Televizní program | XML export

Výběr TV a rádio stanic

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

Rychle přejít na hodinu: 0, 5, 12, 16, 20

ct1 ČT1

ct2 ČT2

nova Nova

prima Prima

ct4-sport ČT4 Sport

barrandov Barrandov

prima-cool Prima Cool

prima-love Prima Love

0.20MI5 (9. díl)

Američané posilují svou vojenskou přítomnost na hranicích Íránu a spekuluje se, že je jen otázkou času, kdy vypukne další válka.

1.10Postřehy odjinud

Sicílie očima Jana Šmída V nejslavnější sicilské cukrárně vládne nejznámější sicilská cukrářka Maria Grammaticová. Její život je teď určitě sladký, stejně jako všechno, co dělá.

1.20Zajímavosti z regionů

Události a informace z kraje, v němž žijete.

1.45AZ-kvíz

Vědomostní soutěž AZ-kvíz, která se připravuje v brněnském studiu České televize pod vedením režiséra Ladislava Cmírala, už svým názvem oznamuje, že vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti.

2.10Romantická Lednice a Valtice

Lednicko-Valtický areál je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO. V 18. a 19.

2.30Designtrend

Týdeník, který populárně-naučnou formou mapuje a dává do souvislostí český design a porovnává ho se současnými světovými trendy.

2.45Dobré ráno

Startovací dávka pohody. Ranní show České televize.

0.40Americké století očima Olivera Stonea

Při formování nového rozložení sil v poválečném světě sehrála podle Olivera Stonea významnou roli hrozba komunismu.

1.40Cestománie

Albánie - Pod křídly orlů Albánci jsou prastarým národem Evropy, ovšem dějiny bojů, válek a diktátorů udělaly z Albánie neklidný a uzavřený kout Evropy.

2.10Vydra mezi milionáři

Velké části pobřeží Kalifornie jsou divoké a nevyzpytatelné. Jsou domovem vydry mořské - šelmy obývající pobřeží Tichého oceánu od Japonska, přes Aljašku až po Kalifornii.

3.00Příběhy domů

Dům na sile Nevyužívanou věž někdejšího obilního sila, tyčící se opuštěně na břehu řeky Moravy nedaleko centra hanácké metropole ověnčil architektonicky výjimečný dům.

3.25Z očí do očí

Hostem Antonína Přidala je Jana Hrdá z Organizace vozíčkářů.

3.55Kukulín a Českomoravská hudební společnost

Záznam koncertu v brněnském Divadle Husa na provázku.

4.35Za dveřmi je A.G.

Tentokrát o tom, v čem spočívá úspěšnost tvůrců výtvarného umění.

0.40Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (3. díl)

Úsměv Ve své ordinaci je nalezen mrtvý zubař, někdo mu pomohl na onen svět tím, že mu na ústech přidržel trubici s rajským plynem.

1.20Mike a Molly (17. díl)

Mike a Molly se zasnoubili a chystají svatbu. Mike se po jistém zdráhání stěhuje k Molly, která obývá dům společně s matkou a mladší sestrou. Jenže život v domě plném žen přináší řadu problémů...

1.40Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce.

2.15Kriminálka Miami (3. díl)

Konečně v suchu Několik překvapených rybářů našlo v žaludku žraloka lidskou ruka i s kusem trupu. Ukáže se, že oběť byla zastřelena, a když si žralok ukousl svůj podíl, ještě žila.

3.20DO-RE-MI

Sabina Laurinová a Pavel Trávníček představují zpívající odvážlivce z ulice. Účinkují K. Černoch, J. Schneiderová a O. Vízner.

4.10Ordinace v růžové zahradě (79. díl)

Minové pole Otec Katky se rozhodl její problémy řešit razantně - chce ji umístit do diagnostického ústavu.

0.15Spravedlnost v krvi (5. díl)

Riziko a odměna Frankovi přijde e-mail s videozáznamem od teroristů, kteří unesli vyznamenaného policistu z oddělení narkotik.

1.10Vraždy v Kitzbühelu (11. díl)

Pravá nenávist Šéf kolínské reklamní agentury T+T Georg Taller se spolu se svým týmem spolupracovníků vydává na víkendový trénink přežití do Tyrolska, který má podpořit společné zvládání konfliktů a potíží.

2.00Siska (11. díl)

Pozdní lítost Je unesena dcera stavebního podnikatele a únosce po něm požaduje, aby učinil plné doznání. Muž však tvrdí, že se nemá k čemu přiznávat, a ztěžuje tak komisaři Siskovi vyšetřování...

3.00Wolffův revír (4. díl)

Rukojmí Maskovaní bandité přepadli banku, zmocnili se hotovosti, zastřelili jednoho z klientů a bezpečný odchod si zajistili tím, že s sebou odvlekli rukojmí.

3.50Nikdo není dokonalý

Jiří Krampol si tentokrát pozval na pódium dva hudebníky: Karla Vágnera a Josefa Laufra. Pamětníkům se možná vybaví, že hosté pořadu spolu vystupovali v Semaforu a že si zahráli po boku Jiřího Šlitra.

0.25Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu.

0.35Softball: ME v softballu mužů

Záznam finálového utkání ze softballového Mistrovství Evropy mužů v Havlíčkově Brodu.

2.50BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...

3.05Letectví: Red Bull Air Race 2014 Polsko

Záznam čtvrtého závodu z polské Gdyně.

4.35Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne.

0.15Tenkrát v Číně

Stále více cizinců přichází do Číny za obchodem. O jejich úctě k této zemi se nedá mluvit. Obracejí naruby tradiční kulturu. Chuang Fej-chung se s tím nedokáže smířit.

2.45Mimo podezření 3: Smrtící výstřely (1. díl)

Mladá policistka Anna Travis se po své promoci vrací, aby opět pracovala s Jamesem Langtonem a také s Mike Lewisem, který vede své první vyšetřování vraždy.

3.30Ostříháno

Čtyři kadeřníci v soutěži na ostří nůžek.

4.20Co bude dnes k večeři?

Kachní játra s brandy. Pečené kachní stehno se zadělávanou kedlubnou a bramborovými soudky.

4.50Pauline a Leonard (7. díl)

Pokračování německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další.

0.20Teorie velkého třesku (23. díl)

Gorilí exces Penny vyhodí z natáčení filmu, což ji přinutí vážně se zaobírat budoucností. Rajesh potká svou přítelkyni Emily na rande s jiným mužem.

0.40Jmenuju se Earl (21. díl)

Zpátky na střední V Krabí boudě je koná akce, na které si lidé můžou založit kreditní kartu u místní kampeličky a ke každé dostanou navíc triko s veverkou zdarma. Earl s Randym taky stojí ve frontě.

1.05Partička

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet.

1.40Akta X (7. díl)

Emily Scullyové dcera Emily trpí vážnou smrtelnou chorobou. Spolu s Mulderem se snaží najít pro ní lék. Na Emilyině šíji se objeví cista.

2.25Stopy krve

Anna pracuje jako kurýr. Při doručení zásilky se pomiluje s podivných cizím mužem. Provinění. Hned druhý den odjede se Svým přítelem Michaelem na výlet na kolech.

3.55Studio 30 Rock (3. díl)

Americká středozem Šéfscenáristka Liz má v celostátní televizi na starosti živě vysílanou show plnou zábavy.

4.15Studio 30 Rock (4. díl)

Konkurz Šéfscenáristka Liz má v celostátní televizi na starosti živě vysílanou show plnou zábavy.

4.40Studio 30 Rock (5. díl)

Řešitelé problémů Šéfscenáristka Liz má v celostátní televizi na starosti živě vysílanou show plnou zábavy.

0.05Volejte Věštce

Zajímá Vás, co Vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Pak právě pro Vás je tu pořad VOLEJTE VĚŠTCE.

2.10Sex ve městě (7. díl)

Královny dramatu Musí skutečně existovat překážky, než člověk může žít šťastně až do smrti? Carrie i její přítelkyně řeší problém, zda byly klamně vychovávány ve víře, že skutečná láska nikdy nemá hladký průběh a k pravému štestí je nutno se protrápit.

2.35Sex ve městě (8. díl)

Užít si Je správné načasování vším? Charlotte je právě šťastně zamilovaná do nového objevu, který poznala téměř pod koly taxíku.

3.05Alisa - Jdi za svým srdcem (145. díl)

Alise se dosud nepodařilo najít pravou lásku. Ani v pracovním životě se jí příliš nedaří. Je však rozhodnutá se nevzdat. Vrací se do rodného města a začíná žít nový život.

3.50Někdo se dívá (19. díl)

Inteligentní a okouzlující Rodrigo se po letech vrací do životů svých přátel. Studium medicíny ale nebylo to jediné, co je drželo pohromadě. Spojuje je totiž zločin...

4.35Famílie (15. díl)

Jdi prostě domů Drew se potají sejdel s otcem a svěří se sestře. Donutí ho, aby to řekl mámě. Sára začne vyšilovat a zakáže Drewovi jít na otcův koncert.

5.15Etiketa

Alkohol Zatímco kouření se i u nás omezuje, s alkoholem je tomu naopak - nabízí se vždy a všude. Pokud jste abstinenti, nabízí pan Špaček jednoduchou radu.

5.25Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky.

6.00Bláznivé lásky (4. díl)

Na jednu noc lásky Paolo a Laura jsou zamilovaní jako dva puberťáci - a jako patnáctiletí si také připadají, protože se ani jeden zatím neodvážil vyjevit pravdu o novém vztahu dětem a musejí se tedy pokradmu scházet u popelnic při vynášení odpadků nebo se miliskovat v Lauřině autě.

6.59Studio 6

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT.

8.45Boty

Zdeněk Řehoř v hlavní roli povídky na motivy A. P. Čechova.

9.05Old Shatterhand

Náčelník Apačů se snaží uzavřít mír s bílými osadníky. To se ale nelíbí skupině odpůrců a budou si to muset rozdat nejen s Vinnetouem, ale i s Old Shatterhandem...

11.05Profesionálové (4. díl)

Mrtvý předpoklad Pod velmi přísným utajením propustí z východu špiona Bataka, který pracuje pro Británii. Cowley má prověřit, zda Batak po dobu věznění nepodepsal spolupráci i s druhou stranou.

5.05Jappy

Říkalo se mu Jappy, ale jmenoval se Vilém Reichmann (1908-1991). Umělecky začínal jako karikaturista a jeho kresby ostře kritizovaly nejrůznější jevy tehdejšího života, a hlavně nastupující fašismus.

5.20Postřehy odjinud

Turecko očima Milana Fridricha Když přijedete do Istanbulu, bude jedno, kolik budete mít času, jedno kolik povinností, stejně vám to nedá a půjdete na Velký bazar.

5.25Moje rodina (5. díl)

Nakažlivá náklonnost Ben a Susan se chystají oslavit kulaté výročí svatby.

5.59Dobré ráno

Startovací dávka pohody. Ranní show České televize.

8.30Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

8.50Jsem tím, co jím?

V dokumentu uvidíte sedm lidí, pro které se jídlo stalo životním tématem."Jídlo je intimní záležitost,vysvětluje Hana Michopulu. K profesionálnímu zájmu o jídlo ji přivedly alergie dcer.

9.15Divnopis

Eš Putování po zajímavých místech naší vlasti.

9.20Století létání (21. díl)

Úder ze vzduchu Historie dobývání vzdušného prostoru.

10.15Konec přehlídky (1. díl)

Žijí, milují a intrikují, zatímco se neodvratně blíží první světová válka a staré jistoty se hroutí.

11.15Hon na císařské křižníky

Poslední loď Ve vodách u západního pobřeží Jižní Ameriky se v roce 1915 odehrál legendami opředený příběh německého křižníku Dresden, nejpronásledovanější lodě 1. světové války.

5.59Snídaně s Novou

Váš náskok po celý den.

9.00Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce.

9.20Pojišťovna štěstí (7. díl)

Rodinný podnik Petr opouští dům - nemůže se dívat na šťastnou Dagmar a jde pomáhat Kekulové do kvelbu v Lulči.Kekulová mu naopak pomáhá při jednání na obecním úřadě kvůli Madlence.

10.25Chalupáři (6. díl)

Smírčí soudce Bývalý kontrolor Jiří Sovák coby detektiv amatér sleduje stopu a úspěšně vyřeší případ krádeže v místním zemedělském družstvu.

11.20Krok za krokem (13. díl)

Tvůrčí přístup Carol si pořídila knihu "Jak žhavé manželství udělat ještě žhavějšíma rozhodne se dát si rande s Frankem v převleku. To vše u J.T-ho a Karen vyvolá podezření, že Carol Franka podvádí.

11.45Tescoma s chutí

Pečeme s Adélou Gondíkovou a Pavlínou Bersziovou. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově.

11.50Mike a Molly (18. díl)

Mike a Molly se zasnoubili a chystají svatbu. Mike se po jistém zdráhání stěhuje k Molly, která obývá dům společně s matkou a mladší sestrou. Jenže život v domě plném žen přináší řadu problémů...

6.35Walker, Texas Ranger (13. díl)

Něco nejasného (2/2) Zátah na drogové dealery nepřinesl takový výsledek, jaký si Trivette a Walker slibovali. V kroužku karate Walker přivítá nového talentovaného žáka Tonyho.

7.40Alf (24. díl)

Na mizině Když do garáže Tannerových nabourá vesmírná loď z planety Melmec, nikdo netuší, jak jim to změní život.

8.15M*A*S*H (13. díl)

Kamarádi ve zbrani 2. část Ráno po probuzení Margaret projevuje Hawkeymu velkou náklonnost, ale jen do té doby, než se stihnou znovu pohádat. B.J. se je vydá vrtulníkem hledat a nakonec je objeví.

9.05Cesty domů (28. díl)

To nejlepší teprve přijde Václav postřelí Hamzíka. Toho s těžkým zraněním převezou do nemocnice a Rudolf dělá maximum pro to, aby Romana zachránil...

10.25To je vražda, napsala (11. díl)

Hledání Petera Kerryho Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...

11.25Walker, Texas Ranger (14. díl)

Nebezpečné území Walkerovi a jeho parťáku Pacovi se podaří odhalit laboratoř na výrobu narkotik. Jejich dalším cílem je dopadení Emilia Duraza, šéfa mexického gangu pašeráků drog.

5.25Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu.

5.40Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport.

6.00Setkání fotbalových a hokejových legend

Reportáž ze setkání legend našich dvou nejpopulárnějších sportů, které se uskutečnilo v Senohrabech u Prahy.

6.10Plážový volejbal: Super Cup Beach - Opava

Záznam turnaje v plážovém volejbalu z Opavy.

7.10Sport ve světě

Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne.

8.00Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer.

8.30S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky.

8.45Fotbal: AC Sparta Praha - Malmö FF

JEN HRA / LM UEFA - 3. kvalifikační kolo.

9.35Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Michal Dusíka.

10.05Auto-rallye-cross

Magazín z domácího i evropského autokrosu a rallyekrosu.

10.35Letectví: Red Bull Air Race 2014 Polsko

Záznam čtvrtého závodu z polské Gdyně.

5.55Nigel Marven a pandy

Nigel Marven navštíví zoo San Diego a seznámí se s místním odchovem pand. Vrátí se do Číny, opět navštíví chovnou stanici v Čeng-tu a vydá se za pandami do přírody.

6.45Animáček

Animované filmy pro děti.

9.15Rosamunde Pilcher: Láska z nebes (101. díl)

Láska z nebes Ray Holmes, pilot záchranné služby Sea Rescue, přijde o práci, když jeho kolega Bruce Clarks zemře při neohlášeném soukromém letu.

11.25Poslední polda (4. díl)

Policista Michael Brisgau ( Henning Baum ) se vrací do služby. Kvůli přestřelce, kde byl zraněn, zůstal 20 let v komatu.

5.00Kdo přežije: Vanuatu (11. díl)

Překvapení Tvrdá soutěž na exotickém ostrově, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život.

6.00Dobyvatelé ztracené pravdy (9. díl)

Bhútánský yetti Josh Gates má před sebou další honbu za bájným yettim. Po úspěšném nálezu stopy v Nepálu tentokrát s týmem zamíří do Bhútánu. Doufají, že budou zase o něco úspěšnější.

6.45Futurama (5. díl)

Útěk z Planety robotů Posádka Planet Expressu má za úkol doručit zásilku na planetu Čapek 9, která je obydlená pouze roboty.

7.10Xena (7. díl)

Dluh 2/2 V této dvojepizodě se Xena vydává na dálný východ, aby splnila přání své někdejší přítelkyně Lao Ma (zabila Zeleného draka) a splatila tak svůj dluh vůči ní.

7.55Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce.

8.10Námořní vyšetřovací služba L. A. (13. díl)

Vyvolený Agent Callen se musí v přestrojení dostat do teroristické buňky a zjistit, co plánují s materiálem na výrobu bomby.

8.55Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce.

9.15Futurama (6. díl)

Konzerva za všechny prachy Fry je na tom opravdu zle! Nemá už ani na slipy bleskovky! Když se jeho přítel Bender dostane do vězení za krádež v obchodním domě, Fryovi, Leele a Amy chybí na zaplacení kauce 50 centů.

9.40Scrubs: Doktůrci (21. díl)

Moje samovyšetření Je svatební den Turka a Carly a vše jde špatně. Turk vzal službu, aby si mohli s Carlou protáhnout líbánky o dva dny.

10.05Scrubs: Doktůrci (22. díl)

My Best Friend's Wedding Carla a Turk se konečně berou. Už od rána jde ale všechno od desíti k pěti. Jak to může dopadnout? Legendární americký sitcom.

10.30Kdo přežije: Vanuatu (11. díl)

Překvapení Tvrdá soutěž na exotickém ostrově, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život.

11.25Top Gear (4. díl)

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků.

7.00Regionální zpravodajství

Sledujte zprávy z regionů.

7.25Párty s kuchařem

Moderátor a dabér Zdeněk Mahdal vaří knedlo-vepřo-zelo a peče pro děti. Uvádí Petr Stupka.

7.50Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce.

8.10Will & Grace (2. díl)

Půjčka na život Will přemlouvá Grace, aby si našla vlastní byt a odstěhovala se od Dannyho. Ta to nakonec udělá, vezme si půjčku a pronajme si byt v Brooklynu...Jack se seznámí s Karen...

8.30Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce.

8.50Deník zasloužilé matky (17. díl)

Sesterská láska Van je coby slibná fotbalová hvězda pozvaný i s Cheyenne do TV show. Moc se těší na rozdíl od Cheyenne, která je z toho silně nervózní. Reba, Brock a BJ řeší výchovné potíže s Kyrou...

9.15Julie Lescautová (3. díl)

Jasný případ Julie Lescautová zabrání sebevraždě Laurence Nobelové, která se pokusila zabít poté, co zjistila, že zemřela šestiletá dívka Mary Delayová.

11.05Renovace v utajení (6. díl)

Podfuk Chcete lépe bydlet? Debbie Travisová a její tým vám během několika hodin zrenovují byt nebo dům k nepoznání. Ovšem vy se to dozvíte až jako poslední...

12.00Zprávy ve 12

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě.

12.20Předpověď počasí, sportovní zprávy

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny.

12.30Hercule Poirot

Milionová loupež Případy excentricky rafinovaného belgického detektiva.

13.20Horákovi

Vetřelec Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny. Jan si přivádí domů Lucii. Jeho tři synové se poprvé potkávají s jejími dvěma dcerami. Zvítězí společná večeře nebo fotbal?

14.15Okouzlení (3. díl)

Italská rodinná sága podle slavné spisovatelky ženských románů Marii Venturiové.

15.10Kde bydlely princezny

Buchlov Krásně zachovalý hrad založil v první polovině třináctého století sám český král Přemysl Otakar I. na úžasném i strategickém místě na hřebeni Chřibů.

15.30Jsou hvězdy, které nehasnou

V dalším pokračování oblíbeného pořadu se vypravíme s Vladimírem Hronem a jeho hosty do světa stříbrného plátna.

12.10Objevování pravdy

Ledový muž V Ötztalských Alpách na hranicích mezi Itálií a Rakouskem našli v roce 1991 dva turisté mrtvého muže, který zahynul před 3500 lety.

12.55Světová náboženství

Buddhismus Ve čtvrté epizodě cyklu Světová náboženství společně s diváky nahlédneme do světa Buddhy, ke Stromu probuzení v Indii i do zenových klášterů v Japonsku.

13.55Otestujte svůj mozek (1. díl)

Zrak, sluch, čich, hmat a chuť - smysly, které svými signály každou vteřinu zaměstnávají náš mozek.

14.45Vydra mezi milionáři

Velké části pobřeží Kalifornie jsou divoké a nevyzpytatelné. Jsou domovem vydry mořské - šelmy obývající pobřeží Tichého oceánu od Japonska, přes Aljašku až po Kalifornii.

15.35Království divočiny: Alkouni japonští

Hezký pohled na roztomilé ptáčky se během okamžiku mění.

12.25Sue Thomas: Agentka FBI (19. díl)

Polibek Dvě zdánlivě nesouvisející vraždy advokáta a soudce přivedou vyšetřovatele do velké právnické firmy, ve které pracuje Mylesova sestra Anne.

13.25Beze stopy (4. díl)

Pravda, nebo lež? Od první chvíle, kdy je pohřešován syn tajného agenta, zaměří se vyšetřovatelé na dvě varianty únosu.

14.20Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (4. díl)

Ženatý, ale sám V hotelovém pokoji je nalezena mrtvá Ukrajinka. Záznam hotelové kamery ukazuje, že oběť byla ve výtahu s neznámým mužem v brýlích.

15.15Ordinace v růžové zahradě (80. díl)

S ní nikdy! Eliška je konfrontována se svou minulostí. Do Kamenice přijede doktorka Jančová, která ji zná z předchozího zaměstnání, a vyjde najevo pravda o chybě, kterou Eliška kdysi způsobila.

12.25Julie Lescautová (4. díl)

Nebezpečné schůzky Pierre má starosti: jeho syn Romain má potíže ve škole, dokonce je ohrožena i jeho maturita. Marně si láme hlavu, co se s mladíkem děje...

14.15Wolffův revír (16. díl)

Nápadně časté poruchy V areálu nemocnice je nalezena zavražděná ošetřovatelka. Souvisí tento zločin s podivným úmrtím bohaté pacientky?

15.15Siska (12. díl)

Falešný svět Na pohřbu šéfa firmy na výrobu herních automatů je zavražděn syn zemřelého, který měl otce ve vedení společnosti nahradit.

12.05Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer.

12.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu.

12.50Horská kola: M ČR 2014 - Praha

Záznam závodu v cross-country.

13.15Golf Minute Magazine

Magazín o světovém i domácím golfu, informace, rady, rozhovory.

13.45Vertikal

Magazín pro všechny vyznavače outdoorových sportů a outdoorového způsobu trávení volného času.

14.10Orientační běh: MS 2014 Itálie

Sestřih ze světového šampionátu z Itálie.

14.15Střelba: SP 2014 Čína

Záznam ze soutěží z Pekingu

14.40Orientační běh: MS 2014 Itálie

Sestřih ze světového šampionátu z Itálie

15.35BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...

15.45BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...

15.50Paralympijský magazín

Reportáže z významných akcí sportu handicapovaných.

12.30Poslední polda (5. díl)

Pokračování německého krimi seriálu.

13.40Vražedné pobřeží (3. díl)

Smrtící pláž Soukromý detektiv Nick Slaughter likviduje zločin na pobřeží...

14.45Červené růže (90. díl)

Gesa a Tim tvoří dokonalý pár nejen v osobním životě, ale i v profesním. Jsou vlastníky úspěšné firmy, která se zabývá rekonstrukcí hotelů a historických budov.

15.45Capri (13. díl)

Záhadná dědička naruší život bratrů Galianových, žijících na ostrově Capri.

12.25Akta X (16. díl)

Vnitřní zrak Agenti Mulder a Scullyová se při vyšetřování případu vraždy setkávají se slepou ženou, která má schopnost vidět očima vraha.

13.20Dobyvatelé ztracené pravdy (10. díl)

Duchové Masady a Leprechaun Josh Gates se vydává za další nevysvětlenou záhadou do skalní pevnosti Masada, kde se podle svědků vyskytují duchové.

14.15Simpsonovi (9. díl)

Homerova mystická cesta Homer se účastní tzv. "chilli festu", kde spořádá velké množství speciálních chilli papriček, které vyvolávají halucinace...

14.45Simpsonovi (10. díl)

Akta S Ve Springfieldu se dějí podivné věci. Jediný, kdo odhalí jejich příčinu, je Homer. Cestou od Vočka totiž narazí v lese na mimozemšťana.

15.15Bořiči mýtů (8. díl)

Prvním mýtem, který Jamie a Adam prověří, je smrduté auto. Prý existuje řada skvělých vozidel za skvělou cenu, ale nikdo si je nekoupí, protože páchnou.

12.10Deník zasloužilé matky (18. díl)

Manželská strategie BJ se rozhodne řešit Rebin pokulhávající milostný život. Přivede jí domů mladíčka Terryho. Reba je zpočátku zděšená, ale brzy v Terrym objeví zábavného společníka...

12.35Roseanne (9. díl)

Radosti a strasti pětičlenné rodiny z nižší společnosti.

13.10Manžel k pohledání (13. díl)

Kdopak půjde z kola ven? 2/2 Fran randí s Frankiem už tři týdny, ale stále se nemilovali. Fran se ho rozhodne svést...

13.35Dallas (52. díl)

Legendární americký seriál (1978-91) se vrací na vaše obrazovky! Členové bohaté rodiny Ewingů bojují mezi sebou o vládu nad naftařským impériem i proti nekalým praktikám konkurence. J. R.

14.35Komisař Rex (7. díl)

Mrtvá za mřížemi Ve vězeňských sprchách je nalezena mrtvá Elvíra Strasserová.

15.35Odpadlík (5. díl)

Boží omyl Bývalý policista Lorenzo Lamas se stane psancem. Přesto stále bojuje na straně práva a spravedlnosti...

16.30Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

16.50Cestománie

Uruguay - Staré časy na prodej Na každého Uruguayce připadají asi tři kusy skotu a osm ovcí.

17.15Všechnopárty

Zábavná talk show Karla Šípa, tentokrát na téma "Svět opery(2006). Hosté: Z. Mahler, E. Urbanová a L. Vele.

17.55Události v regionech za okamžik a počasí

Upoutávka na Události v regionech z Prahy, Brna a Ostravy, předpověď počasí na příští dny s důrazem na regionální rozdíly.

18.00Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj.

18.25AZ-kvíz

Soutěž pro každého.

18.55Události za okamžik a počasí

Hlavní události a předpověď počasí.

19.00Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě.

19.50Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu.

19.59Losování Sportky a Šance

Losování loterie. Vyhráli jste?

16.00Bratrstvo tajemných mangust

Rodinka mangust žíhaných, které jsme v patách, ovládala předměstí celá léta. A protože toto území skýtá ideální možnosti pro hledání potravy, je nejžádanějším pozemkem na poloostrově.

16.30Souboj vojevůdců

Horton proti Dönitzovi 3. září 1939 torpédovala německá ponorka britskou osobní loď Athenia. Zahynulo 128 lidí. Byly to první oběti nejdelší bitvy druhé světové války - bitvy o Atlantik.

17.20Moje rodina (6. díl)

Jak upevnit vztah Susan vytáhne Bena proti jeho vůli na víkendový kurz, zaměřený na osvěžení partnerských vztahů. Oba totiž trochu těžce snášejí situaci, kdy jim všechny děti vylétly z hnízda.

17.50Niagarské vodopády - divoké peřeje

Je to jeden z nejznámějších zázraků přírody. Přes jejich hrany přeteče každou sekundu přibližně pět tisíc devět set metrů krychlových vody.

18.45Večerníček

O chytré kmotře lišce.

18.55Pán času (7. díl)

Hlupákova lucerna Doktor chce vzít Rose na koncert Elvise Presleyho v New Yorku. Čas sice trefí, zato místo přistání mu tak docela nevyjde, a tak se ocitají v Londýně roku 1953.

19.40Postřehy odjinud

Turecko očima Milana Fridricha Když přijedete do Istanbulu, bude jedno, kolik budete mít času, jedno kolik povinností, stejně vám to nedá a půjdete na Velký bazar.

19.50Zprávy v českém znakovém jazyce

Informace o aktuálním dění.

16.30Krok za krokem (14. díl)

Úspěšný spolužák Frank se s Carol vydává na sraz svoji třídy ze střední školy. Tam se setká se spolužákem Royem, který se ho snaží při každé příležitosti znemožnit. J.T.

17.00Odpolední Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí.

17.30Hospoda (23. díl)

Vynálezce Hosté se baví pozorováním neznámého muže, který v hospodě čeká na Zatloukala. Právník rozhodně nemá radost, že by měl mít dalšího klienta. Je to neodbytný kutil-vynálezce J. V. Kropáč.

18.10Pojišťovna štěstí (8. díl)

Okovy V hrobníkově stavení dál panuje napětí. Pomůže Terezka Petrovi k Madlence? A kde se skrývá ztracená opička ze ZOO?

19.30Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí.

16.30Komisař Rex (8. díl)

S Ninou o půlnoci Nina Klausová pracuje jako moderátorka v rádiu, zároveň patří mezi nejradikálnější odpůrce alkoholu za volantem. Při jedné cestě z rádia domů srazí nešťastnou náhodou mladou ženu.

17.30Odpolední zprávy

Aktuální zpravodajství.

18.00Prostřeno!

Tento týden nakoukneme pod pokličku amatérských kuchařů v Brněnském kraji. Nebude nouze o dojemné, trapné ani veselé chvilky.

18.55Zprávy FTV Prima

Zprávy pro moderní rodinu.

19.25Krimi zprávy

Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu.

19.40Divácké zprávy

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet!

19.55VIP zprávy

Zprávy ze světa showbyznysu.

16.00Paralympijský magazín

Reportáže z významných akcí sportu handicapovaných

16.10Los MS v házené 2015

Reportáž z losování světového šampionátu v házené mužů, který bude hostit v roce 2015 Katar.

16.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu.

16.45S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky.

16.55Cheer Cup Liberec

Reportáž z otevřeného mistrovství České republiky v cheerleadingu z liberecké Tipsport Arény.

17.10Turf

Magazín o domácím dostihovém sportu.

17.40Welzlův kvadriatlon

Reportáž ze závodu pro širokou veřejnost, který se koná v Zábřehu na Moravě.

18.10FIVB Beach Volleyball World Tour 2014

Záznam z grandslamového turnaje v plážovém volejbalu mužů a žen z Long Beach.

18.40Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne.

19.05Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne

19.30Fotbal: Německo - Argentina

Záznam finálového utkání na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii.

16.50Co bude dnes k večeři?

Salát z Pak Choi s arašídovou omáčkou a kuřecím masem. Vepřová žebírka s marinovanou vlažnou zeleninou.

17.20Jake a Tlusťoch (10. díl)

Sbohem 2. část Epizoda Sbohem (2. část) - Státní návladní J. L. McCabe (William Conrad) je na první pohled bručoun, jehož nálady musejí trpělivě snášet všichni zaměstnanci úřadu.

18.30Naše zprávy

Aktuální zpravodajství.

19.00Velkolepé století (12. díl)

Turecký seriál pojednává o životě sultána Sulejmana a jeho panování v Osmanské říši. Seriál je hodně zaměřen na turecké zvyky a na rekonstrukci života v paláci a harému.

16.20Ztraceni (17. díl)

Ztraceni v překladu Jin a Sun se na ostrově vždy stranili ostatních, Jin také proslul tím, že bych až chorobně žárlivý na svojí manželku, především co se Michaela týče, který naposledy se snažil hádající se pár uklidnil, poté co se Sun koupala přede všemi jen v bikinách.

17.15Jmenuju se Earl (22. díl)

Sháním práci Randy s Earlem se chystají do nové práce. Budou pracovat ve skladu, kde celý den nakládají a vykládají zboží z dodávek. Joy se dozví, že ji za týden čeká soud.

17.40Námořní vyšetřovací služba L. A. (14. díl)

Cvičný tým Speciální jednotka, která měla zatknout Cisnerose, byla vlákána do pasti a zabita. Tým NCIS musí odhalit, kdo vyzradil informace o tajné operaci.

18.30Simpsonovi (11. díl)

Pokřivený svět Marge Simpsonové Marge je vyloučena z Klubu investorek. Na protest si zakoupí licenci na pečení preclíků, ovšem konkurence bývalých kolegyň ve Springfieldu je veliká a Marge se nedaří.

18.55Simpsonovi (12. díl)

Hora šílenství Burns uspořádá pro své zaměstnance v rámci utužování týmové práce výjezd do hor. Pustinou zasněžené přírodní rezervace mají ve dvojicích dorazit k Burnsově horské chatě.

19.20Kdo přežije: Vanuatu (12. díl)

Kdo tomu tady velí? Tvrdá soutěž na exotickém ostrově, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život.

16.30Můj přítel Monk (8. díl)

Pan Monk je zhypnotizován Slavná herečka Sally Larkinová byla unesena, právě když vycházela z klenotnictví. Údajně prý na ulici zahlédla svého manžela, se kterým se právě rozváděla.

17.30Ricardovy recepty (5. díl)

Výlet do Maroka Vyzkoušejte nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře...

17.55Zhubni, nebo přiber! (8. díl)

Brooke a Marie Dokáže změnit váš život, když si vyměníte jídelníček s někým, kdo je váš přesný opak? Přežije obézní člověk hladovění, jaké podstupuje vychrtlík? A může extrémní hubeňour vůbec fyzicky spořádat obří porce a půlnoční svačinky? Uvidíte v britské reality show.

18.55Jak jsem poznal vaši matku (4. díl)

Promluva do duše Ted se má stěhovat za Stellou do New Jersey a Marshall s Lilly do nového bytu. Tak začíná dlouhý proces stěhování spojený s mnoha nostalgickými vzpomínkami.

19.25Jak jsem poznal vaši matku (5. díl)

Prokletý ostrov Ted a Stella plánují svatbu, a jelikož Stellina sestra má svoji svatbu zrušit, rozhodnou se, že se vezmou místo ní už za pár dnů.

19.50Manžel k pohledání (14. díl)

Příbuzné si nevybereš Fran je velmi nervózní z příjezdu Elliotových rodičů a snaží se udělat dojem. Nebude to ale tak snadné, matka má velkou zálibu v alkoholu a otec v ženách...

20.00Malý pitaval z velkého města (4. díl)

Kasař Nespavost paní Liběchové a její pohled z okna odhalí kasaře a jeho společníka v Potravinách v Černošicích právě v nejlepším.

21.05Hercule Poirot

Milionová loupež Případy excentricky rafinovaného belgického detektiva.

21.58Losování Šťastných 10 a Šance milion

Losování loterie.

22.00Bolek Polívka - 65 let: Neobyčejné životy

Bolek Polívka Pochází z Valašska. Tatínek, coby nadšený ochotník, podporoval jeho studium na JAMU. Zde se Bolek zabýval vedle činohry i pantomimou.

22.55Zpívá Karel Gott

Hudebně zábavný pořad legendárního Karla Gotta, kde sám uvádí své písničky a hosty. Tentokrát jeho pozvání přijali: S. Rjezanová, A. Ulm, J. Krampol, J. Hanzlík a další.

23.45Tělo jako důkaz (16. díl)

Strategie Osmnáctiletá studentka Niki Shumakerová je po jednom večírku nalezena mrtvá v zadní uličce u baru. Příčinou smrti je vykrvácení kvůli podřezanému hrdlu, avšak dr.

20.00Divoká Čína

Šangri-la V odlehlé jihozápadní provincii Jün-nan se pod valícími se mraky skrývá místo opředené tajemstvím a legendami.

20.55Na cestě po Benátkách

O Benátkách toho již bylo napsáno hodně. Perla středověké Evropy je zasazena do překrásné laguny a rozkládá se na 118 ostrůvcích. Za jejich vznik vděčíme obyvatelům rozpadající se Římské říše.

21.20Kouzlo Afriky

Na okraji Kalahari Touha po Africe je u nás Středoevropanů většinou spojená se snem uvidět na vlastní oči exotická zvířata, žijící ve volné přírodě.

21.50Pražákům, těm je hej

Děj filmu, v němž se mísí prvky hraného dokumentu s prvky fantaskními, se začíná odvíjet v r. 1984, kdy je známé rockové skupině Pražský výběr po pětiletém zákazu umožněno veřejně vystupovat.

23.20Život v extrémních podmínkách (4. díl)

Jak přežít v temnotě Fascinující pouť za beduíny.

20.20Comeback (15. díl)

Sulc Ozzák se mírumilovně chystá vařit sulc, ale Tomáš zůstává na stráži, ví, že bratr je katastrofa na pochodu. Co vybuchne dřív, kotel sulcu nebo Tomáš po třídní schůzce? Populární český sitcom.

20.55Comeback (16. díl)

Heavy Christmas Dokonce i Ozzák se těší na Vánoce, jenom mu vadí, že tyhle svátky poslední dobou moc vyměkly. S Lexou se dohodnou, že je letos patřičně přitvrdí.

21.35Námořní vyšetřovací služba (6. díl)

Žízeň Gibbsův tým řeší vraždu muže, který se předávkoval extází a následkem strašlivé žízně se upil k smrti.

22.30V řetězech

Podobně jako ve svém předešlém snímku Snaž se a jeď předkládá režisér Craig Brewer divákům netradiční příběh z amerického jihu.

20.15Ano, šéfe!

Nekompromisní šéf a autor mnoha populárních výroků Zdeněk Pohlreich se vrací - a je jisté, že o zábavu, vzruch a poučení nebude nouze ani tentokrát.

21.35Show Jana Krause

Oblíbená late night show známého moderátora Jana Krause, formát již léta zavedený v zahraničních televizích, přináší další aktuální témata i atraktivní hosty.

22.25Obchoďák (14. díl)

Skladba pro Vandu Vanda se chystá na oslavu založení OC, kde se potká s Jiřím.

23.40Hawaii 5-0 (20. díl)

Slib Steve a Catherine jedou do Severní Koreje vyzvednout tělo Steveova kamaráda ze SEALs. Steve kdysi Freddiemu zabránil, aby se vzdal a odešel z armády.

20.00Fotbal: Německo - Argentina

Záznam finálového utkání na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii

22.00Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu.

22.15Olympijský magazín

Týdenní přehled novinek z olympijského světa.

22.45ATP týden tenisu

Týdeník o turnajích ATP a všem důležitém, co se stalo ve světě špičkového profesionálního tenisu mužů.

23.10S ČT sport na vrchol

Aneb Nová chuť cyklistiky.

23.20Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu.

23.30FIVB Beach Volleyball World Tour 2014

Záznam z grandslamového turnaje v plážovém volejbalu mužů a žen z Long Beach.

23.55Turf

Magazín o domácím dostihovém sportu.

20.10Vtip za stovku!

Vtip za stovku navštívil herec Marek Vašut, který rozhodně žádnou legraci nezkazí.

21.15Zákon a pořádek: Los Angeles (13. díl)

Dvakrát trestaný muž přepadne banku. Zaměstnankyně mu peníze vydá, protože jí ukáže fotografii jejího uneseného syna.

22.10Hodný, zlý a ošklivý

Stačí pouze na okamžik poodejít od umírajícího muže, který chce přinést vodu, aby neumřel žízní, a on prozradí tajemství, kam ukryl krabici plnou zlata, vašemu soupeři.

20.15Pyrotechnická hlídka: Afghánistán

To nejlepší Tato epizoda seriálu připomíná nejzajímavější a nejnapínavější momenty z pětiměsíční mise 342. pyrotechnické čety námořnictva v Afghánistánu.

21.20Teorie velkého třesku (24. díl)

Porušení statu quo Sheldon je rozrušený ze slepé uličky ve své kariéře. Penny a Leonard plánují vlastní bydlení a chtějí se ho zbavit.

21.45Partička

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet.

22.35Rocker

Rainn Wilson na sebe strhává hlavní pozornost diváků v této bláznivě neuctivé komedii o plnění životních snů a působení nesnází vlastní rodině.

20.15Sherlock Holmes: Jak prosté (1. díl)

Devátý krok Londýnská policie požádá Sherlocka o pomoc při hledání bývalého inspektora Lestradea, s nímž Sherlock kdysi spolupracoval.

21.15Sběratelé kostí (3. díl)

Princezna vigelitu Na smetišti je nalezena mrtvola ženy zabalená do igelitu. Má mnohočetné zlomeniny a proražené plíce. Žena se udusila.

22.10Sex ve městě (9. díl)

Lehce nabyl, lehce pozbyl Miranda prožívá rozchod se Steveem a jejich čtyřnohý mazlíček ji jenom urychluje. Aidan vystavuje na přehlídce designérů svůj nábytek a Carrie tzv. prodává u jeho stánku.

22.50Sex ve městě (10. díl)

Všechno nebo nic Na Manhattanu se koná velký dívčí mejdan. Miranda propadá sexu po telefonu zatímco Charlotte sní o dokonalém manželství.

23.25Dobrá manželka (13. díl)

Pravidlo sedmého dne Firma Lockhartová, Gardner stále bojuje s dluhy. Vítanou klientkou je nastávající manželka bohatého internetového magnáta.

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

TOPlist