Televizní program | XML export

Výběr TV a rádio stanic

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

Rychle přejít na hodinu: 0, 5, 12, 16, 20

ct1 ČT1

ct2 ČT2

nova Nova

prima Prima

ct4-sport ČT4 Sport

barrandov Barrandov

prima-cool Prima Cool

prima-love Prima Love

0.40Kalendárium

Bernard Show, anglický dramatik a nositel Nobelovy ceny za literaturu, pronesl: "Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné.

0.55Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny

O věcech podstatných a nepodstatných. Rok: Režie: Hrají:

1.00AZ-kvíz

Vědomostní soutěž AZ-kvíz, která se připravuje v brněnském studiu České televize pod vedením režiséra Ladislava Cmírala, už svým názvem oznamuje, že vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti.

1.25Z metropole

Ve stínu sv.

1.55Dobré ráno

Startovací dávka pohody. Ranní show České televize. Rok: Režie: Hrají:

4.25Žiješ jenom 2x

Nestárnoucí pilot Jiří Sedmasedmdesátiletý pan Jiří, vysloužilý voják, se po revoluci stal obchodním zástupcem. Sní o tom, že se promění v pilota rychlého stroje.

4.5513. komnata Petra Svobody

V roce 2011 vyhrál český překážkář Petr Svoboda halové mistrovství Evropy v Paříži a zdálo se, že má před sebou velkou sportovní kariéru.

1.15Queer

Café Marais Název Le Marais pochází z francouzského slova bažina a jde o jednu z nejpůvodnějších městských částí v Paříži, ležící na severním břehu Seiny.

1.40Uchem jehly

Marián Hošek je lékař, stomatolog. Kromě svého povolání je však otcem velmi početné rodiny. Zabýval se i činností politickou.

2.10Z očí do očí

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o ptácích a zapomněli jste se zeptat se můžete dozvědět v repríze pořadu Z očí do očí.

2.40Vítochov a Sázava

První část putování po poutních místech vás zavede do Vítochova a na Sázavu a také do hodně vzdálené minulosti.

2.55Heřman Landsfeld

"Do dobrého štětce patří chlupy z volského ucha, z prasete, osla a vousů zajíce. Ty si jdu vždycky po honech na podzim sám ostříhat...

3.25Karolina

O příkladně statečné dívce, která bez ohledu na své postižení, žije naplno jako jiní mladí lidé. Hraje na flétnu, trubku, klavír, zpívá a píše verše.

3.35Mezi dveřmi je A.G.

Arnošt Goldflam byl v České televizi Za dveřmi, Ve dveřích, po roční pauze se dostal dokonce už Mezi dveře.

4.05Veselá je dědina

Hudebně zábavný pořad (1994). Účinkují: K. Gott, F. Slováček, M. a T. Elefteriadu, B. Polívka, J. Pecha... Rok: Režie: Hrají:

0.15Mentalista (19. díl)

Růžové šampaňské na ledu Na dálnici je v opuštěném autě nalezena mrtvola muže, který byl z bezprostřední blízkosti střelen do hlavy.

1.00Dr. House (24. díl)

Na obou stranách House a tým jsou zaujati případem Scotta (Ashton Holmes), muže, jehož levá a pravá hemisféra pracují nezávisle, což znamená, že žije s dvěmi odlišnými osobnostmi a nemá kontrolu nad svými činy.

1.50Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

2.20Lovci zločinců (2. díl)

Není co skrývat Superpočítač označí jako rizikovou osobu podnikatele Krugera, který vede kontaktní internetovou firmu shromažďující osobní data.

3.15DO-RE-MI

Sabina Laurinová a Pavel Trávníček představují zpívající odvážlivce z ulice. Hosté pořadu M. Holanová, J. Obermaierová a J. Pomeje. Rok: Režie: Hrají:

4.05Ordinace v růžové zahradě (138. díl)

Bože, ty jsi krásná! Svatbu Lucie a Radima provází řada katastrof - roztržené šaty, spálená výzdoba...

2.20Vraždy v Kitzbühelu (16. díl)

Mrtvá z Berlína Hannes si nemůže vynachválit novou pomocnou sílu z Berlína, Heike Rothovou, která mu po celou sezonu svědomitě vypomáhá.

3.15Doktor z hor: Nové příběhy (17. díl)

Křehké štěstí Martin se chce postarat o demencí postiženého Helmuta Wagnera, kterého vezme k sobě do ordinace.

4.00Wolffův revír (21. díl)

Bangkok - Berlín Komisař Wolff rozplétá síť nelegálního obchodu s exotickými kráskami z Thajska... Rok: Režie: Hrají:

0.05Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

0.15Motorismus: MS Supermoto národů 2014 Bulharsko

Záznam světového šampionátu družstev z bulharského Plevenu. Rok: Režie: Hrají:

0.40Fotbal ve světě

Fotbalové události uplynulého víkendu. Rok: Režie: Hrají:

1.00Basketbal: SLUC Nancy - ČEZ Basketball Nymburk

Záznam utkání Eurocupu v basketbalu mužů. Rok: Režie: Hrají:

3.05Basketbal: BK Opava - BK Děčín

Záznam utkání basketbalové Kooperativa NBL. Rok: Režie: Hrají:

0.30Hledám Amy

Holden a Banky jsou nerozluční kamarádi, kteří udělali kariéru na šíleném komiksu, který vymysleli.

2.55Na plac!

Šance pro herce z ulice. Rok: Režie: Hrají:

3.45Oddělení vražd (1. díl)

Pro detektivy z oddělení vražd Stevea Haydena a Tessu Vanceovou jsou vraždy každodenní rutinou. Je to náhlá, nebezpečná konfrontace se zlem. Cesta světem ďábla.

4.30Dvojí identita (1. díl)

Hříchy otců Detektiv Ben Sullivan (Callum Keith Rennie) pracuje se svými partnery na těch nejzávažnějších zločinech.

1.35Teorie velkého třesku (21. díl)

Lasvegaský reset Leslie dá Howardowi kopačky a ten se psychicky zhroutí. Aby ho rozveselili, vezmou ho Leonard a Rajesh do Las Vegas.

2.00Tráva (5. díl)

Jako zvířata Nancy zavede Stevieho do místního fotbalového klubu, kde ho nechtějí přijmout. Nancy ho tam sice dostane, ale musí přislíbit finanční dar, na který nemá peníze...

2.30Spartakus: Válka zatracených (4. díl)

Decimace Zatímco Crassus trestá zbabělé Tiberiovy vojáky, Caesar se snaží zasít pochybnosti mezi Spartakovy věrné.

3.25Den, kdy se zastavila Země

V historii existuje mnoho příkladů střetů civilizací, po nichž ty méně vyspělé zanikla nebo byla zotročena. V našem filmu jsme těmi méně vyspělými my, lidstvo.

0.30Volejte Věštce

Zajímá Vás, co Vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Pak právě pro Vás je tu pořad VOLEJTE VĚŠTCE. Rok: Režie: Hrají:

2.35Hotel Paradise

Začalo největší dobrodružství jejich života. 11 soutěžících, 5 párů a 1 outsider. Další týden v Dominikánské republice mají za sebou a teď svádí boj o vzájemnou přízeň.

3.25Alisa - Jdi za svým srdcem (225. díl)

Alise se dosud nepodařilo najít pravou lásku. Ani v pracovním životě se jí příliš nedaří. Je však rozhodnutá se nevzdat. Vrací se do rodného města a začíná žít nový život.

4.10Někdo se dívá (99. díl)

Benjamin je stále u Piedad, protože se v bytě sama bojí.Policisté jdou k Juliánovi, ale doma ho nezastihnou. Tak jdou k Piedad, ta jim poví, že jel Julián za Emíliem a dá jim adresu jeho prarodičů.

4.50Láska je Láska (12. díl)

Loučení na pláži Shane plánuje rodinný život s Page a Jaredem, Jenny je vyřazena z přípravy filmu a Tasha se loučí s kamarádkami před odjezdem do války.

5.20Postřehy odjinud

Wales očima Petra Voldána Její veličenstvo ovce. Kolem nich se tady točí prakticky všechno. A není problém kdekoli najít důkaz pro to, že jich je tady víc než lidí.

5.30Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky. Rok: Režie: Hrají:

5.59Studio 6

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT. Rok: Režie: Hrají:

8.45Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

9.0013. komnata Petra Svobody

V roce 2011 vyhrál český překážkář Petr Svoboda halové mistrovství Evropy v Paříži a zdálo se, že má před sebou velkou sportovní kariéru.

9.40Reportéři ČT

O pořaduReportéři ČT - kauzy a reportáže s Markem Wollnerem, aktuální publicistický magazínTým reportérů České televize Vám přináší politické, ekonomické i společenské kauzy, hledá zajímavé lidské příběhy a natáčí unikátní rozhovory.

10.20Pyramida boha slunce

V roce 1864, v čase mexické občanské války, dochází k bezohlednému boji, který vede dobrodruh kapitán Verdoja, aby získal takzvaný aztécký poklad.

5.00Od Velké Moravy po gotiku

Dokument nás zavede na místa, kde se dochovaly vzácné památky z různých etap kulturně historického vývoje, od románské rotundy až po funkcionalistický kostel.

5.20Postřehy odjinud

Německo očima Davida Šťáhlavského Ocenění pro ostravskou dokumentární tvorbuNa 46.

5.25Moje rodina (5. díl)

Noční bludička Plést se jiným lidem do života, to je vždycky hodně ošemetná záležitost. Stačí malounko, a taková dobře míněná služba se může změnit ve svůj pravý opak.

5.59Dobré ráno

Startovací dávka pohody. Ranní show České televize. Rok: Režie: Hrají:

8.30Kouzelná školka

Michal a František přivítají své malé kamarády. Pohádky: Karlík a Lola č. 21 (Musím si vzít úplně všechno), Kocour Vavřinec a jeho přátelé č. 7 (Otylka a drak). Rok: Režie: Hrají:

9.00Lidské smysly

Čich a chuť Proč mají někteří lidé rádi chuť čili paprik, které pálí jako oheň? Nebo tak podivných potravin, jako je plesnivý sýr? Proč se člověku ze zápachu rozkládajícího se masa zvedá žaludek? Dnes si budeme vyprávět, jakým způsobem nás udržují naživu dva smysly, které spolu úzce souvisejí - čich a chuť.

9.55Oči krokodýla

Kanál Pangalana, spojující rozlehlou bažinatou oblast s Indickým oceánem, je jedním z nejodlehlejších míst ostrova Madagaskar. Vybudovali jej na začátku 19. století francouzští kolonisté.

10.45Bonbónky světa

V Evropě mnozí mají pocit, že vzdálené Peru patří mezi rozvojové země. Díky cestovateli Petrovi Horkému zjistíme, že je to omyl.

11.00Nedej se

Ochránce dravců Krajina v okolí Roudnice nad Labem je plackou bez lesů. Když zemědělci po žních zorají své lány, najdou tady smrt desítky dravých ptáků.

11.29Nedej se: Nedej se plus

Případ Volfartice: Zastřelený sokol Další případ pytláctví - mladá samička chráněného sokola stěhovavého přiletěla z Německa do CHKO České středohoří - a tady její život ukončila začátkem srpna kulka.

11.47Nedej se: Občanské noviny

GMO ničí pole i lidi Představujeme občanské iniciativy, které bdí nad ochranou životního prostředí a dobrou správou věcí ve veřejném zájmu - kdo vám pomůže? Rok: Režie: Hrají:

11.55Michail Gorbačov

Matka byla Ukrajinka, otec Rus. Od patnácti let jezdil s kombajnem.

5.55Snídaně s Novou

Váš náskok po celý den. Rok: Režie: Hrají:

8.50Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

9.10Ulice (2686. díl)

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál. Rok: Režie: Hrají:

10.05Doktoři z Počátků (72. díl)

Nález ztraceného času V Počátkách se objeví klenotník, který chce věnovat zachránci "pokladuzlaté hodinky. Ty se ovšem těsně před předáním ztratí.

11.25Dva a půl chlapa (5. díl)

Říkáme mu pan Malíček Jake dostane od spolužačky pečený plněný košíček a díky tomu se mu dostane od Charlieho několika rad do života.

11.45Tescoma s chutí

Nápady na super večeře s Adélou Gondíkovou a šéfkuchařem Radkem Šubrtem. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově. Rok: Režie: Hrají:

6.40Gormiti II - Věk velkého zatmění (11. díl)

Výpadek proudu Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy.

7.10Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (11. díl)

Smích Smích. Nové dívčí trio získává větší popularitu Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka.

7.40M*A*S*H (1. díl)

Příliš mnoho kuchařů Nemotorný voják, který leží na pooperačním si získá velikou oblibu v MASHi svým kuchařským uměním. Všichni si jeho gurmánské speciality velmi oblíbí a Hawkeye s B.J.

8.30M*A*S*H (1. díl)

Můj nepřítel Hawkeye se vydává džípem na dovolenou, ale po cestě je přepaden severokorejským vojákem, který potřebuje pomoc pro svého zraněného kolegu.

9.20To je vražda, napsala (2. díl)

Noční děsy Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...

10.25Walker, Texas Ranger (24. díl)

Moskevská spojka Walker a Trivette jdou po stopě místního mafiánského šéfa, který má pod palcem všechny nelegální obchody. Předstihne je však ruský gangster Max Karpov.

11.25Místo činu: Mnichov (510. díl)

Tanec smrti Mnichovští komisaři Leitmayr a Batic jsou povoláni do vyhlášeného diskotékového klubu K2, kde byla nalezena mrtvá dívka. Příčinou smrti je otrava jedem.

5.05Volejbalový magazín

Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu. Rok: Režie: Hrají:

5.25Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

5.40Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport. Rok: Režie: Hrají:

6.00Atletika: IAAF Athletix Magazine 2014

Týdeník nabízející přehled vrcholných atletických událostí i pohled do zákulisí královny sportu. Rok: Režie: Hrají:

6.25Cyklokros: TOI TOI Cup 2014 Uničov

Záznam z třetího závodu Českého poháru v cyklokrosu z Uničova. Rok: Režie: Hrají:

6.55Fotbal: Magazín Ligy mistrů UEFA

Přehled toho nejzajímavějšího, co se stalo za poslední týden v nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěži. Rok: Režie: Hrají:

7.20Hokej den poté

Nejdůležitější události Tipsport extraligy v ledním hokeji. Rok: Režie: Hrají:

8.00Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

8.30Basketbal: BK Opava - BK Děčín

Záznam utkání basketbalové Kooperativa NBL. Rok: Režie: Hrají:

10.30Cyklokros: SP 2014/15 Nizozemsko

Záznam závodu mužů z nizozemského Valkenburgu. Rok: Režie: Hrají:

11.45Volejbalový magazín

Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu. Rok: Režie: Hrají:

5.30Pauline a Leonard (67. díl)

Pokračování německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další. Rok: Režie: Hrají:

6.25Animáček

Animované filmy pro děti. Rok: Režie: Hrají:

8.05Červené růže (149. díl)

Německý romantický seriál. Rok: Režie: Hrají:

9.15Vražedné pobřeží (12. díl)

Hon na duchy Soukromý detektiv Nick Slaughter likviduje zločin na pobřeží... Rok: 1993 Režie: Clay Borris Hrají: Rob Stewart, Carolyn Dunnová, Ian Tracey, Ari Sorko-Ram, Pedro Jr.

10.45Perry Mason (6. díl)

Slavný advokát se svou sekretářkou Dellou Street a detektivem Paulem Drakem rozlousknou i ten nejsložitější právnický oříšek. Americký seriál (1985-95). V titulních rolích R. Burr, B. Hale a W. Katt.

5.05Hooligans - Zákon tribuny (9. díl)

Anglická nemoc Moderátor Danny Dyer se vydává přímo do kotlů nejvyhrocenějších fotbalových derby na celém světě.

6.15Futurama (8. díl)

Fryův smysl života Leela je hotová z Chaze, majorova pobočníka. Na schůzce poprosí Frye, jestli by mohl vyvenčit Diblíka.

6.40Xena (22. díl)

Mateřství Eve jde pouští a prožívá si menší duševní trauma způsobené předchozím osvícením, díky kterému si uvědomila svůj dosavadní život v celé jeho hrůzné podobě.

7.25Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.50Ztraceni (3. díl)

Ekonom U vrtulníku se Jack a Sayid rozhodují, co bude dál. Miles a Frank podmiňují použití helikoptéry tím, že chtějí nazpět Charlotte. Sayid se nabídne, že vyrazí za Lockem a zkusí ho přemluvit.

8.40Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

9.05Futurama (9. díl)

Žihadlo Fry, Leela a Bender se vrátí z asteroidu, kde sbírali med, jenž produkují vesmírné včely.

9.35Scrubs: Doktůrci (3. díl)

Můj přítel a jeho chyba Turk začne chodit s Carlou. J. D. se snaží navázat milostný vztah s Elliot. Málem se políbí, ale vyruší je Cox. J. D.

10.05Scrubs: Doktůrci (4. díl)

Moje babča Stážistům řekli hned první den, že každý třetí pacient v nemocnici zemře. J. D., Turk a Elliot "obdržíkaždý po pacientovi. Dá se tedy předpokládat, že jeden z nich zemře. J. D.

10.35Kdo přežije: Samoa

Test mužství Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž. Rok: Režie: Hrají:

11.35Jak přežít...

S Cadem se ocitáme v americkém průměrném městě, kde žije asi 50000 obyvatel.

6.00Dallas (111. díl)

Legendární americký seriál (1978-91) se vrací na vaše obrazovky! Členové bohaté rodiny Ewingů bojují mezi sebou o vládu nad naftařským impériem i proti nekalým praktikám konkurence. J. R.

6.50Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.05Will & Grace (14. díl)

Bůh není blázen Grace si stále platí pronájem garáže, ve které má auto po svém zesnulém strýčkovi.

7.30Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.45Cesty domů (19. díl)

Eva Záchranka s Rudolfem a Lucií přijíždí k případu ženy, která nabourala do stromu. Žena - Carmen Herzigová je agresivní a Lucii napadne.

9.05Místo činu: Mnichov (489. díl)

Vysněný útěk Policista Martin Reck je nalezen zavražděný. V podezření je Grosser, u kterého si přivydělával jako strážný - chtěl koupit dům, jenže plat policisty na to nestačil.

10.55Prolhané krásky (3. díl)

Samé potíže Holky přemýšlí, jestli Jason doma neschovává Iana. Neustále tam vidí nějaký stín v zakrytém okně. Melissa pořád někam chodí pěšky a s někým tajně telefonuje.

11.55Deník zasloužilé matky (10. díl)

Cheyennina rivalka Reba našla vhodný dům pro Cheyenne s Vanem. Jim se dům moc líbí, ale majitelkou domu je Bridget, s níž Cheyenne na střední škole neustále soupeřila.

12.00Zprávy ve 12

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

12.20Předpověď počasí, sportovní zprávy

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny. Rok: Režie: Hrají:

12.30Sama doma

Být doma neznamená hloupnout. Radosti a strasti na rodičovské dovolené. Rok: Režie: Hrají:

14.00Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

14.20Banánové rybičky

Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak přežít společenskou událost(1999). Spoluúčinkují V. Páral a J. Müller. Rok: Režie: Hrají:

14.40Na cestě po Dolňácku a Horňácku

Lidé tam žijí folklorem, pestrou historií i rozmanitými krásami kraje, ke kterému neodmyslitelně patří i výborné víno a pálenka.

15.15Kriminálka Paříž (13. díl)

Chladnokrevně Jak se bojuje se zločinem ve městě nad Seinou. Francouzský televizní seriál.

12.50Evropa tančila valčík

O třech císařích a událostech, které vedly ke vzniku první světové války.

14.30Dobrodružství vědy a techniky

Zrozen v Alpách Jezero Tuma ve švýcarském kantonu Graubünden je všeobecně považováno za místo, kde pramení Přední Rýn.

15.15Souboj vojevůdců

Alexander proti von Arnimovi Za úsvitu 22. dubna 1943 zasypalo spojenecké dělostřelectvo německé a italské obranné linie v Tunisku deštěm střel. Poslední bašta Osy v severní Africe byla ohrožena.

12.00Polední televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

12.25Vražedná čísla (1. díl)

Vysoké riziko V horách byli zavražděni dva mladí horolezci. Andrew Tomkins byl zblízka zastřelen, zatímco Brianu Wrightovi kdosi uřízl lano, po kterém právě lezl nahoru.

13.20Odložené případy (17. díl)

Škodolibost U mrtvé narkomanky byl nalezen prsten dávno zavražděné ženy, za jejíž vraždu byl kdysi odsouzen její manžel. Ten ale vinu popírá.

14.20Dr. House (1. díl)

Zlomený House začne v Mayfieldské psychiatrické nemocnici odvykat od Vicodinu, aby ho dostal ze svého těla a mohl se tak pokusit kontrolovat své halucinace.

15.20Ordinace v růžové zahradě (139. díl)

Srdce Lukáš přiváží Kateřinu Malou. Zdánlivě banální poranění se ukáže být následkem vrozené vady, která je smrtelná.Malá umírá, ale její srdce je vhodné pro Olgu k transplantaci.

13.25Wolffův revír (7. díl)

S pomocí ďábla V parku bylo nalezeno tělo školačky Iris Konradové. Pomoc při hledání pachatele vraždy překvapivě nabízí šéf ruské mafie Karloff, na něhož je už delší dobu upřena pozornost policie.

14.25Doktor z hor: Nové příběhy (1. díl)

Volný pád Sotva Andrea přijala Martinovu nabídku k sňatku, srazilo ji auto. Andreu, která je v kómatu, nechá Martin převézt na kliniku v Hallu.

15.25Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (15. díl)

Jak myslíš, tak jíš Maura má za úkol rozlousknout smrt majitele restaurace, kde se vaří z biopotravin. Někdo ho předávkoval insekticidy...

12.05Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

12.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

12.50Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice - VK Karbo Benátky nad Jizerou

Záznam utkání UNIQA extraligy ve volejbalu mužů. Rok: Režie: Hrají:

15.00Cyklotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Polnou, tak neváhejte a pojeďte s námi! Rok: Režie: Hrají:

15.10Auto-rallye-cross

Magazín z domácího i evropského autokrosu a rallyekrosu. Rok: Režie: Hrají:

15.45Fotbal ve světě

Fotbalové události uplynulého víkendu. Rok: Režie: Hrají:

13.05Oddělení vražd (2. díl)

Pro detektivy z oddělení vražd Stevea Haydena a Tessu Vanceovou jsou vraždy každodenní rutinou. Je to náhlá, nebezpečná konfrontace se zlem. Cesta světem ďábla.

14.05Pauline a Leonard (138. díl)

Pokračování německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další. Rok: Režie: Hrají:

15.15Inga Lindström: V sítích lásky (4. díl)

V sítích lásky V malém městečku Holmsundu žijí dvě sestry, Agneta a Paula. Obě zdědily rodinný hotel. O jeho provoz se stará Agneta, která žije po nevydařeném vztahu sama se svou dcerou Gittou.

12.35Akta X (10. díl)

Pomsta Agenti Scullyová s Doggettem se dostanou na stopu Siddhů, mocného řádu fakírů, kteří ovládají nadpřirozené schopnosti.

13.35Jmenuju se Earl (8. díl)

Zase jsme hráli v seriálu 2/2 Earl s Randym si užívají ukradeného policejního vybavení a natáčejí různé vtípky. Pak je ale policie odhalí, zatkne a nevynechá ani Joy.

14.05Simpsonovi (18. díl)

Cesta z maloměsta Simpsonovi potřebují na čas vyměnit město za romantiku a poklid venkova.

14.35Simpsonovi (19. díl)

Starý zbabělec V centru pozornosti této epizody je tentokrát starý dobrý Spasitel.

15.05Bořiči mýtů (25. díl)

Bořiči se budou opět zabývat mýty o zbraních. První je záhada obrácené kulky. Pachatel vystřelil a kulka uvízla v zásobníku policistovy zbraně.

12.25Roseanne (17. díl)

Vzhůru do Disneylandu Radosti a strasti pětičlenné rodiny z nižší společnosti.

12.55Chůva k pohledání (24. díl)

Zpěvák v synagoze V synagoze je nový hlavní zpěvák a Fran s ním chce jít na rande. Přivede ho do domu Sheffieldů, ale tam ho Max angažuje do své nové show (protože bývalého zpěváka přejel autobus).

13.25Jak jsem poznal vaši matku (4. díl)

Malí kluci Lily chce dát dohromady Robin a George, otce jednoho chlapce, co chodí do její třídy. Robin sice nemá ráda malé děti, ale jde s ním na rande.

13.55Jak jsem poznal vaši matku (5. díl)

Jak jsem poznal všechny ostatní Ted přivede do baru novou přítelkyni, jejíž jméno zapomněl, a tak jí říkají Blabla.

14.25Komisař Rex (11. díl)

Únos Průmyslový magnát Staller byl jednoho rána cestou do kanceláře přepaden a unesen, vzápětí se pachatelé přihlásili jeho ženě a varovali ji, aby se rozhodně nespojovala s policií, neboť tím by ohrozila manželův život.

15.25Policie Hamburk (20. díl)

Starost o Oleho Boje se tentokrát soustředí jednak na přemlouvání Franzi, aby šla k psychologovi a lépe se tak vyrovnala s tím, že zastřelila člověka, a dále na to, aby ve spolupráci s Karin a Jasmin přiměli Bergera, který se obává, že má dědičnou nemoc, jít k lékaři.

16.05Kuchařská pohotovost

Mejdan na kolejích Pořádná studentská oslava - tak to tady ještě nebylo! Připraví náš tým ty správné pochoutky a zvládne rozdováděnou partu vysokoškoláků? Rok: Režie: Hrají:

16.30Pletky paní Operetky

Úsměvné poohlédnutí za starými českými operetami. Rok: Režie: Hrají:

17.10Cestománie

Ekvádor - Země bez stínů Tato země jihoamerického kontinentu je proslulá zejména vývozem tropického ovoce, kterému se zde na rovníku vždy mimořádně dařilo.

17.40Černé ovce

Motorka IIPřed rokem někdo ukradl panu Reimitzovi motorku. Policie motorku s řidičem zastavila, ale nezajistila ani motorku, ani řidiče, který byl možná zlodějem.

17.55Události v regionech za okamžik a počasí

Upoutávka na Události v regionech z Prahy, Brna a Ostravy, předpověď počasí na příští dny s důrazem na regionální rozdíly. Rok: Režie: Hrají:

18.00Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji. Rok: Režie: Hrají:

18.25AZ-kvíz

Vědomostní soutěž AZ-kvíz, která se připravuje v brněnském studiu České televize pod vedením režiséra Ladislava Cmírala, už svým názvem oznamuje, že vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti.

18.55Události za okamžik a počasí

Hlavní události a předpověď počasí. Rok: Režie: Hrají:

19.00Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

19.50Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

19.59Losování loterie Euromiliony

Vyhráli jste? Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

16.05Generál Patton

Obléhání Pattonovi muži se v tomto díle chystají zdolat nesmírně starou pevnost v Métách a obludný podzemní bunkr známý jako Fort Driant. První útok na pevnost začal mohutným bombardováním.

16.50Vesmír

Kosmické cestování VESMÍR - podívejte se na oblohu a uvidíte miliony světel - díváte se do oken VESMÍRU.

17.30Raport o Velké válce

Jako hladová zvěř Velká válka zastihla české muže v různých koutech světa, ale pro drtivou většinu odvedenců z Čech, Moravy a ze Slezska se stala osudovou jejich příslušnost k rakouské vlasti.

18.10Moje rodina (6. díl)

První v cíli Svět kolem nás vůbec nevypadá tak, jaký bychom jej chtěli mít. Stačí se rozhlédnout kolem sebe po ulici.

18.45Večerníček

O Kanafáskovi. Rok: Režie: Hrají:

18.55Pán času (7. díl)

Zvony svatého Jana Doktor vezme Claru na první společný výlet na Akhaten, jednu ze sedmi planet, které obíhají stejnou hvězdu, a které sdílejí víru, že všechen život ve vesmíru pochází právě odsud.

19.40Postřehy odjinud

Německo očima Davida Šťáhlavského Ocenění pro ostravskou dokumentární tvorbuNa 46.

19.50Zprávy v českém znakovém jazyce

Zpravodajská relace České televize pro všechny se sluchovým handicapem. Rok: Režie: Hrají:

16.35Dva a půl chlapa (6. díl)

Ahoj, pane Rohatý Charlie si přivede domů čarodějnici Isabelu, která prokleje Alana, protože se nad ní pohoršoval, zavede Charlieho na sabat, kde má zplodit Temného pána, a má neblahý vliv i na Jakea.

17.00Odpolední Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

17.25Mentalista (20. díl)

Je něco shnilého v Redmundu Vyšetřovatelé jsou zavoláni na půdu střední školy, kde byl zavražděn učitel angličtiny. Kdosi ho zabil úderem do hlavy. Na místě vraždy se ale vražedná zbraň nenašla.

18.25Ulice (2687. díl)

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál. Rok: Režie: Hrají:

19.30Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

16.25Komisař Rex (12. díl)

Smrtelná dávka Heinz Hausner, profesor veterinární fakulty, měl za sebou namáhavý a velmi rušný večer.

17.30Odpolední zprávy

Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:

18.00Prostřeno!

Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Zlínský kraj.

18.55Zprávy FTV Prima

Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:

19.25Krimi zprávy

Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:

19.40Divácké zprávy

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:

19.55VIP zprávy

Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:

16.05BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím... Rok: Režie: Hrají:

16.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

16.45ATP týden tenisu

Týdeník o turnajích ATP a všem důležitém, co se stalo ve světě špičkového profesionálního tenisu mužů. Rok: Režie: Hrají:

17.10Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL. Rok: Režie: Hrají:

17.20Florbal: BILLY BOY Florbal MB - TJ JM FAT PIPE Chodov

Přímý přenos utkání AutoCont extraligy ve florbalu mužů. Rok: Režie: Hrají:

17.40Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL

17.50Florbal: BILLY BOY Florbal MB - TJ JM FAT PIPE Chodov

Přímý přenos utkání AutoCont extraligy ve florbalu mužů

19.45Basketbal: ČEZ Basketball Nymburk - EWE Baskets Oldenburg

výk 18: 30 / Eurocup basket M. Rok: Režie: Hrají:

17.15Kurňa, co to je?

Páni Zedníčci v akci. Strejda Pavel, synovec Kuba. Jaké tajemné předměty s nimi odhalíme v oblíbeném zábavném pořadu? Rok: Režie: Hrají:

18.30Naše zprávy

Nejdůležitější informace z domova i ze světa. Rok: Režie: Hrají:

19.00Velkolepé století (16. díl)

Nenávist a intriky v sultánově harému měnily budoucnost říše... Turecký výpravný seriál (2013). Hrají H. Ergenç, M. Uzerli, M.t Günsür, P. Karahan, O. Yalabik, N. Aysan, F. Ahmet, S. Ergeç a další.

16.10Ztraceni (4. díl)

Vajíčkov Skupina lidí, kteří přežili havárii letadla a zůstali uvězněni na ostrově plném tajemných jevů, se pokouší sehnat pomoc a najít cestu domů.

17.10Jmenuju se Earl (9. díl)

Randy je kápo Ředitel věznice požádá Earla, aby připravil sérii výchovných vystoupení pro děti školou povinné, a odradil je tak od páchání zločinů.

17.40Grimm (7. díl)

Kanálníci Adalind se setká s princem Viktorem, bratrancem Erica a Seana Renarda, který se chce postarat o to, aby ti, kdo mohou za Ericovu smrt, byli potrestáni.

18.30Simpsonovi (20. díl)

Zabrzděte moji ženu Homer přijde o řidičský průkaz. Zatímco on objevuje půvab a výhody chůze, na Marge doléhá zvýšené množství povinností.

18.55Simpsonovi (21. díl)

Bartova válka Po dalším z Bartových a Milhousových kousků se Marge rozhodne oba kluky na čas oddělit a naplnit synův volný čas ušlechtilejší činností. A tak se sama stane náčelníkem Malých Indiánů.

19.20Kdo přežije: Samoa

Kouzla a čáry Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž. Rok: Režie: Hrají:

16.25Specialisté na vraždy (4. díl)

Born a ženy Vražda lékaře psychiatrického oddělení soudní kliniky připomene modem vivendi - přiotrávení oběti a zmrznutí v mrazicím boxu - vrchnímu komisaři Bornovi před lety vyšetřovaný případ: mnohonásobná vražedkyně dětí, psychopatická opravářka panenek, toužila po dětech, unášela je, a aby nevyrostly a neztratily dětskou roztomilost, usmrcovala je stejným způsobem.

17.20Ricardovy recepty (110. díl)

Vyzkoušejte další nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře... Rok: Režie: Hrají:

17.55Po krk v odpadcích (3. díl)

Vězení z odpadků Psychický problém chorobného shromažďování věcí může postihnout každého. Jsou zde ale odborníci, kteří vědí, jak lidem pomoct a zatočit s odpadky... Rok: Režie: Hrají:

18.55Jak jsem poznal vaši matku (6. díl)

To nejsem já Marshall dostane místo ve společnosti, pro kterou chtěl vždy pracovat.

19.25Jak jsem poznal vaši matku (7. díl)

Pověčisodvod Lily a Marshall mají už dost bydlení s Tedem a chtějí si najít vlastní domov. Je v tom však háček - Lily má nepříjemné tajemství. K získání úvěru potřebují Lilyino rodné číslo.

19.50Chůva k pohledání (25. díl)

Zelená karta Maxwell zjišťuje, že Brighton propadá z francouzštiny, a tak se rozhodne najmout mu učitele na doučování. Fran vybere mladého atraktivního Francouze.

20.00Vyprávěj

Milena a Zdeněk Seriál seznamuje diváky s nedávnou historií prostřednictvím osudů rodiny Dvořákových. Vypravěč Honza odkrývá rodinnou ságu v průběhu roků.

20.55Neobyčejné životy

Jiří Schmitzer Herec a písničkář se narodil 25. října 1949 v Praze. Absolvoval Divadelní fakultu AMU a později nastoupil do Činoherního studia v Ústí nad Labem.

21.49Losování Šťastných 10 a Šance milion

Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

21.50Černí andělé

May Day V ospalém provinčním městě je nouze o senzační zprávy, a proto místní noviny skomírají na úbytě.

22.50Kingová (8. díl)

Scout Winterová Protirasistický aktivista Trevor Winter byl napaden ve svém domě, čehož byla svědkem jeho dospívající dcera Scout.

23.30Otec Brown (7. díl)

Pekelný prach Malomocný musí být vyhnán, praví se v knize Numeri.

20.00Hitlerovi kameramani

Většinu záběrů, které se v německých archivech uchovaly z období 2. světové války, natočili příslušníci z oddělení válečné propagandy.

21.35Expremiéři

Petr Pithart - Limity vládnutí Dokumentární film z cyklu Expremiéři - portrétů deseti premiérů České republiky natočený studenty FAMU.

22.05Hadí jed

V dramatu o zápolení se závislostí na alkoholu režisér František Vláčil nepochybně čerpal z vlastních neméně trýznivých zážitků.

23.30Sestřička Jackie (4. díl)

Pomalu rostoucí obludy Jackie se příliš obává o svoji dceru Grace. Chce zůstat co nejvíce v její blízkosti. Proto přes doporučení své terapeutky nečekaně brzy opouští domluvenou rehabilitační léčbu.

23.55Abendland

Západní životní úroveň, společnost a potřeba z ní ostatní vyčleňovat jsou stěžejními náměty Geyrhalterova nejnovějšího dokumentárního filmu.

20.20Ordinace v růžové zahradě (523. díl)

Už to bude dobrý Jirka se rozhodne na vlastní pěst zachránit Tomáše a Kateřinu. Je jasné, že v boji proti Rudovskému a jeho zločincům nemůže uspět. Případem se začne zabývat také komisař Janák.

21.40Víkend

Ohnivé srdce Příběhy štěstí, proher a objevů. Rok: Režie: Hrají:

22.30Lovci zločinců (3. díl)

Lovec žen Tým se zaměří na Iana Costu, který střídá ženy a přitom mění svůj vzhled. Finch spolu s Carterovou a Zoe na něj nastraží past, ale ukáže se, že Ian je obětí.

23.25Nebezpečná identita (9. díl)

Kvůli tragédii v minulosti vyrostly dvě sestry - dvojčata Bridget a Siobhan odděleně. Bridget má život plný problémů.

20.15Svatby v Benátkách (28. díl)

Falešné ano Svatební salon zorganizuje VIP svatbu ministra s hereckou star. Ministrova exmanželka ale prohlédne trik se zinscenovanou falešnou svatbou a vyrazí na tu skutečnou.

21.35Očima Josefa Klímy

Publicistická show. Rok: Režie: Hrají:

22.25Ano, šéfe!

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich. Rok: Režie: Hrají:

23.40Myšlenky zločince (11. díl)

Speciální tým FBI musí odletět do Kalifornie, protože se tam staly vraždy připomínající ty z konce šedesátých let...

20.15Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Michala Dusíka

20.40Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne

21.25Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Michala Dusíka. Rok: Režie: Hrají:

21.35Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

21.50Motorismus: Rally Francie

Dokument o průběhu jedenáctého závodu Mistrovství světa rally 2014

21.55Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

22.10Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne. Rok: Režie: Hrají:

22.40Motorismus: PURUM Rally Příbram 2014

Záznam 36. ročníku tradiční rally, která je součástí Mezinárodního mistrovství České republiky

23.00Motorismus: Rally Francie

Dokument o průběhu jedenáctého závodu Mistrovství světa rally 2014. Rok: Režie: Hrají:

23.20Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL

23.25Česká pokerová tour

Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti

23.50Motorismus: PURUM Rally Příbram 2014

Záznam 36. ročníku tradiční rally, která je součástí Mezinárodního mistrovství České republiky. Rok: Režie: Hrají:

20.10Sejdeme se na Cibulce

Co na srdci, to na jazyku! Aleš Cibulka a jeho zvídavé otázky na slavné hosty. Režie Jakub Wehrenberg. Rok: Režie: Hrají:

21.05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (3. díl)

Na houpačce Vyšetřovatelé řeší případ nezletilé dívky, která byla přistižena, jak se sprchuje u cizích lidí v domě.

22.05Týden v ringu

Zblízka, tvrdě a na tělo, ale nikdy pod pás. Tak bojuje boxerský šampion Ondřej Pála, tentokrát proti osobnostem aktuálního dění. Rok: Režie: Hrají:

22.40Bastardi (9. díl)

Skupina žáků, mladých násilníků, je obviněna ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky.

23.25Ledová smrt

Na Aljašce probíhají velké klimatické změny. Pod zasněženými vrcholky hor začíná tát věčně zmrzlá půda. Podloží sněhových plání je nestabilní.

20.15Liga mistrů UEFA

AS Řím - FC Bayern Mnichov Přímý přenos utkání 3. kola Ligy mistrů UEFA. Rok: Režie: Hrají:

23.55Vysaj si

Frontman skupiny Joey, loser jak v životě, tak v lásce, bere turné do New Yorku jako poslední naději chytit se v šoubyznysu.

20.15Castle na zabití (14. díl)

Zemřít pro módu Castle a Backettová vyšetřují smrt mladé asistentky obávané šéfredaktorky módního časopisu. V den vraždy byla propuštěná, protože popletla termíny schůzek.

21.20Sběratelé kostí (1. díl)

Lebka na předním skle Na přední sklo auta jedoucího po dálnici spadne lidská lebka. K případu jsou přivoláni agent Booth a doktorka Brennanová.

22.20Sex ve městě (15. díl)

Nedostatky Mirandě lezou na nervy dny, kdy si smějí rodiče přivézt do její oblíbené posilovny své ratolesti.

22.50Podvádíš mě! (2. díl)

Důvěra je základem každého vztahu. O tom, jak snadno o ni lze přijít, se přesvědčí i hrdinové této reality show, kteří se snaží za pomoci detektivů zjistit, na čem vlastně jsou...

23.45Sex ve městě (15. díl)

Nedostatky Mirandě lezou na nervy dny, kdy si smějí rodiče přivézt do její oblíbené posilovny své ratolesti.

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

TOPlist