Televizní program | XML export

Výběr TV a rádio stanic

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

Rychle přejít na hodinu: 0, 5, 12, 16, 20

ct1 ČT1

ct2 ČT2

nova Nova

prima Prima

ct4-sport ČT4 Sport

barrandov Barrandov

prima-cool Prima Cool

prima-love Prima Love

0.40Kalendárium

"Co je člověk, umí-li na životě vydobýt jen potravu a spánek? Pouhé zvíře! Ten, který nám dal schopnost přemýšlet, jistě si nepřál, aby božský rozum v nás bez užitku hnil,uvažuje Hamlet.

0.50Sváteční slovo kazatele Jindřicha Černohorského

Vidět a být slepý. Rok: Režie: Hrají:

1.00AZ-kvíz

Vědomostní soutěž AZ-kvíz, která se připravuje v brněnském studiu České televize pod vedením režiséra Ladislava Cmírala, už svým názvem oznamuje, že vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti.

1.25Týden v regionech

Ve stínu sv.

1.55Dobré ráno

AlternativaDnes se bude vše točit kolem alternativy. Upečeme zdravou buchtu, zažijeme město jinak, podíváme se na alternativní způsoby vzdělávání a zavzpomínáme na skládací kolo tzv.

4.25Padající květináč

Jedním z důvodů, proč se na od pradávna lidé celého světa tělesně "vylepšujía zdobí, je touha po krásném, zajímavém, ušlechtilém a esteticky dokonalem zjevu.

4.5513. komnata Jiřího Berouska

Řekne-li se jméno Berousek, téměř každý dodá slovo medvědi. Jen málokdo nezná slavnou českou komedii Šest medvědů s Cibulkou, v jejíž titulní roli se blýsklo šest medvědů Berousků.

1.00Cíl: Bin Ládin

Budeme svědky strhující dramatické rekonstrukce, jež mapuje pátrání, sledování i samotný vojenský zásah, při kterém byl zastřelen nejhledanější muž planety.Téměř deset let od útoků z 11.

2.05Queer

Ruský den žen Nix a Rey žijí v chudém bytě v paneláku na okraji Moskvy. Nix je transexuál, Rey je lesba. Proti Putinově režimu bojují různě.

2.30Uchem jehly

Setkání Zbigniewa Czendlika s šéfredaktorem Katolického týdeníku Antonínem Randou. Rok: Režie: Hrají:

2.55Chcete je?

Nabídka psůÚtulek LOZ Olomoucareál letiště, Neředínská ul.tel. čísla: 585 418 484, 776 462 998 (20.00 - 06.00)č. účtu: 670100-2201140076/6210www.olomouckyutulek.

3.00Sbohem, národe čtenářů?

Dlouhé fronty čekajících nočních zájemců o koupi nejnovějšího Harryho Pottera nebo předvánoční nájezdy kupujících v knihkupectvích vytvářejí dojem, že Češi jsou spolkem horlivých čtenářů.

3.25Zašlapané projekty

Stop pro "čezetuNa začátku 70. let se v podniku ČZ Strakonice zrodil projekt silničního závodního motocyklu ČZ 860. Šlo o čtyřválec ojedinělé konstrukce do V.

3.45Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

V dalším společném česko-polském putování se podíváme na to, jak se žije seniorům po obou stranách hranice.

4.10Gajdoši a gajdy

Jak se hrávalo a hraje na dudy na beskydské Hrčavě u Zogatů. Rok: Režie: Hrají:

4.30Na hranici tradic

Sláma Františka Zusky Milovník a znalec moravského folkloru Josef Holcman nazývá Františka Zusku slaměným básníkem, který má gruntovní sedláckou noblesu.

4.55Zapomenuté výpravy

Annapurna 1969 Psal se rok 1968 a parta horolezců se jednoho krásného letního dne vyhřívala na vrcholku pískovcové věže zvané Taktovka v oblasti Hruboskalska, když jeden z nich, Bohumil Svatoš, k nim promlouval: "Chlapi, slezli jsme už u nás, v Evropě i na Kavkaze kde co, ale v Himálajích ještě nikdo z nás nebyl.

0.20Mentalista (13. díl)

Červený poplach Snaživý policista Rowley tvrdí, že ženu zřejmě zabil místní povaleč, jakýsi Crosswhite. Jeho žena byla zabita a on se vězení vyhnul jen díky administrativní chybě.

1.05Dr. House (15. díl)

Houseova hlava a Wilsonovo srdce 1.

1.50Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

2.20Kriminálka Miami (16. díl)

Nekalá konkurence V kabince peepshow umírá na dvě bodné rány skrze překližkové dveře muž. Podle zvířecích chlupů je identifikován jako pracovník zoologické zahrady, původem z Ruska.

3.15DO-RE-MI

Sabina Laurinová a Pavel Trávníček představují zpívající odvážlivce z ulice. Účinkují K. Stočesová, J. Uhlíř a P. Vacek. Rok: Režie: Hrají:

4.05Ordinace v růžové zahradě (113. díl)

Černá noc V kraji řádí orkán a celá nemocnice má pohotovost. V dramatických chvílích vypadne proud a špitál přechází na agregát, který ale nemá dost nafty.

1.25Vraždy v Kitzbühelu (1. díl)

Vražda v jeskyni Ctižádostivá kriminalistka Karin Koflerová se spolu se svým šarmantním kolegou pouští do vyšetřování často komplikovaných případů v malebném horském středisku a jeho nejbližším okolí.

2.20Doktor z hor: Nové příběhy (6. díl)

Pouze dům Roman Melchinger podepsal smlouvu s doktorem Alexanderem Kahnweilerem, který kupuje jeho praxi, a složil u notáře peníze, s nimiž může disponovat Martin na umoření dluhu v bance.

3.05Wolffův revír (6. díl)

Pohřben zaživa Paní Irena Beckmannová ohlásila na policii, že kdosi unesl jejího muže Haralda a požaduje za něj výkupné půldruhého milionu marek.

3.55Autosalon

Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu. Rok: Režie: Hrají:

1.15S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky. Rok: Režie: Hrají:

1.30Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

1.40Skoky na lyžích: Memoriál Jiřího Rašky

Záznam z průběhu mezinárodních závodů ve skoku na lyžích. Rok: Režie: Hrají:

2.20Jezdectví: Finále Kritéria mladých koní Zduchovice

Záznam z finálových soutěží ve skocích a drezuře. Rok: Režie: Hrají:

2.50Fotbal ve světě

Fotbalové události uplynulého víkendu. Rok: Režie: Hrají:

3.10Sport ve světě

Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne. Rok: Režie: Hrají:

4.00Dostihy: IV. kvalifikace na Velkou pardubickou

Záznam dostihového odpoledne z Pardubic. Rok: Režie: Hrají:

0.45Útěk z minulosti

Pro okolí se může zdát, že Shane Walsh má perfektní život - bohatého a milujícího manžela, krásný domov a záviděníhodný životní styl. Ovšem zdání může klamat.

2.25Ostříháno

Čtyři kadeřníci v soutěži na ostří nůžek. Rok: Režie: Hrají:

3.00Kašpárku, vař!

Šéfkuchař Radek Kašpárek vás ve své show zasvětí do tajů moderní gastronomie. Rok: Režie: Hrají:

3.10Vražedné pobřeží (15. díl)

Dvojchyba Soukromý detektiv Nick Slaughter likviduje zločin na pobřeží... Rok: 1992 Režie: Sam Firstenberg Hrají: Rob Stewart, Carolyn Dunnová, Ian Tracey, Pedro Jr.

4.00Jake a Tlusťoch (19. díl)

Po celou noc Před pěti lety dostala Neely Capshaw psychiatra Jamiesona pro podvod za mříže. Ten je právě nyní propuštěn a touží po tom, být rehabilitován.

4.45Capri (18. díl)

Záhadná dědička naruší život bratrů Galianových, žijících na ostrově Capri.

0.50Teorie velkého třesku (5. díl)

Euklidovská alternativa Sheldon nikdy neměl řidičák, ale pokuaí se to změnit. Není to přece vůbec nic složitého, zvlášť pro nadprůměrně inteligentního fyzika.

1.15Tráva (6. díl)

Něco za něco Nancy unikne sociálce i Latrice, musí teď získat Shanea od Caesara tak, že mu předá Stevieho.

1.45Hannibal (12. díl)

Will je v nemocnici a navštěvuje Madchenovou, kterou léčí v kyslíkové komoře. Dozví se, že si nechce vzpomenout, koho viděla vraždit, a při návštěvě to prozradí Hannibalovi.

2.30Vychovávat Hope (15. díl)

Šmik, šmik Poté, co se každá, Sabrina a Virginia, dozví drby na tu druhou, Sabrina vydírá Virginii. Žádná nechce aby se její tajemství dostalo mezi lidi, jenže Virginia neumí tajemství udržet.

2.50Vychovávat Hope (16. díl)

Sekta Bratranec Mike přijede neočekávaně na návštěvu k Chancovým. Přiveze sebou také svojí novou manželku, Tanyu, a svoje tři spolu-manžele.

3.15Do naha!

Britsko-americká komedie se odehrává v půlmilionovém anglickém městě Sheffield, které po čtvrt století ocelářské prosperity upadlo a je v něm spousta nezaměstnaných.

4.45V utajení (5. díl)

Horký východ Auggie je v policejní cele kvůli rvačce v opilosti. Arthur za něj zaplatí kauci. Je naštvaný. Zbaví Auggieho funkce, musí zpět k Joan. Ta je sice ráda, ale oznámí mu, že musí na terapii.

0.30Volejte Věštce

Zajímá Vás, co Vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Pak právě pro Vás je tu pořad VOLEJTE VĚŠTCE. Rok: Režie: Hrají:

2.35Hotel Paradise

Začalo největší dobrodružství jejich života. 11 soutěžících, 5 párů a 1 outsider. Druhý týden v Dominikánské republice mají za sebou a teď svádí boj o vzájemnou přízeň.

3.00Nejšílenější sexuální úchylky (3. díl)

Nezvyklé orgasmy Nahlédněte do nejintimnějších tajemství skrývaných v cizích ložnicích. Někteří lidé mají podivné sexuální choutky. Jiné trápí zapeklité problémy a disfunkce...

3.35Alisa - Jdi za svým srdcem (191. díl)

Alise se dosud nepodařilo najít pravou lásku. Ani v pracovním životě se jí příliš nedaří. Je však rozhodnutá se nevzdat. Vrací se do rodného města a začíná žít nový život.

4.20Někdo se dívá (65. díl)

Benjamin se musí vystěhovat z domu, zatím bude bydlet u Rodriga. Mrzí ho, že opouští své děti, které ho milují a potřebují ho.Valerie je stále v nemocnici a má abstinenční příznaky.

5.20Postřehy odjinud

Wales očima Petra Voldána Jestli je některá země, pokud jde o parní stroje, zemí zaslíbenou, pak to je určitě Wales. Tyto stroje opanovaly svět v 19.

5.30Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky. Rok: Režie: Hrají:

5.59Studio 6

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT. Rok: Režie: Hrají:

8.45Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

9.00Jak jsme přečetli Čapka

Povídka vypráví o padesátých letech, o době, kdy se vyřazovala z knihoven a škol kromě řady dalších autorů komunistickému režimu nepohodlných i literární díla Karla Čapka.

9.2013. komnata Jiřího Berouska

Řekne-li se jméno Berousek, téměř každý dodá slovo medvědi. Jen málokdo nezná slavnou českou komedii Šest medvědů s Cibulkou, v jejíž titulní roli se blýsklo šest medvědů Berousků.

9.45Reportéři ČT

O pořaduReportéři ČT - kauzy a reportáže s Markem Wollnerem, aktuální publicistický magazínTým reportérů České televize Vám přináší politické, ekonomické i společenské kauzy, hledá zajímavé lidské příběhy a natáčí unikátní rozhovory.

10.30Petrolejový princ

Tentokrát ovšem bez svého věrného druha Old Shatterhanda.

5.20Postřehy odjinud

Bretaň očima Jana Šmída Ocenění pro ostravskou dokumentární tvorbuNa 46.

5.25Moje rodina (7. díl)

Čekání na šluka Slova mluví, příklady táhnou. Když nechceš, aby tvoje dítě kouřilo, nesmíš kouřit sám. To se však snáz řekne, než vykoná.

5.59Dobré ráno

Startovací dávka energie! Ranní show České televize. Rok: Režie: Hrají:

8.30Kouzelná školka

Týden Kouzelné školky s Majdou a Františkem začíná. Pohádky: Sára a kachnička, Mouk (Hvízdací jazyk). Rok: Režie: Hrají:

9.00Boj o život

Dětství Dětský organismus bývá zárukou většinou klidného průběhu této fáze života. Bohužel dědičné faktory a vliv životního prostředí mohou způsobit řadu komplikací.

9.55Jimmy a zaříkávač velryb

V odlehlé části Karibského moře žije pozoruhodný muž, který tvrdí, že dokáže komunikovat s vorvani. Že je zaříkávač velryb.

10.45Pouť k obratníku Kozoroha

Obratník Kozoroha tvoří hranici tropického pásma na jižní polokouli. Protíná jedny z nejvzdálenějších a nejméně probádaných oblastí světa.

11.45Nedej se

Nové zahradničení ve městě Aktuální pohled na nové formy zahradničení ve městě aneb i v Praze si lze vypěstovat vlastní rajče.

5.55Snídaně s Novou

Váš náskok po celý den. Rok: Režie: Hrají:

8.50Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

9.10Ulice (2661. díl)

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál. Rok: Režie: Hrají:

10.05Doktoři z Počátků (62. díl)

Problémy terapie Květa se přijde Emě omluvit, ale nepochodí. Ondru vyhledá Vladěna, sestra z pěstounské rodiny a on najednou musí čelit všemu, na co chtěl ze svého dětství zapomenout.

11.25Dva a půl chlapa (4. díl)

Vrať mamince podprsenku Jake v kuse basní o Dr. Melnikovi, protože mu nasliboval, že se půjdou potápět na ostrovy.

11.50Tescoma s chutí

Dobrá kuchyně s Adélou Gondíkovou a michelinským kuchařem Romanem Paulusem. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově. Rok: Režie: Hrají:

6.40Gormiti I - Vládci přírody (12. díl)

Churavý den Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy. Napětí roste a jedna bitva střídá druhou.

7.10Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (12. díl)

Nešťastník - princ, který přišel o svůj sen Nešťastník - princ, který přišel o svůj sen Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka.

7.45Alf (8. díl)

Blízké setkání prvního druhu Když do garáže Tannerových nabourá vesmírná loď z planety Melmec, nikdo netuší, jak jim to změní život.

8.30M*A*S*H (2. díl)

Kdo jsi, Margaret? Tábor navštíví v rámci cesty po Koreji Williamson, poradce kongresmana.

9.25To je vražda, napsala (22. díl)

Schůzka na Sicílii Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...

10.25Walker, Texas Ranger (24. díl)

Za každou cenu 1/2 Kandidát na mexického prezidenta Mendoza přijíždí do Dallasu. Během veřejného projevu se Rangerům podaří překazit atentát na jeho osobu.

11.25Místo činu: Kolín (645. díl)

Polední láska Dva muži mají schůzkujeden z nich, pan Brüggmann, je však následující den ráno nalezen zastřelený. Policisté vyslýchají jeho manželku.

5.00Motorismus: MS Supermoto 2014 Estonsko

Záznam závodu světového šampionátu z estonského Tabasalu. Rok: Režie: Hrají:

5.25Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

5.40Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport. Rok: Režie: Hrají:

6.00Biatlon: M ČR v letním biatlonu

Záznam závodu z Letohradu. Rok: Režie: Hrají:

6.20Futsal: Polsko - Česko

Záznam utkání mezinárodního futsalového Turnaje čtyř národů z Brna. Rok: Režie: Hrají:

8.00Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

8.30S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky. Rok: Režie: Hrají:

8.45Fotbal: FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň

Záznam utkání fotbalové Synot ligy. Rok: Režie: Hrají:

10.35Dostihy: IV. kvalifikace na Velkou pardubickou

Záznam dostihového odpoledne z Pardubic. Rok: Režie: Hrají:

11.35Jezdectví: Finále Kritéria mladých koní Zduchovice

Záznam z finálových soutěží ve skocích a drezuře. Rok: Režie: Hrají:

5.55Pauline a Leonard (42. díl)

Pokračování německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další. Rok: Režie: Hrají:

6.55Animáček

Animované filmy pro děti. Rok: Režie: Hrají:

8.25Červené růže (124. díl)

Německý romantický seriál. Rok: Režie: Hrají:

9.30Vražedné pobřeží (16. díl)

To není ona Soukromý detektiv Nick Slaughter likviduje zločin na pobřeží... Rok: 1992 Režie: Jorge Montesi Hrají: Rob Stewart, Carolyn Dunnová, Ian Tracey, Ari Sorko-Ram, Gwynyth Walshová, Pedro Jr.

11.05Columbo (3. díl)

Columbo v přestrojení Sestavené kousky roztrhané fotografie prý zobrazí místo, kde jsou ukryty miliony z bankovní loupeže. To už stojí i Columbovi za práci v přestrojení...

6.25Futurama (10. díl)

Víc neštěstí, než rozumu Fryovi se nic nedaří a je nešťastný. Proto se rozhodne najít svůj starý sedmilístek z 20. Století, který mu vždy nosil štěstí.

6.50Xena (19. díl)

Lotra pozná zase jen lotr Xena v noci v bouři přijíždí do Amphipolis a je nechtěně překvapena překvapením, kterým příchodem Xeny překvapené osazenstvo Cyreniny hospody chtělo překvapit Gabrielu, která má mít příští den narozeniny.

7.35Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

8.00Ztraceni (1. díl)

Příběh dvou měst Skupina lidi si povídá v diskusním kroužku. Všichni jsou dobře oblečeni a sedí v bytě, za který by se žádná rodina nemusela stydět. Jejich debatu náhle přeruší silný záchvěv.

8.50Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

9.15Futurama (11. díl)

Tucet sirotků Na srazu sirotčinária, ve kterém vyrůstala, se Leela setkává se spolužákem Adelaiem, nyní úspěšným plastickým chirurgem.

9.45Scrubs: Doktůrci (18. díl)

Moje dívčí válka Keith odjel z města a J. D. má nápad. Vyrazí si s Elliot. Jenže jeho návrh zazdí kvůli práci.

10.10Scrubs: Doktůrci (19. díl)

Moje studená sprcha Keith požádal Elliot o ruku a ona souhlasila. Jenže jí neseděl prstýnek. Keith navrhl, aby si připravila další žádost o ruku podle sebe, což Elliot nadchlo.

10.40Kdo přežije: Gabon

Sbohem, Gabone Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž.

11.40Mstitel Cape (7. díl)

Lich 1/2 Vince se vydává po stopě tajemného muže, který si říká Lich. Proměňuje lidi v zombie a chystá útok na Palm City.

5.05Láska je Láska (10. díl)

Lásko moje sbohem Bette jede domů dřív, než byla ukončená desetidenní meditace, neboť už to nemohla v tichu vydržet a čekání na autobus si krátí povídáním se dalšími čekajícími na autobus.

6.00Dallas (24. díl)

Legendární americký seriál (1978-91) se vrací na vaše obrazovky! Členové bohaté rodiny Ewingů bojují mezi sebou o vládu nad naftařským impériem i proti nekalým praktikám konkurence. J. R.

6.50Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.10Will & Grace (14. díl)

Polibek Jack se už několik týdnů těší na svůj oblíbený seriál, ve kterém by dnes mělo dojít v hlavním vysílacím čase k polibku dvou gayů.

7.30Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.55Cesty domů (9. díl)

Hyneček Za Hynkem přijde Alžběta. Je těhotná a dítě je podle všeho Hynka. Hynek se s ní nejdřív nechce vůbec bavit, nakonec za ní ale zajde. Alžběta začne rodit... Hynek je u narození syna.

9.05Místo činu: Kolín (597. díl)

Smolařka Marie Na parkovišti před místním hotelem dojde k vraždě známého klenotníka. Pachatelé, muž a žena, klenotníka přepadli, došlo mezi nimi k potyčce a pachatel klenotníka na místě zastřelil.

10.55Renovace v utajení (8. díl)

Dvě kuchyně na farmě Chcete lépe bydlet? Debbie Travisová a její tým vám během několika hodin zrenovují byt nebo dům k nepoznání. Ovšem vy se to dozvíte až jako poslední... Rok: Režie: Hrají:

11.55Deník zasloužilé matky (7. díl)

Ženská krev a mlíko Barbra Jean se dozví od Brocka, že by měla shodit pár kilo.

12.00Zprávy ve 12

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

12.20Události v regionech plus

Souhrn nejdůležitějších událostí dne pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Rok: Režie: Hrají:

12.30Sama doma

Biopsie - MUDr.

14.00Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

14.15Okouzlení (5. díl)

Závistivá Vera dál intrikuje proti Caterině, dokonce i na úkor Giovanni. Té se snaží namluvit, že se její manžel Diego do Cateriny zamiloval a že se jí dvoří.

15.10Kriminálka Paříž (6. díl)

Hluchý prostor Jak se bojuje se zločinem ve městě nad Seinou. Francouzský televizní seriál.

12.14Nedej se: Nedej se plus

Vany pro kapry Ekologická kauza, která hýbe veřejností - kdo za to může? Rok: Režie: Hrají:

12.32Nedej se: Občanské noviny

Představujeme občanské iniciativy, které bdí nad ochranou životního prostředí a dobrou správou věcí ve veřejném zájmu - kdo vám pomůže? Rok: Režie: Hrají:

12.40Najdi si své zvíře

Jsou mezi námi lidé, kteří nesnesou v bytě jediného pavouka, mouchu, mola či jinou havěť.

13.15Jak se žije zvěrolékařům podle Věry Chytilové

Kdysi byl zvěrolékař jen na vesnici. Teď najdeme zvěrolékaře ve městě skoro na každém kroku. Pečují o zdraví rodinných mazlíčků. Také zoologické zahrady mají své zvěrolékaře.

13.30Poslední tajemství Třetí říše

Hitlerův generál Světové proslulosti se Erwinu Rommelovi dostalo v Libyi. Zde měl "Pouštní liška", jak byl často nazýván, podpořit italská vojska stojící proti britské armádě.

14.20Dobrodružství vědy a techniky

Lise Meitnerová, matka atomové bomby Rakouská fyzička židovského původu, nazvaná Einsteinem "německá Marie Curiese stala spolutvůrkyní nejničivější zbraně v lidských dějinách jaksi mimochodem a proti své vůli.

15.05Souboj vojevůdců

Giap proti Westmorelandovi S počátkem buddhistického Nového roku 31. ledna 1968 zahájila v Jižním Vietnamu severovietnamská armáda a Vietcong ofenzivu proti jihovietnamským a americkým silám.

15.55Jak postavit jadernou ponorku

Jedná se o jeden z největších a nejtajnějších inženýrských projektů ve Velké Británii, na nějž byla vynaložena více než miliarda anglických liber.

12.00Polední televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

12.25Vražedná čísla (18. díl)

Demokracie Charlieho vyhledá jeho přítelkyně Rachel s tím, že bojí o život. Předá mu seznam lidí, se kterými v poslední době pracovala a z nichž jsou již tři mrtví.

13.20Odložené případy (15. díl)

Požár na diskotéce Najde se prostřelená lebka, která dokáže, že požár na diskotéce byl jen prostředek, jak zakrýt vraždu, ke které před požárem došlo.

14.20Dr. House (16. díl)

Hauseova hlava a Wilsonovo srdce 2.

15.15Ordinace v růžové zahradě (114. díl)

Kašlu na ženský Dalibora navštíví Adéla Danišová, s níž měl kdysi románek. Svědkem setkání je Daniela, která vše poví Danišovi.

13.30Wolffův revír (10. díl)

Čtyřhra žen V podzemní hotelové garáži kdosi zabil manažera tenistky Tanity a postřelil otce její partnerky ve dvouhře Connie.

14.35Doktor z hor: Nové příběhy (7. díl)

Vnitřní svět Martin Gruber je stejně jako jeho matka Elisabeth rád, že je statek zachráněn.

15.35Komisař Rex (1. díl)

Konečná stanice Vídeň Podezřelý ruský obchodník se stane obětí atentátu v centru Vídně! Na Rexe jsou však všichni atentátníci krátcí...

12.05Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

12.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

12.50BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím... Rok: Režie: Hrají:

13.10Horská kola: MS 2014 Norsko

Ohlédnutí za světovým šampionátem, který se konal v norském Hafjellu. Rok: Režie: Hrají:

14.05Motorismus: Tomíčkův memoriál

Záznam z mezinárodních závodů na ploché dráze v Praze Na Markétě. Rok: Režie: Hrají:

14.45S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky. Rok: Režie: Hrají:

15.00Baseball: Španělsko - Česko

Záznam utkání ME v baseballu 2014 z Ostravy. Rok: Režie: Hrají:

13.05Jake a Tlusťoch (20. díl)

Nedělám nic špatného Ethel Mae je společnicí v kauční kanceláři a jako takové se jí často stává, že některý ze zákazníků jednoduše zmizí. Když se jej nepodaří najít, je pro ní kauce ztracena.

14.05Pauline a Leonard (113. díl)

Nové díly německého romantického seriálu (2013-14). Rok: Režie: Hrají:

15.15Inga Lindström: Letní noc (2. díl)

Letní noc Svea se musí nejprve dostat přes svou tragickou minulost, než může být opět štastná.....Spisovatel Eric zažívá krizi ve svém bouřlivém vztahu s přítelkyní Lilli.

12.40Akta X (7. díl)

Láska Boží Agenti Mulder a Scullyová vyšetřují podivný útěk z vězení. Uprchlým trestancem je Donnie Pfaster, který má se Scullyovou z minulosti nevyřízené účty.

13.40Jmenuju se Earl (10. díl)

Earl a Joy slaví výročí Earl nostalgicky vzpomíná na den oslavy výročí své svatby s Joy.

14.10Simpsonovi (3. díl)

Hádejte, kdo kritizuje Homerovi nabídnou místo kritika jídel v prestižním springfieldském časopise.

14.40Simpsonovi (4. díl)

Speciální čarodějnický díl X Podlehnou Simpsonovi hrůzostrašným představám? Aneb jak se probudit v dobré psychické kondici.

15.10Bořiči mýtů (26. díl)

Myslíte si, že když spadne chleba na zem namazanou stranou, že to není náhoda? Nebo že Vás může krabička s ubrousky položená pod zadním oknem automobilu při srážce zabít? To jsou jenom dva z mnoha případů různých pověr, předsudků i domnělých pravd, které se snaží duo bývalých expertů na filmové triky vyvrátit či potvrdit.

12.25Roseanne (18. díl)

Svobodná, vdaná žena Radosti a strasti pětičlenné rodiny z nižší společnosti.

12.55Chůva k pohledání (15. díl)

Odplata Fran musí mít bezvadný doprovod na setkání lidí z letního tábora, aby ukázala staré rivalce Morgan, zač je toho loket.

13.25Návrat komisaře Rexe (11. díl)

Smrtící zápas Komisař Fabri a Rex jsou povoláni do Vídně, kde se právě koná mistrovství světa ve fotbale. V té době je v Dunaji je nalezena mrtvola muže.

15.25Policie Hamburk (17. díl)

Chorobná láska Franzi a Boje řeší případ Andrease Steina, který nenastoupil k výkonu trestu, protože cestou zachránil malého Antona před pádem z lešení a odnesl ho do nemocnice.

16.00Kufr

Ve zvláštním "retrovydání dodnes populární soutěže Kufr vám i po 10 letech stále stejně rychlý moderátor Pavel Zedníček spolu se svým kolegou a autorem Alešem Ulmem připomenou atmosféru pořadu, který bavil diváky na obrazovkách ČT po 12 let.

17.00Postřehy odjinud

Wales očima Petra Voldána Jestli je některá země, pokud jde o parní stroje, zemí zaslíbenou, pak to je určitě Wales. Tyto stroje opanovaly svět v 19.

17.10Cestománie

Maroko: Cesta se Sluncem Nejprve se objeví ráno nad saharskou pouští, aby o mnoho hodin později zapadlo za obzor nekonečného Atlantiku.

17.40Černé ovce

Nebojte se bojovat za svá práva - pomůžeme vám! Reportáže, testy, rady. Rok: Režie: Hrají:

17.55Události v regionech za okamžik a počasí

Upoutávka na Události v regionech z Prahy, Brna a Ostravy, předpověď počasí na příští dny s důrazem na regionální rozdíly. Rok: Režie: Hrají:

18.00Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji. Rok: Režie: Hrají:

18.25AZ-kvíz

Vědomostní soutěž AZ-kvíz, která se připravuje v brněnském studiu České televize pod vedením režiséra Ladislava Cmírala, už svým názvem oznamuje, že vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti.

18.55Události za okamžik a počasí

Hlavní události a předpověď počasí. Rok: Režie: Hrají:

19.00Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

19.50Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

19.59Losování loterie Euromiliony

Vyhráli jste? Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

16.45Generál Patton

Křest krví 2500 válečných lodí vyplulo z různých severoafrických přístavů a zamířilo ke skalnatému pobřeží Sicílie. Cestou se potýkaly s prudkým větrem.

17.30Vesmír

Záhady Měsíce VESMÍR - podívejte se na oblohu a uvidíte miliony světel - díváte se do oken VESMÍRU.

18.15Moje rodina (8. díl)

Ubožák Veselý život studentský! Kdo z nás by si na něj občas s jistou nostalgií v duši nevzpomněl! Zvlášť ti, kdo pobývali na univerzitě ve sladkých šedesátých letech.

18.45Večerníček

Berta a Ufo. Rok: Režie: Hrají:

18.55Pán času (7. díl)

Amyina volba Amy a Rory se vzali, usadili se ve vesničce Leadworth a právě čekají první dítě. Doktor je navštíví pět let od jejich posledního dobrodružství.

19.40Postřehy odjinud

Bretaň očima Jana Šmída V dalším díle bretaňských telefejetonů novináře, publicisty a zahraničního zpravodaje Radiožurnálu - Jana Šmída, navštívíme malíře Denise Huarta, který už desítky let maluje bretaňské pobřeží.

19.50Zprávy v českém znakovém jazyce

Zpravodajská relace České televize pro všechny se sluchovým handicapem. Rok: Režie: Hrají:

16.35Dva a půl chlapa (5. díl)

Špatné zprávy z nemocnice Charlie si najde přítelkyni, která se pořád vymlová na práci. Myslí si, že je úplně stejná jako on, proto se s ní chce rozejít, ale vždycky spolu skončí v posteli....

17.00Odpolední Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

17.25Mentalista (14. díl)

Krev za krev Van Peltová má za úkol poskytovat ochranu svědkovi DeGeorgovi. Ten je se svou malou dcerou hlídán v utajovaném bytě, protože jsou obavy, že se ho mafián Essex pokusí zabít.

18.25Ulice (2662. díl)

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál. Rok: Režie: Hrají:

19.30Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

17.30Odpolední zprávy

Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:

18.00Prostřeno!

Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Jihomoravský kraj.

18.55Zprávy FTV Prima

Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:

19.25Krimi zprávy

Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:

19.40Divácké zprávy

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:

19.55VIP zprávy

Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:

17.30Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Michala Dusíka. Rok: Režie: Hrají:

18.00Hokej: HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary

Přímý přenos semifinálového utkání Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy v ledním hokeji. Rok: Režie: Hrají:

17.15Kurňa, co to je?

Páni Zedníčci v akci. Strejda Pavel, synovec Kuba. Jaké tajemné předměty s nimi odhalíme v oblíbeném zábavném pořadu? Rok: Režie: Hrají:

18.30Naše zprávy

Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:

19.00Velkolepé století (60. díl)

Turecký seriál pojednává o životě sultána Sulejmana a jeho panování v Osmanské říši. Seriál je hodně zaměřen na turecké zvyky a na rekonstrukci života v paláci a harému.

16.15Ztraceni (2. díl)

Skleněná baletka Sayid, Sun a Jin se plaví na lodi směrem k táboru druhých a přemýšlejí, jakou strategii vymyslí.

17.10Jmenuju se Earl (11. díl)

Tornádo V Camdenu udeřilo tornádo. Jeden z prvních poryvů vichru odnese Earlův seznam.

17.40Grimm (4. díl)

Osten Do auta zaměstnance městských parků nabourá vůz, který řídí muž s vyrážkou v obličeji. Vystoupí a nevinného řidiče napadne. Pak se změní a vystřelí ostny jako dikobraz.

18.30Simpsonovi (5. díl)

Fujtajbl Homer je nadšen filmovou postavou Zorra mstitele, a tak se rozhodne, že bude v praxi realizovat jeho ideály, tedy za jakoukoli urážku že uštědří facku.

18.55Simpsonovi (6. díl)

Všechna sláva, polní tráva Homer vyhraje turnaj v bowlingu. Jako nejúspěšnějšího hráče Springfieldu ho oslavují i televizní reportéři, zvou ho do nejrůznějších pořadů.

19.20Kdo přežije: Gabon

Finálová čtyřka Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž.

16.25Specialisté na vraždy (7. díl)

Zrcadlení Policejní psycholog David Born tráví pár dní dovolené ve vesnici Schönfelden.

17.20Ricardovy recepty (75. díl)

Vyzkoušejte další nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře... Rok: Režie: Hrají:

17.55Po krk v odpadcích (5. díl)

Ten dům se musí zbourat Ten dům se musí zbouratPořad začíná otřesnými záběry domu, který Darlene - nezaměstnaná prodavačka - a manžel Doug - učitel hudby - přes 20 let zanedbávají a plní.

18.55Jak jsem poznal vaši matku (4. díl)

Bez Kodexu Barney jmenuje Billyho Zabku novým svědkem místo Teda, aby ho potrestal za náklonnost k Robin. Ta zase vyčítá Lily, že jí neuspořádala rozlučku se svobodou.

19.25Jak jsem poznal vaši matku (5. díl)

Partička pokeru Robin vyhraje v partičce pokeru Jamesův zásnubní prsten. Barney se na ni kvůli tomu zlobí. A Ted se pře s Lily a Marshallem o to, jestli jim dal svatební dar.

19.50Chůva k pohledání (16. díl)

Kanastový zápas Brighton musí za někoho zaskočit při zápase v kanastě pořádaném Sylvií. Maxwell s tím nesouhlasí, ale nakonec stejně jede do Atlantic City spolu s ním.

20.00Vyprávěj

Žijí Markovi rodiče? Seriál seznamuje diváky s nedávnou historií prostřednictvím osudů rodiny Dvořákových. Vypravěč Honza odkrývá rodinnou ságu v průběhu roků.

20.55Neobyčejné životy

Alois Švehlík Cesta Aloise Švehlíka k herectví nebyla jednoduchá. Vystudoval Střední průmyslovou školu strojní v Chrudimi.

21.49Losování Šťastných 10 a Šance milion

Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

21.50Černí andělé (2. díl)

Pokoj bez oken Hororový příběh podnikavé dívky vržené do spárů osudu, varující před neuváženými návštěvami hradů mimo turistickou sezónu.

22.45Kingová (3. díl)

Amanda Jacobsová Oddělení sexuálních zločinů je na stopě sériového pachatele přezdívaného Násilník z Riverdale.

23.35Otec Brown (2. díl)

Létavice Klíč ke zločinu hledá v lidské duši.

20.00Poslední tajemství Třetí říše

Hitlerovy ženy Německé ženy Hitlera zbožňovaly a snily o tom, že jednou stanou po jeho boku. Pokud by tedy měl Hitler přítelkyni, milenku, manželku nebo snad dokonce rodinu, bylo by po nadějích.

20.55Letecké katastrofy

Když není kde přistát Let společnosti TACA číslo 110 v prudké tropické bouřce zahájil závěrečné přiblížení k letišti v New Orleansu. Oba motory náhle vysadily a letadlo začalo ztrácet výšku.

21.45Návrat ztraceného ráje

Příběh, odehrávající se v malebném prostředí Českomoravské vysočiny a v rušné atmosféře New Yorku, vypráví o tom, co znamená, když se člověk stane poutníkem.

23.40Sestřička Jackie (11. díl)

Trénink s pálkou Kevin se nečekaně setkává s Eddiem. Ten si je téměř jistý, že Kevin ví o něm a jeho vztahu k Jackie. Aby Jackie mohla setrvat na místě zdravotní sestry, se neobejde bez podmínek.

20.20Ordinace v růžové zahradě (513. díl)

Zády těsně u zdi Doktor Švarc přinese lékařské potvrzení, že ho Darek při rvačce zranil. Nutí Suchého, aby Darka vyhodil z nemocnice. Mirka tlačí na Čestmíra, aby spolu měli dítě.

21.40Víkend

Příběhy štěstí, proher a objevů. Rok: Režie: Hrají:

22.30Kriminálka Miami (17. díl)

Služebná Pár minut před tím, než má Horatio vypovídat u soudu v případě vraždy hispánské služky, se dozvídá, že došlo k další podobné vraždě.

23.25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (22. díl)

Zvláštní krása Policistka Rollinsová na ulici zahlédne taxík, ve kterém volá dívka o pomoc.

20.15Svatby v Benátkách (18. díl)

Venuše O Olgu stojí Pivoda, který hlídá děti, a ty ho milují. Zároveň se o ni uchází také Romeo - ten jede s Olgou na Slavnost Venuše. Alois totiž koupil Libuši kozu Venuši. Libuše je naštvaná...

21.30Očima Josefa Klímy

Na obrazovky Primy se vrací publicistická show oblíbeného reportéra a ostříleného novináře Josefa Klímy, jejímž základem je sonda do duše našeho národa.

22.20Ano, šéfe!

Obávaný šéf Zdeněk Pohlreich s razancí sobě vlastní proniká do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s různými problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě.

23.40Myšlenky zločince (6. díl)

Speciální tým FBI je povolán do Kalifornie, kde byla v jezeře objevena těla mladých mužů. Dříve než vyšetřovatelé přistanou na letišti, je nalezena ještě další mrtvola.

21.40Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

21.55Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne. Rok: Režie: Hrají:

22.45Futsal: Česko - Maďarsko

Záznam utkání mezinárodního futsalového Turnaje čtyř národů z Brna. Rok: Režie: Hrají:

20.10Sejdeme se na Cibulce

Co na srdci, to na jazyku! Aleš Cibulka a jeho zvídavé otázky na slavné hosty. Režie Jakub Wehrenberg. Rok: Režie: Hrají:

21.20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (14. díl)

Rituál Najde se mrtvé dítě, které bylo brutálně zabito dle rituálu. Podezírají stoupence církve, ale pak zjistí, že dítě zabil úchyl, který rituálem zneužívání maskoval.

22.15Týden v ringu

Zblízka, tvrdě a na tělo, ale nikdy pod pás. Tak bojuje boxerský šampion Ondřej Pála, tentokrát proti osobnostem aktuálního dění. Rok: Režie: Hrají:

22.45Bastardi (4. díl)

Skupina žáků, mladých násilníků, je obviněna ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky.

23.30Poslední bitva padlých hrdinů

Jedno z nejpůsobivějších válečných dramat poslední doby vyneslo tvůrcům řadu ocenění na prestižních festivalech po celém světě.

20.15Liga mistrů UEFA

Přímý přenos utkání 1. kola skupinové fáze Ligy mistrů UEFA. Rok: Režie: Hrají:

23.50Kniha křtěná krví

V roce 1992 se rozhodla skupina mladých anarchistů protestovat v zasněžené pustině proti postavení dálničního obchvatu. Čekal na ně hrozný osud.

20.15Castle na zabití (9. díl)

Podoba není náhodná V doku je nalezena mrtvá žena, která vypadá přesně jako Lanie. Castle s Beckettovou zjistí, že je to díky chirurgickému zákroku, který podstoupila.

21.20Sběratelé kostí (10. díl)

Diamantová kostra Během televizního přenosu o paranormálních jevech objeví reportér v lomu lidskou kostru na první pohled obalenou diamanty.

22.15Sex ve městě (2. díl)

Modelky a smrtelnice Jsou skutečně ona hubená a nezdravě vyhlížející stvoření, jemně šustící v šatech na předváděcích molech, čímsi navíc přitažlivé pro opačné pohlaví? Pokud ano, jaký typ mužů je přednostně vyhledává? Carrie tentokrát ve svém článku zkoumá právě tyto "chronické modelkáře".

22.50Podvádíš mě! (19. díl)

Důvěra je základem každého vztahu. O tom, jak snadno o ni lze přijít, se přesvědčí i hrdinové této reality show, kteří se snaží za pomoci detektivů zjistit, na čem vlastně jsou...

23.50Sex ve městě (2. díl)

Modelky a smrtelnice Jsou skutečně ona hubená a nezdravě vyhlížející stvoření, jemně šustící v šatech na předváděcích molech, čímsi navíc přitažlivé pro opačné pohlaví? Pokud ano, jaký typ mužů je přednostně vyhledává? Carrie tentokrát ve svém článku zkoumá právě tyto "chronické modelkáře".

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

TOPlist