Televizní program | XML export

Výběr TV a rádio stanic

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

Rychle přejít na hodinu: 0, 5, 12, 16, 20

ct1 ČT1

ct2 ČT2

nova Nova

prima Prima

ct4-sport ČT4 Sport

barrandov Barrandov

prima-cool Prima Cool

prima-love Prima Love

0.55Pečený sněhulák

V dalším pokračování skečové show vám představíme unikátní objev českých programátorů, který vám umožní komunikovat prostřednictvím zcela nové sociální sítě s mrtvými lidmi.

1.25Sama doma

Být doma neznamená šeď a nudu. Móda, zdraví, děti a tipy na víkend. Rok: Režie: Hrají:

2.55Dobré ráno

Startovací dávka pohody. Ranní show České televize. Rok: Režie: Hrají:

1.15Naboso

Nick Keller nemá v životě na růžích ustláno. O práci přichází jak na běžícím páse a jeho rodina, především jeho nevlastní otec Heinrich a jeho bratr Viktor, ho považuje za úplného budižkničemu.

3.05Babylon

Tentokrát jsme vybrali dva životní příběhy, které spojuje útěk před násilím.

3.30Z očí do očí

Antinostalgikum neboli lék proti stesku - tak říká písni a zpěvu profesor veterinárního lékařství Luboš Holý, jehož hlas označují znalci jako bohatýrský tenorbaryton, ba dokonce jako drahokam, který nemá ve folklorním světě dvojčete: natolik si je podmanil jeho zvuk, hebký, mužný, ohebný a zároveň vyklenutý, rovný a čistý.

4.00Zpěvák z Podluží

Sedí sokol na javori, Vínečko bílé, V širém poli studánečka, Za našima humnama - názvy písní, které byly největšími hity zpěváka lidových písní Jožky Severina.

4.25Mezi dveřmi je A.G.

Ve Francii je uznávaným dokumentaristou. U nás ho však zná málokdo, i když některé z jeho dokumentů se vysílaly i v České republice.

4.55Historické návraty

Umění nového uměleckého slohu se v moravsko-slezském regionu uplatnilo nejdříve ve Slavkově u Brna.

1.00Mentalista (23. díl)

Piki, piki na hlavu Ve staré továrně je nalezena uvnitř bedny lidská kostra a podle škrábanců musela být oběť do bedny zavřena ještě živá.

1.45Dr. House (3. díl)

Tyran Když onemocní kontroverzní africký politik (James Earl Jones), je zavezen do PPTH.

2.30Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

3.05PRÁSK!

Nikdo neví o celebritách více než my! Vstupte s námi do života hvězd. Moderuje P. Novotný. Rok: Režie: Hrají:

3.45Kolotoč

Hudební tajenky, písničky a soutěže. Uvádějí Adéla a Dalibor Gondíkovi. Rok: Režie: Hrají:

4.15Ordinace v růžové zahradě (142. díl)

Tohle bude dlouhej den Eduard a ostatní lékaři zoufale pátrají po příčině vážného stavu, který Bělu ohrožuje na životě.Doktor Hanák vyslovuje podezření, že se jedná o nebezpečnou leishmaniózu.

1.00Jednačtyřicetiletý panic

Potrhlá parodie na komedie Judda Apatowa vypráví o Andym, stárnoucím panici, jenž se s přispěním svých nadržených kamarádů, pokouší konečně dospět.

2.30Doktor z hor: Nové příběhy (4. díl)

Obvinění Martin už se začal smiřovat se smrtí Andrey a chce, aby se Hans přestal ohlížet na jeho smutek a konečně uskutečnil svatbu s Klarou.

3.15Wolffův revír (10. díl)

Předstíraná vražda Filip Wagner, moderátor oblíbeného televizního pořadu, sdělí při posezení v hospodě producentovi Tonymu Krausovi, že s jeho relací končí a vrací se na divadelní jeviště.

4.05Nikdo není dokonalý

Herec Josef Dvořák a sinatrovský zpěvák Ladislav Kerndl rozhodně potěší všechny diváky oblíbeného pořadu Jiřího Krampola. A dozvíte se přitom i to, jaké uhlí se spaluje v jaderných elektrárnách...

1.40Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

1.50Fotbal: Liverpool FC - Real Madrid

Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA. Rok: Režie: Hrají:

3.35Plavání: Český pohár 2014 Plzeň

Záznam z tradičních plaveckých závodů Plzeňské sprinty, které jsou zároveň 6. kolem domácího poháru. Rok: Režie: Hrají:

4.00Total ragby

Aktuální informace z ragbyového světa, reportáže z utkání a profily špičkových hráčů. Rok: Režie: Hrají:

4.25České ragby

Pohled do domácího ragbyového dění. Rok: Režie: Hrají:

4.30Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne. Rok: Režie: Hrají:

0.50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (11. díl)

Hysterie Vyšetřovatelé řeší případ autonehody otce, matky a devítileté dcery, do jejichž vozu narazilo v protisměru jiné auto.

1.50Dvojnásobná vražda

Cassie Stewartová prožívá nejšťastnější chvíle života a zdá se jí, že má svět u nohou.

3.25Na plac!

Šance pro herce z ulice. Rok: Režie: Hrají:

4.20Kašpárku, vař!

Fenyklový krém s marinovaným fenyklem, pošírovanou rybou a mořskou řasou. Rok: Režie: Hrají:

4.30Dvojí identita (5. díl)

Nechci umřít Detektiv Ben Sullivan pracuje se svými partnery na těch nejzávažnějších zločinech. Nikdo z nich netuší, že Ben trpí poruchou osobnosti, a že každý případ v něm vyvolává něco z jeho nitra.

0.20Neústupný bojovník

Mladý chlapec se učí brazilský národní tanec s prvky bojového umění, takzvanou capoeiru. Po smrti svého učitele se rozhodne převzít jeho místo.

2.00Tráva (9. díl)

Mladé stromky Andy se snaží smířit s odchodem Jill a dozví se o sexu rabína s Nancy.

2.30Star Trek: Vesmírná loď Voyager (13. díl)

Tváře Kapitánka Janewayová velí lodi U.S.S. Voyager. Ne však za účelem udržování míru pod záštitou Federace, její mise je daleko obtížnější...

3.15Star Trek: Vesmírná loď Voyager (14. díl)

Jetrel Kapitánka Janewayová velí lodi U.S.S. Voyager. Ne však za účelem udržování míru pod záštitou Federace, její mise je daleko obtížnější...

4.05Žraloci útočí

V oblasti Bermudského trojúhelníku dojde ke střetu vesmírného tělesa s velkým bílým žralokem.

0.05Sex ve městě (18. díl)

Bývalý milenec ve městě Jak se vypořádat s bývalými láskami? Carrie se o to statečně pokouší s panem Božským, ale její přátelská večeře dopadne divokou žárlivou scénou, za kterou by se nemusel stydět žádný hollywoodský kasovní trhák.

0.45Volejte Věštce

Zajímá Vás, co Vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Pak právě pro Vás je tu pořad VOLEJTE VĚŠTCE. Rok: Režie: Hrají:

2.50Hotel Paradise

Začalo největší dobrodružství jejich života a pro jednoho z nich brzy skončí. Prožili osm týdnů v ráji v Dominikánské republice a mají poslední šanci bojovat o místo ve vile.

3.45Alisa - Jdi za svým srdcem (229. díl)

Alise se dosud nepodařilo najít pravou lásku. Ani v pracovním životě se jí příliš nedaří. Je však rozhodnutá se nevzdat. Vrací se do rodného města a začíná žít nový život.

4.30Někdo se dívá (103. díl)

Piedad porodila holčičku Sofii. Rodrigo a Julián jsou u ní v nemocnici a hádají se. Rodrigo nechce, aby se Piedad a Julián vzali.Camila se spřátelí s Valerií.

5.30Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky. Rok: Režie: Hrají:

6.00Herbář

Druhý díl se bude věnovat tématu zavařování, ale nezapomeneme ani na chuťovky. Naložíme si zelená rajčata a citrónky a na gril přiložíme pstruha na bylinkách.

6.25Panství Downton (8. díl)

Na Downtonu se schyluje ke každoročnímu dobročinnému bazaru, ale ani ve všeobecném shonu není nouze o zjitřené emoce a drama.

7.35Na cestě po ostrově Skye

Ostrov Skye leží na východním pobřeží Skotska a je nejznámějším a zároveň také nejnavštěvovanějším místem severní Británie.

8.00Gejzír

Pozitivní myšlení léčí, proto sledujte magazín se samými dobrými zprávami. Co se v naší zemi podařilo, v čem jsme, nebo jsme byli úspěšní.

8.30Po stopách hvězd

Iva Janžurová je jedna z nejoblíbenějších hereckých osobností své generace s velkým talentem pro role komediální i role dramatické. Inspirovala řadu tvůrců, okouzlila nespočet diváků.

8.55Dlouhá míle (1. díl)

I/1 Ondřej Vesecký je držitelem evropského rekordu na 1500 metrů, mistrem Evropy, je hvězdou ve sportu i ve svém soukromí. Má přítelkyni Lenku, zázemí a zdá se i dobrého trenéra.

10.15Všechnopárty

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata.Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu.

11.10Otec Brown (8. díl)

Maska smrti Soucit a lidskost je to, co činí člověka lepším, některým jedincům ale zcela schází.

5.15Chcete je?

Napište nám svůj příběh, jak vám zvíře změnilo život. Rok: Režie: Hrají:

5.25Moje rodina (8. díl)

Past na Sherlocka Zaměstnaná žena to nemá lehké.

6.00Raníček

Delfín Filík. Rok: Režie: Hrají:

6.05Atlas zvířat

V tomto dílu se podrobněji zaměříme na skupinu zvířat, kterým říkáme přežvýkavci. Jsou to tvorové se čtyřkomorovým žaludkem a patří mezi sudokopytníky.

6.40Babar

Malé slůně Babar prožívá spolu se svými kamarády, které si získal svojí odvahou a chytrostí, plno napínavých a patřičně nebezpečných dobrodružství.

7.00Malý princ

Animované zpracování jednoho z nejslavnějších děl moderní světové literatury. Rok: Režie: Hrají:

7.30Studio Kamarád

Krásné, veselé i dobrodružné ráno můžete prožít při sledování úžasné skládanky pohádek, příběhů a písniček Studia Kamarád! Uvidíte, jak si Gogo a Figi - dva ptáci nekňubáci - poradí ve fujavici, potěšíte se další napínavou příhodou Křemílka a Vochomůrky - tentokrát o tom, jak měli hodiny se zlou kukačkou! Budete určitě držet palce lišáčkovi Tuláčkovi, aby se naučil plavat a unikl pytlákovi! Krtek a raketa - tak se jmenuje díl o neobvyklém dobrodružství ze života našeho milého krtečka, nad ostrůvkem Saari ve stejnojmenném seriálu poplují Mraky, panenka Copanda a její přítel plyšový Méďa jsou sice Ztracené hračky, ale kuráže mají jako velcí hrdinové! V pokračování ovečky Shaun poznáte, kdo je Rok: Režie: Hrají:

9.00Náš venkov

Doupovský underground Doupovské hory jsou zapomenutá, už víc jak půlstoletí neobydlená lokalita, využívaná po celou tu dobu jako vojenský výcvikový prostor.

9.30Počesku

Zlatá řeka Staří trampové neřekli Sázavě jinak než Zlatá řeka.

9.40Putování za muzikou

Pořad Putování za muzikou tentokrát uvítá zcela netradiční uskupení. Tím je lesnický soubor žesťových nástrojů Markazíni.

10.05Folklorika

Meruňky ve stínu vinné révy Jižní Morava je zemí folklorních tradic, vína a meruněk.

10.30Bedekr

Kolín nad Rýnem Na základech starověké římské říše je postavený Kolín nad Rýnem. Narodila se tu Agrippina, manželka císaře Claudia a matka krvavého básníka Nera.

11.00Tajemství mrtvých mužů

Hitlerovy "vlčí smečkyBitva o Atlantik patřila ke klíčovým operacím druhé světové války.

11.45Druhá světová válka v barvě

Sovětský válečný stroj Necelé dva roky po nečekaném napadení Sovětského svazu byla německá vojska na východní frontě nebezpečně oslabena.

6.00Oggy a Škodíci (1. díl)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize.

6.20Želvy Ninja (22. díl)

Želvy Ninja - Donatello, Leonardo, Michelangelo a Raphael - kdo by je neznal? Ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Americký animovaný seriál.

6.50Návrat do budoucnosti (5. díl)

Profesor Brown, jeho rodina a Marty McFly zažívají spoustu dobrodružství, když cestují časem. Americký animovaný seriál.

7.15Chlupatá rota (12. díl)

Pes Dodge, kočka Sheeba a morče Bingo jsou zvířecí miláčkové pana profesora, ale když je třeba a jejich městu opět hrozí nějaká špatnost ze strany Matky Husy a jejího zločineckého gangu, mění se naši tři miláčkové v superhrdiny, kteří si říkají Chlupatá rota a kteří se pokaždé snaží nepravosti Matky Husy zhatit.

7.45Tom a Jerry (2. díl)

Nerozluční kumpáni Tom a Jerry, jsou opět tady. Jsou ještě hravější a vykutálenější, ale především opět připraveni provést nějakou tu lumpárnu... Rok: Režie: Hrají:

8.15Tučňáci z Madagaskaru (9. díl)

Bumbác, no tě pic / Hele, helma! Rico má za úkol pomoct Jelimánovi, zatímco ostatní ničí tajné záznamy. Jelimán potřebuje odstranit billboard, který mu svítí v noci do očí. Rico ho vyhodí do vzduchu.

8.45Dva a půl chlapa (9. díl)

Madam a její zvláštní přítel Charlieho a Alanova sousedka Nora, velmi stará dáma, se zamiluje do Alana. Dá mu platinové hodinky a slíbí mu vlastní kliniku. Chce za to, aby byl jejím milencem.

9.10Čarodějnice

Pohádková komedie o tom, co všechno se může stát na sjezdu čarodějnic a také o tom jak si jediný začarovaný myšák poradí s nebezpečnou Vládkyní všech čarodějnic.

10.50Koření

Všechny vůně světa Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se vám ani nezdá. Pojďte se dívat... Rok: Režie: Hrají:

11.45Rychlovky Ládi Hrušky

To nejlepší z receptů gurmánského experimentátora. Rok: Režie: Hrají:

11.55Eva tropí hlouposti

Michal Nor, bohatý mladý muž, se vrací po několika letech strávených v cizině, opět domů. Tam na něj čeká nejen jeho milá teta Pa, ale i poněkud ztřeštěná sestra Eva.

6.00Zpravodajství FTV Prima

Aktuální zprávy. Rok: Režie: Hrají:

6.55Avengers - Sjednocení (17. díl)

Jako barbaři Red Skull je na tom špatně. Ve snaze získat zdravé tělo se rozhodne unést Kapitána Ameriku. V záloze má i řadu dalších ďábelských plánů. Avengers se však jen tak nedají.

7.20Dokonalý Spider-Man (10. díl)

Exkurze Spider-Man dostane možnost připojit se k elitnímu týmu superhrdinů pod vedením agentů organizace S.H.I.E.L.D. Společně bojují proti těm největším zlosynům...

7.50Jake a piráti ze Země Nezemě (3. díl)

Zas ten HookNikdá neříkej nikdá Vydejte se spolu s malým Jakem a jeho kamarády za dobrodružstvím do tajemné Země Nezemě...

8.20Autosalon

Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu. Rok: Režie: Hrají:

9.30Autosalon Extra

Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu. Rok: Režie: Hrají:

9.55Tanec na vlnách

Charlie přemluvil svého přítele Herba, aby si spolu vyjeli na luxusní jachtě. Dokonce mu ten zadlužený notorický sázkař věnoval lodní lístek, který ho stál snad celé jmění.

5.20Parašutismus: MS 2014 Česko

Sestřih ze světového šampionátu v parašutismu mužů a žen z Prostějova. Rok: Režie: Hrají:

5.45Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

6.00Jezdectví: M ČR v jezdecké vytrvalosti mladých jezdců 2014

Reportáž z domácího šampionátu v Těšánkách. Rok: Režie: Hrají:

6.15Basketbal: Olympiacos Pireus - Laboral Kutxa Vitoria

Záznam utkání základní skupiny Evropské ligy v basketbalu mužů. Rok: Režie: Hrají:

8.00Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

8.30Motorismus: Rally Španělsko

Zpravodajství z průběhu dvanáctého závodu Mistrovství světa rally 2014. Rok: Režie: Hrají:

8.55Buly - hokej živě

Výsledky a sestřih nejdůležitějších momentů 15. kola Tipsport extraligy v ledním hokeji. Rok: Režie: Hrají:

9.35Cyklotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Jablonec nad Nisou a Desnou, tak neváhejte a pojeďte s námi! Rok: Režie: Hrají:

9.45Tanec: Prague Open

Záznam druhé části 11. ročníku mezinárodní taneční soutěže, která se konala v Praze. Rok: Režie: Hrají:

10.40Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic

Záznam finálového večera letošního ročníku nejvýznamnější soutěže v oblasti krásy a sportu z Ostravy. Rok: Režie: Hrají:

5.30Svět zvířat

Zábava, informace a vzdělávání. Nechte své mladé publikum cestovat s Zeekem - robotem, který na Zemi objevuje naše zvířata.

5.55Animáček

Animované filmy pro děti. Rok: Režie: Hrají:

8.00Drtivá porážka (11. díl)

Každý musí zvládnout sérii překážek, vyhraje ten nejlepší. Kanadská verze game show (2011). Rok: Režie: Hrají:

9.20Začít znovu

Krátce po občanské válce se jižanská rodina, která přišla o všechno, vydává přes hory do Kalifornie hledat zlato a začít znovu.

11.55Kašpárku, vař!

Krůtí v sušené šunce, kapustičky s česnekovou drobenkou. Rok: Režie: Hrají:

6.15Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

6.50Futurama (25. díl)

Rychlé čipy Profesorův klon Cubert přetaktuje Bendera, aby mu zvýšil výkon v počítačových online hrách. Průmyslová magnátka Máma v tom ale vidí hrozbu...

7.15Ninja faktor po americku (6. díl)

Američané se pokoušejí vybrat nejlepší borce, kteří je budou reprezentovat v Japonsku, rodišti soutěže Ninja faktor. Čeká je překážková dráha plná úkolů na samé hranici fyzických možností.

8.15Magazín Ligy mistrů UEFA

Pohled do zákulisí nejslavnější fotbalové soutěže světa. Rok: Režie: Hrají:

8.45Motorsport

Rychlá kola, burácení motorů, adrenalinové situace, to vše každou sobotu na COOL. Rok: Režie: Hrají:

9.20Graceland (8. díl)

Dávka na rozloučenou Briggs vypráví Mikovi o tom, jak před pár lety pracoval na Cazově kartelu. Měl velícího důstojníka, který se dostal dál a vypracoval se až do rodiny.

10.15Graceland (9. díl)

Muž s taškou Druhý den Mike zjišťuje, že se Bello s Odinem dohodl. Briggs se naoko rozčiluje, že se obešli. Mike pak dostává od Bella peníze a adresu, na které Mike peníze vyzvedne.

11.15Procitnutí (2. díl)

Mrňous Detektiv Britten i jeho žena mají odlišné reakce na situace, které jim připomínají syna. A Rexovi ve světě, v němž žije jen s otcem, máma prostě chybí.

5.10Ve službách FBI (14. díl)

Struny v pozadí Elizabeth má narozeniny a přijede Peterova noční můra - její rodiče. Především tchán je někdo, v jehož společnosti se Peter cítí jako malý kluk.

6.05Božské dorty

Pocty a potíže Duff je majitelem a šéfem cukrářství Charm City Cakes v Baltimoru. Se zaměstnanci a kolegy se věnují tvorbě netradičních dortů na zakázku.

6.30Báječné dorty (3. díl)

Los Angeles Mistři cukráři ukážou, jak se vyrábějí ty nejbáječnější dorty. Trvá jen okamžik je sníst, ale hodiny práce a spoustu peněz stojí příprava těchto obřích propracovaných skvostů...

7.25Přešlapy (5. díl)

Adam s Radkou všem oznamují, že se opravdu budou brát. Karolína pochybuje, zda je jejich důvod správný. Petr se rozhodne seznámit za každou cenu, a to i pomocí chatu.

8.30VIP PROSTŘENO!

Speciální Vánoční vydání VIP Prostřeno! Zavítáme do kuchyně známých osobností.

9.55Záchranka San Francisco (5. díl)

Halloweenská noc Halloween je pro záchranáře velmi rušným dnem. Boone a Taylor zachraňují popáleného chlapce a mezitím jim rozzuřený pacient rozbije sklo u auta.

10.50Zoufalé manželky (5. díl)

Jak na věc Lynette se setkává se Scottem, ale nedokáže být Tomovi nevěrná. Gabrielle se snaží vyjít s matkami z rodičovské rady. Susan obviní Zellera, že ji šikanuje, a Bree čeká nemilé překvapení...

11.50Pomsta (16. díl)

Skandál Po nalezení Tylerova těla jsou všichni svědci odvezeni na policejní stanici, kde musejí vypovídat. Daniel prozatím obviněn není, takže jede domů sEmily. Tvrdí, že si na nic nevzpomíná.

12.00Týden v regionech

Ve stínu sv.

12.25Hobby naší doby

Podíváme se do skleníku v Ledčicích a s Kateřinou Chaloupkovou si budeme povídat o bylinách. Vlastimil Šindelář nám prozradí, jak se pěstuje Kleopatřina jehla.

12.50Postřehy odjinud

Wales očima Petra Voldána Její veličenstvo ovce. Kolem nich se tady točí prakticky všechno. A není problém kdekoli najít důkaz pro to, že jich je tady víc než lidí.

13.00Zprávy

Zpravodajská relace. Rok: Režie: Hrají:

13.05Jak vyléčit Ježibabu

Kdo se bojí, nesmí do lesa. O pravdivosti tohoto přísloví vás přesvědčí pohádka, ve které se potkáte s hodnou a veselou Andulkou, co bydlí v malé chaloupce u lesa.

13.55Slunečnice

Pohádka o tom, jak se myslivec Jan přece jen oženil. Rok: 1985 Režie: Vladimír Karlík Hrají: Dagmar Patrasová, Antonín Navrátil, Slávka Budínová, Simona Stašová, Jana Štěpánková, František Filipovský

14.35Ranč U Zelené sedmy (2. díl)

Jak se Elis postavila globalizaci Přišel čas, aby také Elis přispěla k rodinnému rozpočtu, a tak začala jezdit do Budějovic. Všem tvrdila, že pracuje v reklamní agentuře.

15.05Hrdina jedné noci

Oním hrdinou je Florian Svíčička, který krom přemíry fantazie se projevuje především zálibou v dějinách středověku a to natolik, že proto zanedbává i práci.

12.35Babylon

Lyudmila Deyneka, kterou vám představíme jako první, se k jazyku svých předků musela propracovat. Svoji českou národnost musela totiž v sovětském Rusku dlouho tajit.

13.05Šumné stopy

Argentina - Cihelná misie V tomto díle nám David Vávra zprostředkuje historii jezuitského řádu v Argentině, v učebnicové vile od Le Corbusiera nám vysvětlí základní body moderní architektury nebo se setkáme s význačnými hosty legendární kavárny Tortoni.

13.30Král a já

Do hlavního města Siamu přijíždí půvabná a energická učitelka Anna Leonowens se svým synkem Louisem. Má vychovávat královy děti, ale záhy se střetne s panovníkovou autoritativností a předsudky.

15.45Kamera na cestách: Rozmanitý západ Spojených států amerických 2/2

Zavítáme opět na pestrobarevný západ Spojených států amerických. Zúčastníme se oslav "Pioneer Days", které připomínají epopej prvních osadníků, a navštívíme také slavné rodeo.

13.30Výměna manželek

Jak uspěje nespokojená manželka v muslimské rodině? Pomůže intelektuálka Karima stmelit narušený vztah? Rok: Režie: Hrají:

14.55A co když je to pravda?

Když si David pronajal byt v San Francisku, poslední věc, kterou ve svém novém domově očekával, byla spolubydlící.

12.10Pumpaři od Zlaté podkovy

Kriminální komedie Pumpaři od Zlaté podkovy byla natočena na motivy volně zpracovaného konkrétního případu rozkrádání u benzinového čerpadla. U jedné benzínky pracuje stálá parta: Vávra, ing.

14.10Discopříběh

Jirka Horáček žije na plzeňském sídlišti se svým otcem a ve volný čas tráví s partou kamarádů především na diskotékách.

12.00Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

12.20Motorismus: Tahače 2014 - Mistrovství Evropy

Reportáž ze závodů evropského šampionátu závodních tahačů ze španělské Jaramy a francouzského Le Mans. Rok: Režie: Hrají:

12.40Stolní tenis: TJ Sokol Hradec Králové 2 - DTJ Hradec Králové

Záznam utkání extraligy ve stolním tenisu mužů. Rok: Režie: Hrají:

13.30Olympijský magazín

Olympijský magazín mapuje olympijský svět, jeho slavnou historii i současnost.

14.05Trampolíny: Český pohár 2014 Liberec

Záznam ze soutěží ve skocích na trampolíně z Liberce. Rok: Režie: Hrají:

14.35Golf: South African Women's Open 2014

Shrnutí mezinárodního ženského golfového turnaje, který je součástí série Ladies European Tour 2014. Rok: Režie: Hrají:

15.35Letectví: Red Bull Air Race 2014 USA

Ohlédnutí za sedmým závodem obnovené série leteckého šampionátu z Las Vegas v USA. Rok: Režie: Hrají:

12.10Perry Mason (7. díl)

Případ hanebného ničemy Slavný advokát se svou sekretářkou Dellou Street a detektivem Paulem Drakem rozlousknou i ten nejsložitější právnický oříšek. Americký seriál (1985-95). V titulních rolích R.

14.20Ona a on

Komediální seriál představí každodenní situace v životě partnerské dvojice zcela věcně a neromanticky. Divák tak mnohdy najde vtip tam, kde by ho v životě možná jen těžko čekal.

14.50Svatba mého manžela

Caroline Petersonová bydlí po rozvodu s přítelkyní Ullou a její dcerkou Tinou a chystá se otevřít si knihkupectví.

12.10RE-PLAY

Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview... Rok: Režie: Hrají:

12.45Applikace

Magazín o novinkách ve světě mobilních aplikací. Testy, recenze, rozhovory, novinky, tipy, triky... Rok: Režie: Hrají:

13.20Fakta X (5. díl)

Čupakabra a vetřelec ve zprávách Šestice odborníků vytvořila skupinu, která se zabývá zkoumáním a vyhodnocováním paranormálních jevů.

14.20Simpsonovi (4. díl)

Obtěžoval jsem anglickou královnu Simpsonovi úspěšně podnikají a dopřejí si výlet: letí do Velké Británie! Děda Simpson chce najít dívku, s kterou se na konci války krátce setkal, ostatní poznávají památky - dokud Homer nenabourá do kočáru Jejího Veličenstva.

14.50Simpsonovi (5. díl)

Rychle a srstnatě Epizoda o tom, co všechno může způsobit dárek ke Dni matek v kombinaci s Homerovou nezřízenou mlsností, o medvědovi a o vztazích mezi zvířaty vůbec.

15.20Johnny English se vrací

Kdo zachrání Její veličenstvo britskou královnu, když agent 007 James Bond zrovna leží u ledu? Jeden muž už před lety dokázal, že je na něj spolehnutí a že raději Britské ostrovy zbourá, než by je vydal nepříteli všanc.

12.45Chůva k pohledání (2. díl)

Zloději kolébek Maggie se seznámí s 25-ti letým klukem, s čímž nesouhlasí Maxwell, ale Fran ho přemluví, že by se s ním měli seznámit. Fran však nečekaně začne chodit s jeho kamarádem.

13.15Jak jsem poznal vaši matku (12. díl)

ádný zítřek Ted se chystá na rande s doktorkou, která mu odstraňuje tetování. Barney ovšem přichází s osmistupňovou teorií o tom, že co je v domě, není pro mě - tzv. Platinové pravidlo.

13.45Jak jsem poznal vaši matku (13. díl)

Deset sezení Ted si nechává odoperovat své půvabné tetování motýlka. Hned jakmile vejde do ordinace ví, že doktorku Stellu musí pozvat na rande.

14.10Tanec na vlnách

Charlie přemluvil svého přítele Herba, aby si spolu vyjeli na luxusní jachtě. Dokonce mu ten zadlužený notorický sázkař věnoval lodní lístek, který ho stál snad celé jmění.

16.35Tři mušketýři

Výpravný film Tři mušketýři anglického režiséra Richarda Lestera rozvíjí s lehkým humorem romantický duch slavného románu Alexandra Dumase.

18.25Kluci v akci

I letos se Kluci v akci vydávají na cestu za potravinářskými produkty, které získaly ocenění Regionální potravina.

18.55Události za okamžik a počasí

Hlavní události a předpověď počasí. Rok: Režie: Hrají:

19.00Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

19.45Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

19.57Losování loterie Euromiliony

Vyhráli jste? Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

16.35Bohové a mýty staré Evropy

Chvála písma Pojďte s námi do hlubin dávnověku. Do doby starých bájí, pověstí a mýtů i do doby bohů, kteří dali jména dnům našeho kalendáře.

16.55Kouzla přírody

Tropické deštné lesy Tato epizoda nás provádí smaragdově zeleným pásem tvořeným tropickými deštnými lesy, který obtáčí celou naši planetu.

17.45Právo pro každého

Pracovní právo Pracovní právo upravuje společenské vztahy, které vznikají při práci, tedy určité opakující se činnosti.

18.15Auto Moto Revue

Od března 2014 se po delší odmlce vrátil do vysílání jeden z tradičních pořadů ČT a nejstarší český motoristický magazín Auto Moto Revue.

18.45Večerníček

O Kanafáskovi. Rok: Režie: Hrají:

18.55Pán času (10. díl)

Schovávaná Rok 1974.

19.40Postřehy odjinud

Německo očima Davida Šťáhlavského Ocenění pro ostravskou dokumentární tvorbuNa 46.

19.50Zprávy v českém znakovém jazyce

Zpravodajská relace České televize pro všechny se sluchovým handicapem. Rok: Režie: Hrají:

16.55Tipy ptáka Loskutáka

Tipy co vás chytí. Rok: Režie: Hrají:

17.15Rady ptáka Loskutáka

Víme, známe, poradíme, inspiraci přinášíme! V pořadu plném trendů a nápadů pro váš život, dům, byt i zahradu... Rok: Režie: Hrají:

18.05U Haliny v kuchyni

Co vždy zabere na muže? Halina Pawlowská ve svém novém pořadu radí dceři, co navařit manželovi v den výročí svatby.

18.45Volejte Novu

O TV Nova. Rok: Režie: Hrají:

19.30Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

16.05Vraždy v Midsomeru (4. díl)

Chybná teorie Inspektor Barnaby a seržant Jones se ujímají vyšetřování případu cyklistky, kterou někdo přejel.

18.10Karolína, domácí kuchařka

Zažijte oslavu domácího vaření, ve kterém Karolína vychází z tradice našich babiček, sbírá nejrůznější recepty a vstřebává nové vlivy a inspirace.

18.55Zprávy FTV Prima

Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:

16.30Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport. Rok: Režie: Hrají:

16.50Kulturistika: EVL'S Prague Pro 2014

Záznam z třetí největší profesionální kulturistické akce na světě, která se konala v Tipsport aréně v Praze. Rok: Režie: Hrají:

17.50Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL. Rok: Režie: Hrají:

18.10Fotbal: Magazín Ligy mistrů UEFA

Přehled toho nejzajímavějšího, co se stalo za poslední týden v nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěži. Rok: Režie: Hrají:

18.35Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA

Ohlédnutí za třetím hracím dnem druhé nejvýznamnější evropské klubové fotbalové soutěže. Rok: Režie: Hrají:

19.30Fotbal: 1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň

Přímý přenos utkání fotbalové Synot ligy. Rok: Režie: Hrají:

16.50Třicet případů majora Zemana (7. díl)

Mědirytina Zemanův první velký případ v Praze, kde se objevily falešné potravinové lístky. Podaří se mu úspěšně rozplést zločineckou síť.

18.30Naše zprávy

Nejdůležitější informace z domova i ze světa. Rok: Režie: Hrají:

19.00Velkolepé století (20. díl)

Nenávist a intriky v sultánově harému měnily budoucnost říše... Turecký výpravný seriál (2013). Hrají H. Ergenç, M. Uzerli, M.t Günsür, P. Karahan, O. Yalabik, N. Aysan, F. Ahmet, S. Ergeç a další.

17.40Záblesk budoucnosti (3. díl)

137 sekund Demetri se snaží vypátrat místo, odkud mu volala neznámá žena, která mu řekla o jeho smrti. Prý ho zastřelí v březnu. Než se mohl dozvědět víc, žena zavěsila.

18.30Simpsonovi (6. díl)

Krustyho zkouška z dospělosti Spasitel je opět otcem. Štěňat je ovšem tolik, že je Simpsonovi musejí rozdávat. A při té příležitosti odhalí Bart s Lízou tajné trápení klauna Krustyho.

18.55Simpsonovi (7. díl)

Patnácté Vánoce u Simpsonů Na Simpsonovi se jednou usmálo štěstí, a díky sběratelské kartičce, na které je slavný baseballový hráč Joe DiMaggio, mohou vyrazit na předvánoční nákupy do nejdražšího obchodního centra ve Springfieldu.

19.30Simpsonovi (8. díl)

Marge versus Svobodní, důchodci, bezdětné páry, mládež a gayové Marge Simpsonová se opět vydává do boje! Nejdřív se stovkami dalších rodičů naletí showbyznysu ztělesněnému dětským pěveckým idolem Roofim.

16.25Closer (10. díl)

Zásadní rozhodnutí Brenda Johnsonová musí během vyšetřování vraždy dvou záchranářů spolupracovat se svým hlavním rivalem v kandidatuře na policejního prezidenta. Zároveň. Rok: 2010 Režie: Michael M.

17.20Ricardovy recepty (114. díl)

Vyzkoušejte další nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře... Rok: Režie: Hrají:

17.55Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym USA (9. díl)

Světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay ve snaze pozvednout místní gastronomii radí způsobem sobě vlastním majitelům restaurací, v čem dělají chyby a čím by naopak nalákali víc zákazníků.

18.55Jak jsem poznal vaši matku (14. díl)

Pavouk Marshal a Ted chtějí mít dokonalý přehled o univerzitním basketbalu, a tak ukradnou Lily ze školky tabuli a nakreslí dokonalého pavouka. Ten je ale nakonec využit na pomoc Barneymu.

19.25Jak jsem poznal vaši matku (15. díl)

Řetězec řvaní Marshal poprvé zažije to, že na něj někdo křičí a neví jak se s tím vypořádat. A tak Barney přichází se svou teorií "Řetězce křiku".

19.50Chůva k pohledání (3. díl)

Ptačí hnízdo Brighton musí udělat vědecký projekt, ale pořád neví co vymyslet. Když nevyjde plesnivé ovoce, zkouší zdokumentovat líhnutí ptačích vajíček.

20.00Zázraky přírody

Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů".

21.15Světlo pro Světlušku

Smyslem benefičního večera je nejen podpořit snahu nevidomých zapojit se do běžného života, ale především s touto problematikou oslovit širokou veřejnost a formou dárcovských SMS získat potřebné finanční prostředky na konto sbirky Světluška, která pomáhá plnit sny konkrétním nevidomým dětem a dospělým z celé České republiky.

22.37Losování Šťastných 10 a Šance milion

Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

22.40Včera v noci

Manželství Joanny a Michaela je vystavené té nejtěžší zkoušce, když Michael odchází na služební cestu s jeho přitažlivou kolegyní a Joanna nečekaně potká její starou lásku Alexe...

20.00Hercule Poirot

Kočka mezi holuby Případy excentricky rafinovaného belgického detektiva.

21.40Borgiové (5. díl)

Vlk a beránek Cesareho diplomatická mise do Francie je úspěšná, mimo jiné i díky jeho starému známému Machiavellimu, který jej provede složitostmi francouzského dvora.

22.25Borgiové (6. díl)

Relikvie Když se Cesare usídlí v Miláně s francouzskou armádou, jeho otec, papež Alexandr, zuří. Celou akci totiž považuje za útok na svou autoritu.

23.15Hauři

Budovatelská témata, byť jakkoli modifikovaná, do znárodněné kinematografie pronikala po celou její existence.

20.20Kameňák 3

V Kameňáku 3 vyvrcholí nesmiřitelný boj mezi Khonem a jeho nenáviděnou tchyní. Ta svého zetě trumfne tím, že během pár dní postaví fotbalové družstvo Romů, které soupeří s Khonovým ...

22.30S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení

Příslušník jednotky S.W.A.T.

20.15Casino Royale

V Casino Royale, již 21. pokračování nejúspěšnější filmové série všech dob, se v roli slavného agenta Jamese Bonda poprvé představí Daniel Craig.

23.25Jen bůh odpouští

Před deseti lety Julian zabil policajta, ale podařilo se mu utéct. Dnes je z něj jeden z největších drogových dealerů v Bangkoku.

22.30Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

22.45Motorismus: Rally Španělsko

Zpravodajství z průběhu dvanáctého závodu Mistrovství světa rally 2014. Rok: Režie: Hrají:

23.10Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL. Rok: Režie: Hrají:

23.25Kulturistika: EVL'S Prague Pro 2014

Záznam z třetí největší profesionální kulturistické akce na světě, která se konala v Tipsport aréně v Praze. Rok: Režie: Hrají:

20.10Sejdeme se na Cibulce - Speciál

To nejlepší ze setkání Aleše Cibulky a jeho hostů za uplynulý rok. Rok: Režie: Hrají:

21.35Exkluziv Kateřiny Brožové

Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších. Rok: Režie: Hrají:

22.20Sejdeme se na Cibulce

Co na srdci, to na jazyku! Aleš Cibulka a jeho zvídavé otázky na slavné hosty. Režie Jakub Wehrenberg. Rok: Režie: Hrají:

23.25Stopy života (1. díl)

Dívčí sen Neobyčejné příběhy, které přivedly obyčejné lidi až do ordinace psychiatra v nejlépe obsazeném českém seriálu posledních dvaceti let. Rok: Režie: Hrají:

20.00Děsivá předpověď

Charley "BoomerBaxter je hlavní odstřelovač v lomu. Po běžném odpálení nálože se však stane něco nečekaného. Okolí se začne propadat a vypukne zemětřesení, které se velmi rychle rozšiřuje.

22.05Alexandr Veliký

Dříve, než se začal počítat náš letopočet, žil jistý makedonský dobyvatel Alexander Veliký, který se svojím milencem Hephaestionom po boku a gigantickou armádou vojska po druhém boku dobil a ovládl několik světových impérií.

20.15Myšlenky na vraždu

Prokurátorka Holly získá po drobném úrazu hlavy schopnost číst myšlenky.

22.20Kráska a zvíře (16. díl)

Nenasytná touha Cat a Vincent jsou šťastně zamilovaní a tráví spolu každou volnou chvíli. Joe na ni naléhá, aby se jako členka elitního týmu chovala zodpovědně a nezanedbávala práci.

23.05Nejšílenější sexuální úchylky (8. díl)

Zápasnice a čtyřicetiletý panic Nahlédněte do nejintimnějších tajemství skrývaných v cizích ložnicích. Někteří lidé mají podivné sexuální choutky. Jiné trápí zapeklité problémy a disfunkce...

23.35Láska je Láska (11. díl)

Lunární cyklus Pondělní ráno není zrovna veselé a Jodi stále nebere Bette telefon. Do Planet přijdou Dawn se Cindi, majitelky SheBaru. Dawn oznámí, že koupila nadpoloviční podíl v podniku.

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

TOPlist