu byla od nepaměti. Ochrana Boubínského pralesa se úředně počítá od roku 1858.

3.25Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

Sedněte si, dejte ruce za záda a neruště. Další díl ze školních lavic právě začíná.

3.50Babylon

Jacques Rupnik je známý politolog a historik, který se specializuje na střední a východní Evropu.

4.20Vodácká cesta na Moravě

Spolu s ekology ze Správy CHKO Litovelské Pomoraví a vodáky z regionálních sdružení se zúčastníme otevření nové vodácké cesty na Malé vodě, v NPR Ramena řeky Moravy, která od dubna do konce července nahradí cestu v hlavním rameni řeky, kde hnízdí vzácné druhy ptáků.

4.30Sabotáž

Nesnažte se být tím, kým nejste...

4.55Slovenský kras

Národním park Slovenský kras byl spolu se svým maďarským protějškem v roce 1995 zapsán do Seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Je největším krasovým územím planinového typu ve střední Evropě.

0.20Kriminálka Las Vegas (16. díl)

Kriminálka nemá šťávu Policisté jsou přivoláni k únosu dítěte, syna bohatého muže, kterému se nedávno utopila žena v bazénu a on malého pětiletého chlapce vychovává sám.

1.05Mike a Molly (6. díl)

Mike a Molly se vzali a užívají si radostí i strastí manželského života i když musejí neustále čelit neurotickým členům svých původních rodin. Nejvíc jim ale komplikují život jejich přátelé a matky...

1.25Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

1.55Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (18. díl)

K.O. Boxer Gabriel oslavuje vítězství v baru, kde s ním koketuje mladá dívka. Když ji jakýsi muž surově odtáhne ven, Gabriel jí vyběhne na pomoc, vzápětí je však postřelen do nohy.

2.50Kolotoč

Hudební tajenky, písničky a soutěže. Uvádějí Adéla a Dalibor Gondíkovi. Rok: Režie: Hrají:

3.20DO-RE-MI

Sabina Laurinová a Pavel Trávníček představují zpívající odvážlivce z ulice. Hosté pořadu M. Hrubešová, R. Ondráček a M. Pokorný. Rok: Režie: Hrají:

4.10Ordinace v růžové zahradě (94. díl)

Každý občas zabloudí Gábina prosí Adama, aby jí pomohl. Kvůli droze je ale schopná ublížit sobě i ostatním. Vloupání na sesternu je jen začátek.Lukáš se Gábiny ujímá a přiznává, že mu není lhostejná.

0.40Myšlenky zločince (2. díl)

Ve městě Durant došlo ke dvěma sadistickým vraždám mladých dívek. Tým Aarona Hotchnera je odhodlán pachatele dopadnout.

1.35Spravedlnost v krvi (8. díl)

Vyšší vzdělání Danny vyšetřuje vraždu studenta, který prodával na univerzitě drogy. Rovněž se znovu spojí se starým známým.

2.30Vraždy v Kitzbühelu (5. díl)

Smrt krále krojů Ctižádostivá kriminalistka Karin Koflerová se spolu se svým šarmantním kolegou pouští do vyšetřování často komplikovaných případů v malebném horském středisku a jeho nejbližším okolí.

3.20Siska (8. díl)

Ani jeden z nás Úspěšná realitní makléřka Renate Lenzová byla zastřelena, když čekala v opuštěném domě na zájemce o prohlídku a právě hovořila se svou asistentkou Senait Hagenovou.

4.20Wolffův revír (14. díl)

Chemie lásky V době, kdy významný chemik dr. Westphal se svým spolupracovníkem dr.

0.25Vodní slalom: SP 2014 Německo

Záznam ze soutěží druhého dne v německém Augsburgu. Rok: Režie: Hrají:

1.25Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

1.35Jezdectví: M ČR v parkurovém skákání 2014 dětí a juniorů

Záznam domácího šampionátu z Ptýrova. Rok: Režie: Hrají:

2.05Tenis: Pardubická juniorka 2014

Reportáž z průběhu tenisového mistrovství České republiky jednotlivců v kategorii staršího dorostu. Rok: Režie: Hrají:

2.35Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Michala Dusíka. Rok: Režie: Hrají:

3.00Motorismus: ME v autokrosu 2014 Přerov

Záznam z druhého českého závodu evropského šampionátu autokrosařů. Rok: Režie: Hrají:

4.30Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne. Rok: Režie: Hrají:

0.00Obávaný bojovník

Huo Yuan Jia se už jako mladý chlapec snaží dosáhnout otcových kvalit v bojovém umění WuShu a dále dělat čest svému rodu.

2.00Alpha 0.7 (3. díl)

"Když je tvá mysl v rukou někoho jiného...".

3.15Na plac!

Šance pro herce z ulice. Rok: Režie: Hrají:

4.05Jake a Tlusťoch (23. díl)

Náhrdélník Todd Kurtin si bere bohatou Ellen za ženu z čisté vypočítavosti. Hned první den po svatbě ji zabije a z krku jí strhne drahý náhrdelník, přesně tak, jak si to již dříve naplánoval.

4.50Pauline a Leonard (22. díl)

Pokračování německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další. Rok: Režie: Hrají:

2.00Jmenuju se Earl (13. díl)

Ve starých kolejích Earl je konečně venku z vězení. V Krabí boudě se koná oslava k příležitosti jeho propuštění. Randy předal Earlovi jeho seznam, který vyzvedl ve vězení.

2.20Kravaťáci (1. díl)

Mike Ross právě složil zkoušky na práva za jiného studenta. Tentokrát byl málem chycen.

3.40Grimm (5. díl)

Krysař Novodobý Krysař je vyloučen ze školy. Krátce nato umírá jeho profesor na šok z krys, kterých měl plné auto. Detektiv Nick je však přesvědčen o Krysařově nevině... Rok: 2011 Režie: Hrají:

4.25Frajeři ze šroťáku

Darren manažerem Tři brooklynské party sběračů kovů řeší své každodenní problémy a zakázky, jako jsou svoz hliníku či starých spotřebičů.

4.45Frajeři ze šroťáku

Posvátný šrot Tři brooklynské party sběračů kovů řeší své každodenní problémy a zakázky, jako jsou svoz hliníku či starých spotřebičů.

0.20Volejte Věštce

Zajímá Vás, co Vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Pak právě pro Vás je tu pořad VOLEJTE VĚŠTCE. Rok: Režie: Hrají:

2.25Sex ve městě (1. díl)

Zdvihnout kotvy Samantha vykopává válečnou sekyru svému perspektivnímu a bohatému milenci Richardovi, protože ho načapala s jinou. Přesto věří, že je to muž jejího života, kterého je schopna milovat.

2.55Sex ve městě (2. díl)

Prvotní hřích Carrie musí ve svých pravidelných novinových sloupcích, které jí zajišťují živobytí, psát o vztazích. Přitom zrovna žádný nemá.

3.25Alisa - Jdi za svým srdcem (165. díl)

Alise se dosud nepodařilo najít pravou lásku. Ani v pracovním životě se jí příliš nedaří. Je však rozhodnutá se nevzdat. Vrací se do rodného města a začíná žít nový život.

4.05Někdo se dívá (39. díl)

Eviny nadřízení při policejní akci zatknou šíleného vraha. Jmenuje se Baltazar Toledo a chce mluvit jedině s komisařkou Evou. S klidem přiznává, že zabil všech šest žen.

4.50Láska je Láska (1. díl)

Lék na lásku Tina s Bette vychovávají malou dcerku po svém, což se nelíbí sociální pracovnici. Alice trpí, protože ji opustila Dana.

5.15Etiketa

Dary a dárky Pokud je dárců více, přikládáme k darům vizitku (napíšeme na ni něco osobního a podepíšeme se).

5.25Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky. Rok: Režie: Hrají:

6.00Bláznivé lásky (25. díl)

Nechám tě Zdá se, že trampoty Paola a Laury jsou šťastně za nimi a schyluje se ke svatbě. Má to samozřejmě několik háčků.

6.59Studio 6

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT. Rok: Režie: Hrají:

8.45O buchtách a milování

O Hanácích se říkávalo, že jso to lidé rozvážní, ale pomalí. Inu: Hanák - velké panák, z šeroka vekračoje, jedno nohó k předo postrkoje.

9.25Mezi supy

Jako supové se vrhají na kolony přistěhovalců nelítostní bandité. Ještě že je tu statečný Vinnetou a jeho přátelé.

11.05Profesionálové (1. díl)

Bodie se mstí Teroristická skupina zajme rukojemí a vydíráním získá tajné konstrukční plány právě vyvinutého obrněného transportéru. Jen náhoda pomůže týmu CI5 dostat se na správnou stopu...

5.20Postřehy odjinud

Korsika očima Jana Šmída Dnes spolu s Janem Šmídem navštívíte Bastii, město, které svou charismatickou sešlostí okázale rezignuje na turisty.

5.25Moje rodina (1. díl)

Všechny cesty vedou k Ramónovi O Benových výchovných metodách by mohl nezaujatý pozorovatel psát romány. Copak když byly děti malé, to si s tím ještě jakž takž poradil.

5.59Dobré ráno

Startovací dávka energie! Ranní show České televize. Rok: Režie: Hrají:

8.30Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

8.50Vesnicopis

Lipina, Štáblovice Ve stínu pěti křížů, blízko rybníků, na nichž tančí rusalky, najdete unikátní ukázky východosudetských kolonizačních vsí (2011). Na Opavsko vás zavede Lumír Tuček.

9.10Století létání (24. díl)

Podíváme se do nejvzdálenějších koutů zeměkoule. Tématem jsou tentokrát letadla a výzkumné cesty. Grand Canyon v americkém státě Arizona je více než 320 kilometrů dlouhý a místy až 1600 metrů hluboký.

10.05Konec přehlídky (4. díl)

1917.

11.00Deníky 1. světové války

Habsburský následník trůnu František Ferdinand d'Este je 28. června 1914 zavražděn na návštěvě srbské metropole.

11.55Objevování pravdy

Cesta do mayského podsvětí Mayové byli největšími staviteli pyramid historie. Staří Egypťané jich postavili méně než sto. Po mayských stavitelích jich zůstalo několik tisíc.

5.59Snídaně s Novou

Váš náskok po celý den. Rok: Režie: Hrají:

9.00Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

9.20Ulice (2642. díl)

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál. Rok: Režie: Hrají:

10.15Jak vytrhnout velrybě stoličku

Osmiletému Vaškovi bytostně schází tatínek a láskyplná péče maminčina mu nemůže nahradit tajemná dobrodružství, proto Vašek s dětinskou důsledností hledá nového tatínka.

11.50Dva a půl chlapa (9. díl)

První úkol splněn Do domu přijde dívka, která se asi zamilovala do Jaka. Charlie se ji snaží vyhodit. A Alan a Rose se pustí do Scrabblu...

6.05Walker, Texas Ranger (4. díl)

Mustangové Mitch a Ned se rozhodli prodat svůj ranč, protože nová dálnice má procházet právě středem jejich pozemků.

7.00Alf (15. díl)

Elvis žije Když do garáže Tannerových nabourá vesmírná loď z planety Melmec, nikdo netuší, jak jim to změní život.

7.50M*A*S*H (7. díl)

Volání korejského větru Tábor je varován, že se blíží silná bouře a všichni se na ní chystají.

8.40Cesty domů (14. díl)

Není ke komu se vracet Rudolf zachránil Pavlínu a Renka zauta. Zadržela ho však policie, protože řídil opilý. Čeká ho vyšetřování a soud. Dokázal ale poskytnout první pomoc.

9.55To je vražda, napsala (3. díl)

Báječná stará dáma Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...

10.55Julie Lescautová (3. díl)

Vykoupení Mediálně známý jasnovidec Corti je zavražděn těsně před schůzkou s mladou horolezkyní, jíž měl sdělit informace o jejím pohřešovaném otci Feuillantovi.

5.25Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

5.40Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport. Rok: Režie: Hrají:

6.00Paralympijský magazín

Reportáže z významných akcí sportu handicapovaných. Rok: Režie: Hrají:

6.20Plážový volejbal: FIVB World Tour 2014

Záznam z grandslamového turnaje v plážovém volejbalu mužů a žen z rakouského Klagenfurtu. Rok: Režie: Hrají:

6.50Horská kola: Český pohár 2014 Špindlerův Mlýn

Záznam závodu ve sjezdu horských kol. Rok: Režie: Hrají:

7.15Jezdectví: Český skokový pohár 2014

Záznam Velké ceny Zduchovic - šestého podniku domácího poháru v parkurovém skákání. Rok: Režie: Hrají:

8.00Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

8.30S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky. Rok: Režie: Hrají:

8.40ČeskoSlovenská Miss Aerobik 2014

Představení finalistek letošního ročníku nejvýznamnější soutěže v oblasti krásy a sportu. Rok: Režie: Hrají:

8.50Motorismus: ME v autokrosu 2014 Přerov

Záznam z druhého českého závodu evropského šampionátu autokrosařů. Rok: Režie: Hrají:

10.20Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Michala Dusíka. Rok: Režie: Hrají:

10.50Jezdectví: M ČR v parkurovém skákání 2014 dětí a juniorů

Záznam domácího šampionátu z Ptýrova. Rok: Režie: Hrají:

11.20Tenis: Pardubická juniorka 2014

Reportáž z průběhu tenisového mistrovství České republiky jednotlivců v kategorii staršího dorostu. Rok: Režie: Hrají:

11.55S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky. Rok: Režie: Hrají:

5.55Láska a pomsta (13. díl)

Záhadný cizinec zamíchá osudy mnoha lidí. Nikdo netuší, že se vrátil pomstít ztracenou lásku a zradu přátel. Rok: Režie: Hrají:

6.55Animáček

Animované filmy pro děti. Rok: Režie: Hrají:

9.20Láska u fjordu: V zajetí lásky (2. díl)

V zajetí lásky Nadějné architektce se naskytne životní příležitost v jejím profesním životě.

11.30Poslední polda (9. díl)

Alles Verräter Policista Michael Brisgau ( Henning Baum ) se vrací do služby. Kvůli přestřelce, kde byl zraněn, zůstal 20 let v komatu.

5.10Kdo přežije: Čína (3. díl)

Mám v háji obě ruce a nejspíš i rameno Tvrdá soutěž na exotickém ostrově, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život.

6.05Futurama (11. díl)

To menší zlo Fry, Leela a Bender se vydávají do Historamy, jakéhosi popleteného skanzenu dvacátého století. Vinou Fryovy nešikovnosti za volantem tam srazí robota jménem Flexo.

6.30Xena (22. díl)

Oběť 2/2 Po narození Hope se ji sice snaží Xena zabít, ale bez úspěchu. Proto aspoň zasype Kallisto hromadou kamenů a uteče pryč.

7.15Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.35Ztraceni (6. díl)

Opuštěni Skupina z druhé části letadla spolu s dobře známou trojicí se musí potkat s prvním vážným problémem.

8.25Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

8.45Futurama (12. díl)

Zuřící Bender Všichni zaměstnanci Planet Expressu vyrazí do kina. Během promítání se Bender pustí do sporu s jedním robotem v hledišti a náhodou ho pošle do bezvědomí.

9.15Scrubs: Doktůrci (4. díl)

Můj tenisbal J. D. má pacienta, který trpí mozkovým nádorem a nemá šanci přežít. Coxovi se ale podaří přemluvit Kelsa, aby ho dostal do výzkumného programu léku, který by mohl pomoci.

9.40Scrubs: Doktůrci (5. díl)

My New God Jordan se rozhodla nechat pokřtít Jacka, z čehož nemá doktor Cox ani trochu radost. Na křtiny má navíc přijet i jeho pobožná sestra... Rok: 2006 Režie: Victor Jr.

10.10Kdo přežije: Palau (10. díl)

Ostrov vyhnanství Tvrdá soutěž na exotickém ostrově, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život.

11.10Top Gear: Olympijský speciál

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků.

6.25Dallas (67. díl)

Legendární americký seriál (1978-91) se vrací na vaše obrazovky! Členové bohaté rodiny Ewingů bojují mezi sebou o vládu nad naftařským impériem i proti nekalým praktikám konkurence. J. R.

7.15Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.30Will & Grace (17. díl)

Tajnosti a svody Blíží se výročí Willa a jeho bývalého snoubence. Grace chce Willa zbavit myšlenek na výročí a tak společně s Karen a Jackem odjíždějí na víkend na chatu.

7.50Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

8.10Svatby v Benátkách (10. díl)

Toužím Filip se konečně rozhoupá a řekne Elišce, že se chce rozvést. Pro Elišku je to po Maďarsku obrovský šok. Jako důvod Filip uvede, že se necítí být otcem a Ela si zaslouží někoho lepšího...

9.15Julie Lescautová (2. díl)

Časovka Komisařka Lecsautová vyšetřuje vraždu sportovní novinářky. Zjistí, že oběť pracovala na článku o budoucí mistryni v běhu.

11.05Renovace v utajení (7. díl)

Renovace pronajatého domu Chcete lépe bydlet? Debbie Travisová a její tým vám během několika hodin zrenovují byt nebo dům k nepoznání. Ovšem vy se to dozvíte až jako poslední... Rok: Režie: Hrají:

12.00Zprávy ve 12

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

12.20Události v regionech plus

Souhrn nejdůležitějších událostí dne pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Rok: Režie: Hrají:

12.30Hercule Poirot

Bonboniéra Případy excentricky rafinovaného belgického detektiva.

13.20Horákovi (16. díl)

Zpátky do školy Standa si začíná zvykat na to, že má dceru. Vzkaz Tomáše pro Evu použije Patrik jako svůj vzkaz pro Kristýnu. Další zamotaná situace je na světě.

14.15Okouzlení (18. díl)

Italská rodinná sága podle slavné spisovatelky ženských románů Marii Venturiové. Rok: Režie: Hrají:

15.10Počesku

Český ráj S Václavem Žmolíkem ze Sedmihorek na hrad Trosky. Rok: Režie: Hrají:

15.20Tak neváhej a toč speciál

Eduard Hrubeš společně s K. Hrachovcovou, P. Vondráčkem, Ch. Poullain, P. Jablonským a J. Satinským uvádí gejzír humoru a poťouchlostí domácího videa pro všechny, kteří se rádi smějí.

12.40Světová náboženství

Islám O islámu toho v poslední době bylo napsáno a řečeno mnoho. Většinou v souvislosti s dočasnými světovými problémy. My se však dnes podíváme do barvité a fascinující historie tohoto náboženství.

13.40CIA proti teroristům

Dronová válka Amerika vede prostřednictvím CIA skrytou válku. Elitní tým pronásleduje teroristické vůdce skrývající se v drsném terénu pákistánských hor.

14.25Cíl cesty: potápění (3. díl)

Karibik Při vyslovení jména Karibik se cestovatel, který dříme v každém z nás, nejspíš zasní.

15.15Království divočiny: Ksukol ocasatý

Noční džunglí se pohybuje tajuplný tvor. Má velké kulaté oči, dlouhý ocas a uši, které připomínají netopýry. Je to ksukol ocasatý.

15.40Bratrstvo tajemných mangust

Na poloostrově Mweya v ugandském Národním parku královny Alžběty ochraňuje rodinka mangust žíhaných další vrh mláďat a hledá nové bezpečné doupě.

12.10Tescoma s chutí

Pečeme s Adélou Gondíkovou a Pavlínou Bersziovou. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově. Rok: Režie: Hrají:

12.20Sue Thomas: Agentka FBI (12. díl)

Syn vraha V Georgetownu vyletí do povětří arabská restaurace. Ukáže se, že v ní sestrojovali bombu teroristé. Použili přitom vysoce citlivou výbušninu české výroby, Jestex.

13.20Beze stopy (19. díl)

Srdce na dlani Policisté jsou přivoláni k případu zmizení mladé majitelky seznamovací kanceláře.

14.20Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (19. díl)

Odkaz Tři bohatí mladíci posílají mladé dívce SMSky, kterými se jí pokoušejí přimět, aby se svlékla před webovou kamerou. Ta ale odpovídá domnělému "Joeovi", ať počká až po abiturientském večírku.

15.15Ordinace v růžové zahradě (95. díl)

Plaváček Čestmír s Vendulkou najdou odložené miminko. Z dopisu se dozvědí o těžkém údělu matky.Čestmír se rozhodne neprozradit její totožnost, i když na něj naléhá Lukáš.

13.05Walker, Texas Ranger (5. díl)

Dokud nás smrt nerozdělí Bezohledný řidič způsobí několik dopravních nehod. Jedno z aut i s řidičkou zůstane viset nad útesem.

14.05Wolffův revír (15. díl)

Zlomená srdce Novinářka Kristina Beckerová chce psát velký článek o oddělení vražd berlínské kriminálky.

15.10Siska (9. díl)

Smrt je konečná U benzinové pumpy je nalezena mrtvola řidiče dálkového kamionu. Krátce nato se na úplně jiném místě objevuje tělo zavražděného spolujezdce. Policie se obává, kdo bude další obětí...

12.05Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

12.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

12.50Motorismus: Rally Finsko

Dokument o průběhu osmého závodu Mistrovství světa rally 2014. Rok: Režie: Hrají:

13.45Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne. Rok: Režie: Hrají:

14.40BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím... Rok: Režie: Hrají:

14.55Vertikal

Magazín pro všechny vyznavače outdoorových sportů a outdoorového způsobu trávení volného času. Rok: Režie: Hrají:

15.20Olympijské hry mládeže 2014 Čína

Zpravodajství z průběhu soutěží, které se konají v čínském městě Nanking. Rok: Režie: Hrají:

12.35Poslední polda (10. díl)

Hühnerabend Policista Michael Brisgau se vrací do služby. Kvůli přestřelce, kde byl zraněn, zůstal 20 let v komatu.

13.45Vražedné pobřeží (18. díl)

Soukromý detektiv Nick Slaughter likviduje zločin na pobřeží... Rok: Režie: Hrají:

14.50Červené růže (105. díl)

Německý romantický seriál. Rok: Režie: Hrají:

15.50Capri (2. díl)

Záhadná dědička narušila plány dvěma bratrům, se kterými zdědila vilu na ostrově. Dozvídá se o minulosti, o které neměla ani tušení.

12.10Akta X (10. díl)

Fotograf smrti Agentka Scullyová je nasazena na případ policejního fotografa, který s fotoaparátem v ruce pronásleduje smrt už minimálně jedno století, aby mohl konečně umřít.

13.10Dobyvatelé ztracené pravdy (10. díl)

Vězení duchů a argentinské monstrum Tentokrát se Josh se svým týmem vydává do ostrovního vězení u Panamy. Zde prý strážní mučili vězně.

14.10Simpsonovi (11. díl)

Asociální síť Líza se cítí osamělá, a tak se rozhodne stvořit sociální síť, kde by bylo snadné se spřátelit a udržovat kontakt. Její stránky se brzy stanou hitem, který však Líze přeroste přes hlavu..

14.40Simpsonovi (12. díl)

Vočko na hadry Hospodský Vočko má jediného kamaráda, a tím je starý hadr, kterým po večerech utírá stoly a bar. Netuší, jaký poklad drží v ruce.

15.10Bořiči mýtů (7. díl)

Bořiči se zaměří na explodujícími bonbony. Opravdu už jednou vybuchly, ale nebyla objasněna příčina. Bořiči tedy začnou dělat s bonbony věci, které mohly vést k nehodě.

12.05Deník zasloužilé matky (10. díl)

Malý udavač Barbra Jean zjistí, že má Kyra kluka a hned zatepla to vyzvoní Rebě. Ta okamžitě ustanoví domácí pravidlo "žádný kluk nahoře v pokoji".

12.35Roseanne (24. díl)

Radosti a strasti pětičlenné rodiny z nižší společnosti.

13.10Chůva k pohledání (10. díl)

Spiknutí pro chůvu Franina matka Sylvie má pro Fran k 30. narozeninám neobvyklý dárek - místo na hřbitově. Ale není to tak jak to vypadá.

13.40Jak jsem poznal vaši matku (20. díl)

Ničitelé domovů Tedova máma se znovu vdává a Ted kupuje dům.

14.05Jak jsem poznal vaši matku (21. díl)

Oddělené postele Robin se bude možná stěhovat k Donovi, Ted i Barney začínají litovat rozchodu s Robin a Lily s Marshallem zkouší oddělené postele...

14.35Komisař Rex (15. díl)

Doping Krátce po tréninku, na němž se nepohodnou spoluhráči Gebauer a Fuchs, je Fuchs zavražděn. Kriminalisté Gebauera, jemuž Fuchs odvedl manželku, záhy vylučují jako podezřelého.

15.35Odpadlík (20. díl)

Zrozen pod nešťastnou hvězdou Bývalý policista Lorenzo Lamas se stane psancem. Přesto stále bojuje na straně práva a spravedlnosti...

16.15Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

16.35Cestománie

Turecko - Magickým okem Už vás někdy napadlo, kolik slovních spojení nabízí Turecko? Turecký může být med i sed, hospodářství i šavle. Ale také pochod, záchod a samozřejmě káva.

17.10Všechnopárty

Zábavná talk show Karla Šípa, tentokrát na téma "Pražské naplaveniny(2008). Hosté: M. Donutil, H. Zagorová a P. Šporcl. Rok: Režie: Hrají:

17.55Události v regionech za okamžik a počasí

Upoutávka na Události v regionech z Prahy, Brna a Ostravy, předpověď počasí na příští dny s důrazem na regionální rozdíly. Rok: Režie: Hrají:

18.00Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky. Rok: Režie: Hrají:

18.25AZ-kvíz

Soutěž pro každého. Rok: Režie: Hrají:

18.55Události za okamžik a počasí

Hlavní události a předpověď počasí. Rok: Režie: Hrají:

19.00Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

19.50Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

19.59Losování Sportky a Šance

Losování loterie. Vyhráli jste? Rok: Režie: Hrají:

16.15Souboj vojevůdců

Honda proti Stilwellovi Koncem roku 1943 už Spojenci v džunglích Barmy začali věřit tomu, že v tomto hustě zarostlém a nepřístupném terénu mohou být Japoncům rovnocennými soupeři.

17.00Moje rodina (2. díl)

Nelítostný řez Nedá se říct, že by děti Benovi přímo vadily. Ovšem jejich existence je pro něj přinejmenším důkazem, že Bůh existuje. A nemá ho rád. Protože on o tom ví své.

17.30Pán času: Plavba zatracených

Plavba zatracených Trávit svátky na palubě Titaniku není nejšťastnější nápad. Vánoční speciál kultovního britského sci-fi seriálu.

18.45Večerníček

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi. Rok: Režie: Hrají:

18.55Nezkrocená Amerika

Pouště Lidé, kteří žijí ve městech, si mnohdy ani neuvědomují, že ještě existuje divoká příroda. Ve třetím dílu se spolu s nimi vypravíme do oblastí sužovaných stálým nedostatkem vody.

19.40Postřehy odjinud

Korsika očima Jana Šmída Dnes spolu s Janem Šmídem navštívíte Bastii, město, které svou charismatickou sešlostí okázale rezignuje na turisty.

19.50Zprávy v českém znakovém jazyce

Informace o aktuálním dění. Rok: Režie: Hrají:

16.35Dva a půl chlapa (10. díl)

Št'astné díkůvzdání Charlie chce dokázat své přítelkyni, že je rodinný typ, tak uspořádá díkůvzdání a pozve na něj celou rodinu (i svou matku!) a dokonce i rodinu Judith.

17.00Odpolední Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

17.25Kriminálka Las Vegas (17. díl)

Trendy s výhodami Policisté vyšetřují smrt mladíka, který byl nalezen pod mostem vedle rozbité láhve od piva. Oběti také chybí mobilní telefon.

18.25Ulice (2643. díl)

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál. Rok: Režie: Hrají:

19.30Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

16.25Návrat komisaře Rexe (1. díl)

Setkání V Římě je nalezena mrtvola muže, který je identifikován jako rakouský státní příslušník. Komisař Lorenzo Fabbri, který má případ na starosti, se spojuje s vídeňskou komisařkou Erikou Hedlovou.

17.30Odpolední zprávy

Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:

18.00Prostřeno!

Nová letní a zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Moravskoslezský kraj.

18.55Zprávy FTV Prima

Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:

19.25Krimi zprávy

Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:

19.40Divácké zprávy

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:

19.55VIP zprávy

Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:

16.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

16.45S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky. Rok: Režie: Hrají:

16.55ČeskoSlovenská Miss Aerobik 2014

Představení finalistek letošního ročníku nejvýznamnější soutěže v oblasti krásy a sportu. Rok: Režie: Hrají:

17.05Cyklotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Mladou Boleslav, tak neváhejte a pojeďte s námi! Rok: Režie: Hrají:

17.15Turf

Magazín o domácím dostihovém sportu. Rok: Režie: Hrají:

17.50Basketbal: Česko - Gruzie

Přímý přenos kvalifikačního utkání o postup na ME v basketbalu mužů. Rok: Režie: Hrají:

19.55Olympijský magazín

Týdenní přehled novinek z olympijského světa. Rok: Režie: Hrají:

16.55Kašpárku, vař!

Křehký salát z kozím sýrem a marinovaný pstruh s jablečno křenovým pyré. Rok: Režie: Hrají:

17.20Jake a Tlusťoch (1. díl)

Kde a kdy 1. část Soukromé očko Ed Delaney pronásleduje delikventa, když mu znenadání pod nohy padne bezvládné tělo s dýkou v zádech.

18.30Naše zprávy

Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:

19.00Velkolepé století (33. díl)

Vatikán dostane od benátského vyslance zprávy o dění v Osmanské říši, o velkolepé svatbě Hátydže sultan a Ibrahima Paši a o narození dítěte ruské konkubíny Hyrrem.

16.15Ztraceni (7. díl)

Těch druhých 48 dní Je nám odhaleno, jak prvních 48 dní na ostrově prožívala druhá skupina trosečníků, ti ze zadní části letadla. Epizoda začíná idylickým záběrem na pláž a moře.

17.10Jmenuju se Earl (14. díl)

Earle, neumírej (1/2) Earla opět srazilo auto a je v bezvědomí. A protože saniťáci se rozhodli nejdřív pomoci Billie, Randy ukradne sanitku a odváží ho sám do nemocnice.

17.40Grimm (6. díl)

O třech prasátkách Hap Lasser cvičí doma s činkou a omylem ji vyhodí z okna. Když pro ni jde, jeho dům vyletí do povětří. Druhý den detektivům řekne, že se jeho bratrovi stalo asi před měsícem totéž.

18.30Simpsonovi (13. díl)

Fiesta sLízou Blíží se svátek svatého Valentýna a Líza se seznamuje se šarmantním mladíkem. Bart a Milhouse se zase rozhodnou zbořit všechny mýty o springfieldské základní škole.

18.55Simpsonovi (14. díl)

Konečně zmizte! Občané Springfieldu se rozhodnou, že se zbaví své největší noční můry - rodiny Simpsonových. A tak výtečníky vyhostí...

19.20Kdo přežije: Palau (11. díl)

Všem vám to ukážu Tvrdá soutěž na exotickém ostrově, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život.

16.30Můj přítel Monk (7. díl)

Pan Monk a kletba voodoo Starší ženu zabije baseballový míč odpálený z hřiště. O několik dní později najdou vnoučata v jejím bytě balíček.

17.25Ricardovy recepty (26. díl)

Na horách Vyzkoušejte nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře... Rok: Režie: Hrají:

17.55Zhubni, nebo přiber (9. díl)

Nathan, Chris a Jo Ohlédnutí tvůrců seriálu za některými z minulých případů. Probíhá shrnutí návštěv v Evansville ve státě Indiana, městě plném obézních Američanů.

18.55Jak jsem poznal vaši matku (22. díl)

Roboti versus Wrestleři Robin tráví veškerý svůj čas s Donem, s čímž se parta těžko vyrovnává. Nejhůř to snáší Barney, protože má pocit, že se za chvíli rozpadne celá parta.

19.25Jak jsem poznal vaši matku (23. díl)

Nevěsta Ted začne randit s Royce a čeká, jakou bude mít ona zátěž z minulých vztahů.

19.50Chůva k pohledání (11. díl)

Přehlídka musí jít Fran jde na rodičovské setkání ke Gracie do školy. Učitelka chce, aby Maxwell režíroval dětskou hru. Nechce, a tak se toho ujme Fran.

20.00Eden (4. díl)

Nové auto Jiří Schmitzer alias svérázný doktor patologie Walenfels přišel při bouračce o svého Opel Kadeta z roku 87.

21.00Hercule Poirot

Bonboniéra Případy excentricky rafinovaného belgického detektiva.

21.53Losování Šťastných 10 a Šance milion

Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

21.55Příběhy slavných... Ladislav Pešek: Cesta do hlubin Lálovy duše

Kočovné dětství uprostřed hereckých šaten, jedno dlouholeté vrcholné angažmá v Národním divadle - a to v době složitých dějinných zvratů. Všechny ustál. Profesionálně a skvěle hrál své role.

22.50Karel Gott - 75 let: Zpívá Karel Gott

Koncert legendárního Karla Gotta, na kterém si zpěvák sám uvádí své písničky a hosty.

23.50Komisař Montalbano

Honba za pokladem Komisař Montalbano je typ nekonvenčního policisty, sympaťáka. Je odhalený i jeho soukromý život a přtažlivé prostředí Sicílie dodává ději typickou italskou "šťávu".

20.00Začátek konce

Jestliže 21. srpen 1968 rozptýlil iluzi o reformovatelnosti komunistických idejí, pak stejný den o rok později veškeré iluze o komunismu definitivně pohřbil. V srpnu 1969 nebylo zdánlivě vše ztraceno.

21.00Nesnesitelná lehkost bytí

Nesnesitelná lehkost bytíje milostný příběh, začínající během Pražského jara - "omračující liberalizace komunismu", která byla rozdrceno ruskou invazí v srpnu 1968.

23.50Himbové před i za kamerou

Cestopisné filmy s oblibou ukazují život vesničanů na africkém venkově jako barvitou, exotickou podívanou, která nás utvrzuje v přesvědčení, že do zapadlých koutů Afriky ještě moderní doba nedorazila.

20.20Comeback (2. díl)

Děvečka z Lidečka Tomáš jezdí po koncertech a snaží se zavděčit publiku za každou cenu, i kdyby si měl vzít lidový kroj.

21.00Comeback (21. díl)

Slepák Simona odjela na kole do nemocnice U nemilosrdných sester, chytil ji slepák. Tomáš zjistí, že mu odkázala děti, takže Saša a Lexa tráví u Pacovských ještě víc času než předtím.

21.35Námořní vyšetřovací služba (9. díl)

Nezvěstná, část 2 Nezvěstná 2. část Gibbs se se Zivou vydává do Afghánistánu. Podaří se jim nadporučíka Floresovou zachránit.

22.35Predátor z hlubin

V Louisiana Bayou se skrývá něco krvežíznivého. Nikdy předtím neexistovalo něco takového. Mohutná, geneticky upravená a masožravá ryba čeří klidné říční vody a hledá nové oběti.

20.15Cesty domů (79. díl)

Zbabělec Domov je tam, kde na nás čeká láska. Rudolf nabídne Blance, aby Hedvika a její synové žili s nimi ve vile. Adam zapře Lucii lekci od Mikuláše. Vencl připraví podraz na Sváťu.

21.35Show Jana Krause

Oblíbená late night show známého moderátora Jana Krause, formát již léta zavedený v zahraničních televizích, přináší další aktuální témata i atraktivní hosty.

22.35Obchoďák (20. díl)

To místo patří mně Vanda s Jitkou se dohodnou, že jen tak neustoupí - musejí společně Moniku dostat z obchodního centra pryč. Vandu ale mnohem víc trápí odchod Míši k Markovi.

23.55Hawaii 5-0 (23. díl)

Rodinná záležitost I ve stínu havajských palem se dějí ty nejzávažnější zločiny. Proto má speciální operační jednotka Hawaii 5-0 dovoleno i to, co je pro jiné bezpečnostní složky tabu.

20.30Slovan Bratislava - FC BATE Borisov

Přímý přenos utkání 4. předkola Ligy mistrů UEFA. Rok: Režie: Hrají:

23.45Olympijské hry mládeže 2014 Čína

Zpravodajství z průběhu soutěží, které se konají v čínském městě Nanking. Rok: Režie: Hrají:

20.10Vtip za stovku!

Václav Vydra, Michal Novotný a Ruda z Ostravy uvádějí soutěž, kde vítězný vtip dostane speciální prémii. Host pořadu Helena Štáchová. Rok: Režie: Hrají:

21.05Zákon a pořádek: Los Angeles (16. díl)

Big Rock Mesa Po velkém požáru v kaňonu jsou v tamním tábořišti nalezeny tři ohořelé mrtvoly. Patří bezdomovcům a studentovi práv, který pro ně pracoval. Všichni tři byli zavražděni.

22.05Píseň ohlašuje pomstu

Cangaseirové byli legendární brazilští lupiči, kteří bohatým brali a chudým občas také něco předhodili. Žili v džungli a přepadávali bohaté obchodníky a statkáře.

20.15Liga mistrů UEFA

Přímý přenos úvodního utkání Play-Off Ligy mistrů UEFA. Rok: Režie: Hrají:

23.05Záskok

Čerstvý absolvent university Norville Barnes přijíždí do New Yorku hledat své štěstí v oblasti obchodu a financí.

20.15Jak prosté (4. díl)

Otrávené pero Někdo zavraždil manažera poradenské finanční firmy. Sherlock Holmes zjistí, že byl otráven silnou dávkou nitroglycerinu.

21.15Sběratelé kostí (12. díl)

Smrt v záři reflektorů Brennanová a Booth míří do Los Angeles na konzultaci produkce.

22.10Sex ve městě (3. díl)

Štěstí je stará dáma Když se po deseti letech opět poprvé vydáte na schůzku naslepo, musíte k tomu mít jednak pádný důvod, jednak ten správný přístup.

22.45Sex ve městě (4. díl)

Bez obalu Carrie se připravuje na vydání knížky. Jak známo, nejdůležitější je kromě obsahu i přebal, protože ten knihu prodává.

23.20Dobrá manželka (16. díl)

Smlouva s ďáblem Alicia se po letech strávených jako "dobrá manželkav domácnosti musí vrátit do advokátní kanceláře, když jejího vysoce postaveného manžela zavřou za skandály s úplatky a prostitutkami.

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

TOPlist