Televizní program | XML export

Výběr TV a rádio stanic

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

Rychle přejít na hodinu: 0, 5, 12, 16, 20

ct1 ČT1

ct2 ČT2

nova Nova

prima Prima

ČT Sport

barrandov Barrandov

prima-cool Prima Cool

prima-love Prima Love

0.20Banánové rybičky

Halina Pawlowská a její hosté Helena Štáchová a Pavel Zedníček radí "jak přežít vánoční klid". Rok: Režie: Hrají:

0.55Manéž Bolka Polívky

V Manéži tentokrát přivítal Bolek Polívka skutečně vzácné a slavné hosty. Dalo by se doslova říci, že se Manéž samými hvězdami jen hemžila.

2.05Móda - Extravagance - Manýry

V prvním vydání letošního magazínu se vydáme nejprve za nejnovějšími barevnými trendy letošní zimy. Přiblíží nám je akademická malířka Nina Provaan Smetanová.

2.30Designtrend

Seznámení s vývojem oděvu. Rok: Režie: Hrají:

2.45Chalupa je hra

Ve středověké tvrzi se rozhodně nudit nebudete (2011). Magazín nejen pro chataře a chalupáře. Rok: Režie: Hrají:

3.10Padající květináč

Zlaté české ručičky, říkávalo se kdysi.

3.35Pod pokličkou

Košer strava je ta pravá (2004). Co všechno nevíme a víme o tom, co pijeme a jíme. Rok: Režie: Hrají:

4.00Žiješ jenom 2x

Sen paní Jarmile pomůže splnit instruktor horolezectví David Michlovský. Zúčastní se tato aktivní dáma speleologické výpravy navzdory strachu z výšek?Adrenalin je fajn. Když nepřeceníte síly.

4.25Zahrada je hra

Každá květina zdobí (2006). Fůra nápadů pro vaši zahradu. Rok: Režie: Hrají:

4.50Postřehy odjinud

Maribor je první slovinské město, kolem kterého projíždí většina českých turistů na dovolenou k Jadranu. Jen málokdo se v něm někdy alespoň na chvíli zastaví.

4.55Bydlení je hra

Luxusní ložnice pro dámu. Rok: Režie: Hrají:

0.25Václav Havel: Věčný buřič

Věčný buřič je volnou biografií bývalého českého prezidenta, jehož životní příběh je spjat s půl stoletím české a evropské historie.

1.10Cesty víry: Břevnovský klášter

Břevnovský klášter má za sebou více než tisíciletou historii. V roce 1950 byl stejně jako ostatní kláštery komunistickou vládou zrušen.

1.35Uchem jehly

"Zdravotní péči většinou s radostí a smíchem nespojujeme. Každý úsměv nebo smích v nemocnici je malým zázrakem sám o sobě.

2.05Život bez škatulky

Dokumentární film Theodory Remundové nahlíží do života dvou lidí žijících na společenském okraji a rezignujících na přijetí obvyklého modelu života většinové společnosti.

2.30Z očí do očí

"V rukou výtvarníka není žádný výtvarný materiál nevýtvarný,říká Naďa Kubinská, absolventka Školy uměleckých řemesel v Brně, která před více než půl stoletím začala s tvorbou miniatur, šperků a kompozic z nejrozmanitejších materiálů.

2.55Tančící skály

Cyklus "Tančící skályje pořadem otázek po pochopení vzniku a charakteru našeho fyzického světa.

3.15Klub přátel dechovky

V repríze oblíbeného pořadu Klub přátel dechovky z roku 2002 tentokrát zahrají dvě kapely - Gloria a Moravská osma.

3.50Umělá inteligence

Ze základních pěti podoblastí vědního oboru umělá inteligence je počítačové vidění a rozpoznávání předmětů a jevů v sejmutém obraze jednou z dosud nejvíce aplikovaných v praxi.

4.05Lidová vánoční mše

Hraje cimbálová muzika J. Hovorky. Rok: Režie: Hrají:

4.25Mami, já chci bratříčka

Povídka z cyklu Bakaláři. Rok: 1974 Režie: Michal Pelousek Hrají: Jana Gazdíková, J. Kuneš, D. Hoffmanová, Marie Pavlíková, Lubomír Lipský

0.45Santa je úchyl!

Vánoční čas, Kalifornie, Florida a dva trestanci vydávající se za Santa Clause a jeho elfa.

2.20Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

2.50Kolotoč

Hudební tajenky, písničky a soutěže. Uvádějí Adéla a Dalibor Gondíkovi. Rok: Režie: Hrají:

3.50Áčko

Vyhrabal jsem se z bahna ulice! Zastavení nad tématy, která nestárnou. Uvádí Pavlína Wolfová. Rok: Režie: Hrají:

4.35DO-RE-MI

Ohlédnutí za pěveckou soutěží zpěváků z ulice, které představí Sabina Laurinová a Pavel Trávníček. Účinkují F. Nedvěd, K. Neumannová a N. Lenertová. Rok: Režie: Hrají:

0.55Delgo

Země Jhamora je rozdělena vzájemnými předsudky dvou národů - okřídlených Nohrinů, pánů oblohy a Lockniů, kteří využívají mystické síly země.

2.30Sopka

Asi 100 teroristických bomb v nákupních centrech nemůže způsobit takovou katastrofu a zmatek jako jedna špatně umístěná sopka. Zvláště, když se právě probudila k životu.

4.05Vraždy v Midsomeru (5. díl)

Nový úsvit Evan Jago, místní pytlák, nalezne v noci mrtvé tělo farmáře Alexe Prestona. Je uloženo na kameni v Crowcallském kruhu z kamenů.

0.10Fotbal: BSC Young Boys - AC Sparta Praha

Záznam utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA. Rok: Režie: Hrají:

1.55Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

2.05Motorismus: MS freestyle motokros 2014 Čína II.

Šen-čen. Rok: Režie: Hrají:

2.55Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA

Ohlédnutí za šestým hracím dnem druhé nejvýznamnější evropské klubové fotbalové soutěže. Rok: Režie: Hrají:

3.45Stolní tenis: Slavoj Ústí nad Labem - TJ Sokol Hradec Králové

Záznam utkání extraligy ve stolním tenisu mužů. Rok: Režie: Hrají:

4.35Plážový volejbal: FIVB World Tour 2014

Záznam z turnajů v plážovém volejbalu mužů a žen z indické Čennaje, francouzského Reunionu a jihoafrického Durbanu. Rok: Režie: Hrají:

1.20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (22. díl)

Pod vlivem Případy elitní jednotky detektivů, která se zaměřuje na zločiny newyorského podsvětí. Závěr sedmé řady amerického krimi seriálu (2005-6).

2.15Obří sopka

Yellowstone: První americký národní park. Nedaleko parku leží Yellowstone Caldera, obří sopka... kterou vědci nazývají supervolcano. Nyní po stovky tisíc let, ležící a spící hrozí, že znovu propukne.

4.05Drtivka - Top Town

V této velkolepé reality show soutěží lidé z různých měst a bojují za svou komunitu. Jejich těla jsou vystavena bolesti. Připravte se na nepřekonatelné překážky ve vodě, v bahně i na souši...

0.30Simpsonovi (6. díl)

Rošťárny bez konzervantů Taková normální žlutá rodinka. Nejslavnější animovaný seriál pro celou rodinu. Satirická parodie na život americké střední vrstvy.

0.55Počátek Země Nezemě (2. díl)

Těžce raněného Petra odnesou lesní duchové na své území a tam ho ošetří. Navíc mu dají možnost plavat ve vodě s kouzelným létacím práškem, následkem čehož je Petr obdařen novými schopnostmi.

2.20RE-PLAY

Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview... Rok: Režie: Hrají:

2.45Applikace

Magazín o novinkách ve světě mobilních aplikací. Testy, recenze, rozhovory, novinky, tipy, triky... Rok: Režie: Hrají:

3.15Pevnost Boyard

Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard.

4.55Kdo přežije: Polynésie

Změny na obzoru Čtvrtá řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž.

0.05Volejte Věštce

Zajímá Vás, co Vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Pak právě pro Vás je tu pořad VOLEJTE VĚŠTCE. Rok: Režie: Hrají:

2.10Paličatá Kate (4. díl)

Pravda pod povrchem Lauren se nepohodne s Benem ohledně jeho reakce na nabídku k vyrovnání. Kate se zabývá podezřelým propuštěním pracovníka v letecké firmě.

2.50Nejšílenější závislosti (4. díl)

Mezi námi žijí lidé se zvláštními libůstkami. Jejich závislosti mají různé podoby. Jeden nedokáže žít bez nošení paruk, druhý je posedlý pojídáním mrkve, třetí zasvětil život kočkám...

3.15Nespoutaný anděl (44. díl)

Marichuy zachrání před vězením psycholog Juan, který se jí snaží pomáhat. Vzájemné sympatie přerůstají v lásku, ale v cestě za štěstím budou muset překonat spoustu překážek.

4.00Alisa - Jdi za svým srdcem (20. díl)

Alise se dosud nepodařilo najít pravou lásku. Ani v pracovním životě se jí příliš nedaří. Je však rozhodnutá se nevzdat. Vrací se do rodného města a začíná žít nový život. Rok: Režie: Hrají:

4.40Nová holka (14. díl)

Povídka Trochu netypická holka Jess se nastěhovala ke třem poklidně žijícím mladíkům. V bytě plném mužů převrací vše naruby. Kluci ji zasvěcují do svých podivných rituálů a stávají se z nich přátelé..

5.30Z metropole

Ve stínu sv.

6.00Zajímavosti z regionů

Události a informace z kraje, v němž žijete. Rok: Režie: Hrají:

6.40Kluci v akci

Po roce Vánoce přicházejí a mnozí z nás si lámou hlavu, co připravit na vánoční tabuli, aby byli všichni spokojeni? Budeme chystat tradiční, v rodině zaběhlá a po léta zavedená jídla nebo si troufneme experimentovat a zařadit sem tam nějakou novou sváteční pochoutku? Ačkoliv Filip s Ondřejem už navařili a napekli mnoho klasických vánočních receptur (všechna najdete na webových stránkách včetně kuchání kapra, pletení vánočky aj.

7.05C. a k. polní maršálek

Vysloužilý setník Vlasta Burian si vyzkouší maršálskou uniformu a stane se z něj velitel armády! Rok: 1931 Režie: Karel Lamač Hrají: Vlasta Burian, Theodor Pištěk, Helena Monczáková, Máňa Ženíšková, Jiří Hron, Jan Speerger, Ceněk Šlégl, Jindřich Plachta, Josef Horánek, Olga Augustová, Milka Bálek-Brodská, Emil Dlesk, Jindřich Edl

8.35Sedm a jedna noc

I poezie má v tomto uspěchaném světě své nezastupitelné místo. Povídka z cyklu Bakaláři 1997. Rok: 1997 Režie: A. Procházková Hrají: Simona Stašová, Václav Vydra, Válerie Kaplanová, Mioslav Hanuš

9.00Tajemství mořské panny

Blíží se čas vánoční... U řeky, v zimě a mlze se choulí ženská postava. Je to kupcová z nedalekého krámku. Pro krejcar by si dala koleno vrtat, a tak ji ani mráz radost z vánočního úlovku nepokazí.

9.45Kalendárium

"Žádný člověk není tak bohatý, aby si mohl koupit svou vlastní minulost,řekl Oscar Wilde.Jaká výročí v tomto týdnu uvidíte?26. prosinec 1969 - Jiří Šlitr (* 15. 2. 1924)27.

10.00Toulavá kamera

Mozaika z regionů. Rok: Režie: Hrají:

10.30Objektiv

Magazín zahraničních zajímavostí. Rok: Režie: Hrají:

11.00Marie Růžička

Souboj zdánlivě čirého zla v osobě Čarodějnice s králem, na první pohled dokonalým panovníkem mocné říše, je osou podivuhodného pohádkového příběhu o lásce a spalující touze.

5.30Postřehy odjinud

Vynechat cestou po Skotsku malebné městečko Moffat by byl škoda. Přišli byste o zážitek z kouzelných uliček, o zajímavé obchůdky, a taky o celkovou atmosféru malého venkovského výletního centra.

5.35Kanadská soda

Slov netřeba, stejně byste je pro smích neslyšeli. Elixír quebecké zábavy. Rok: Režie: Hrají:

6.00Tajemství jeskyně

Druhou nejznámější ženou z okruhu nejbližších přátel Ježíše z Nazareta je bezesporu Marie z Magdaly, žena, ze které Ježíš "vyhnal sedm démonůa která jako první "apoštolka apoštolůzvěstovala jeho zmrtvýchvstání učedníkům.

6.30New York - jablko, které se nepřejí

New York City s často používanou přezdívkou Big Apple je součástí státu New York. Leží na severovýchodním pobřeží Spojených států amerických a sousedí se státem New Jersey.

7.25Souboj vojevůdců: Clark proti Kesselringovi

V ranních hodinách 22. ledna 1944 se u Anzia na západním pobřeží Itálie vylodily spojenecké jednotky. Němce to překvapilo a zdálo se, že americké a britské jednotky konečně prolomí německou obranu.

8.10Souboj vojevůdců: Dajan proti Ámirovi

Za úsvitu 5. června 1967 odstartovala izraelská letadla ze svých základen k útoku na egyptská polní letiště. Byl to začátek třetího izraelsko-arabského konfliktu, známého jako "šestidenní válka".

9.00Špačkovi v síti času (16. díl)

Kompas pro tatínka Co napínavého přinese přátelství malého Matěje Špačka s Klementinkou, dcerkou Mistra Garibaldiniho, budeme sledovat v následujících šestnácti epizodách.

9.30Československý filmový týdeník 1964

Jak byl promítán v kinech právě před padesáti lety. Rok: Režie: Hrají:

9.40Hledání ztraceného času: Veselé Vánoce ve smutných časech

Vánoce v době Protektorátu zachytily filmové týdeníky. Vypadaly skoro stejně... Státní prezident dr.

10.00Raport o Velké válce: Doma boj nekončí

Přestože byl 11. listopadu 1918 uzavřen mír a Velká válka skončila, pro některé z vojáků boje ještě pokračovaly.

10.45Pátrání po obří anakondě

Ještě stále žijí slavné legendy kolem skutečné velikosti anakondy. I samotná věda ví málo o královně jihoamerických bažin. Právě to láká tým složený ze zkušených biologů.

11.35Nedej se

Jsou to Suseela, Calvin, Vishes, Johti a Rashmi. Ve skupině slonů indických v ostravské ZOO má každé zvíře své jméno. Ovšem až na jednu výjimku.

5.30Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

6.15Oggy a Škodíci (1. díl)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize.

6.35Želvy Ninja (6. díl)

Želvy Ninja - kdo by je neznal? Ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Devátá řada amerického animovaného seriálu.

7.00Král džungle (9. díl)

George je králem džungle! Džungle mu patří, džungle je jeho království, džungle je celý jeho život a svět, ve kterém prožívá jednu ztřeštěnou příhodu za druhou. Rok: 2007 Režie: J.

7.25Liga Špačků (3. díl)

Ebbet s kamarádkou Nikki a se svým týmem ptáčků a zvířátek prožívají veselá a divoká dobrodružství. Druhá řada amerického animovaného seriálu. Rok: Režie: Hrají:

7.50Tom a Jerry (19. díl)

Nerozluční kumpáni Tom a Jerry, jsou opět tady. Jsou ještě hravější a vykutálenější, ale především opět připraveni provést nějakou tu lumpárnu... Rok: Režie: Hrají:

8.15Jak vycvičit draky (16. díl)

Malí Vikingové z ostrova Berk už s draky nebojují - založili pro ně Dračí akademii. Americký animovaný seriál.

8.40Zničeno ve vteřině

Reality/dokument zobrazující skutečné a někdy i smrtelné nehody, kuriózní neštěstí anebo různé tragédie zachycené pohotovými přihlížejícími na své videokamery.

9.05U Haliny v kuchyni

Objevte kouzlo Halininých Vánoc! Podělí se s vámi o skvosty z rodinné kuchařky: připraví zapečené telecí soté, ukrajinský bramborový salát s červenou řepou a rybou, maďarskou polévku halasle a chybět nesmí ani vánoční dort! Rok: Režie: Hrají:

9.35Víkend

Kdo si hraje, nezlobí Příběhy štěstí, proher a objevů. Rok: Režie: Hrají:

10.25Veselé Vánoce, Santo Clausi

Lucy je potrhlá impulzivní podnikatelka, která má na starosti pronájem Santa Clause.

6.10Zpravodajství FTV Prima

Aktuální zprávy. Rok: Režie: Hrají:

6.50Gormiti I - Vládci přírody (21. díl)

Super Gormiti Na ostrově Gormu žil kdysi mírumilovný národ, který si vážil své symbiózy s přírodou.

7.15Dokonalý Spider-Man (1. díl)

Lizard Spider-Man dostane možnost připojit se k elitnímu týmu superhrdinů pod vedením agentů organizace S.H.I.E.L.D. Společně bojují proti těm největším zlosynům...

7.45Jake a piráti ze Země Nezemě (20. díl)

Pirátská princeznaDuhová šavle Vydejte se spolu s malým Jakem a jeho kamarády za dobrodružstvím do tajemné Země Nezemě...

8.15Tajemství války (8. díl)

Bitva o Británii Neznámá fakta a události z 2. světové války demonstrované pomocí počítačové grafiky. Americký dokumentární seriál. Rok: Režie: Hrají:

9.20Prima ZOOM SVĚT

To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! Rok: Režie: Hrají:

9.55Úžasňákovi

Bob Parr kdysi býval jedním z největších světových supehrdinů - pod pseudonymem Pan Úžasňák každý den zachraňoval životy a sváděl boje se zlými padouchy.

5.00Motorismus: Mikuláš Zaremba rally Slušovice 2014

Záznam z tradiční automobilové rally. Rok: Režie: Hrají:

5.25Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

5.40Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport. Rok: Režie: Hrají:

6.00V šachu

Magazín pro vyznavače královské hry. Rok: Režie: Hrají:

6.30Sport v regionech

Nejen vrcholovým sportem žije Česko. Rok: Režie: Hrají:

7.00Cyklistika: Král cyklistiky 2014

Slavnostní vyhlášení ankety o nejlepšího českého cyklistu. Rok: Režie: Hrají:

8.00Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

8.30Tenis: Prague Cup Czech Indoor 2014

Reportáž z mezinárodního halového turnaje tenistů na vozíku. Rok: Režie: Hrají:

8.45Motorismus: MS freestyle motokros 2014 Čína II.

Šen-čen. Rok: Režie: Hrají:

9.40Biatlon: SP 2014/2015 Slovinsko

Pokljuka, stíhací závod 12,5km - muži. Rok: Režie: Hrají:

10.00Hokejové Kladno slaví 90

90 let slavné hokejové bašty ozdobených úspěchy

10.30Běžkotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Albrechtice v Jizerských horách Janov nad Nisou.

10.40BasketManie

BasketParáda!BasketParáda! je anketa o nejhezčí akci Mattoni Národní basketbalové ligy zaznamenanou kamerami České televize.

10.5590 let kladenského hokeje

90 let slavné hokejové bašty ozdobených úspěchy. Rok: Režie: Hrají:

11.0090 let kladenského hokeje

90 let slavné hokejové bašty ozdobených úspěchy. Rok: Režie: Hrají:

11.30Hokej: Rusko - Česko

Přímý přenos utkání hokejového turnaje Channel One Cup 2014 z ruské Soči. Rok: Režie: Hrají:

5.05Pravidla zasnoubení (1. díl)

Všechno má svá pravidla, manželské vztahy nevyjímaje! Americký sitcom (2010-11).

5.25Naše zprávy

Nejdůležitější informace z domova i ze světa. Rok: Režie: Hrají:

5.55Animáček

Animované filmy pro děti. Rok: Režie: Hrají:

8.15Drtivka - Top Town

V této velkolepé reality show soutěží lidé z různých měst a bojují za svou komunitu. Jejich těla jsou vystavena bolesti. Připravte se na nepřekonatelné překážky ve vodě, v bahně i na souši...

9.20Opera ve vinici

Moravská lidová hudba a zejména zcela neškolený skladatel mnoha zlidovělých písniček vystupují jako svého druhu barvité pozadí - do popředí se dostává student novinářství a současně beatový hudebník, jehož zcela uhrane svéráz venkova i osobností s ním spojených.

11.30Kašpárku, vař!

Hovězí ragú na pivě se špekem a kroketou. Rok: Režie: Hrají:

11.50Perry Mason

Případ věčného mládí/. Rok: 1993 Režie: Christian II Hrají: Raymond Burr, Barbara Haleová, William R.

7.10Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.45Ninja faktor po americku (23. díl)

Američané se pokoušejí vybrat nejlepší borce, kteří je budou reprezentovat v Japonsku, rodišti soutěže Ninja faktor. Čeká je překážková dráha plná úkolů na samé hranici fyzických možností.

8.30Fakta X (22. díl)

Oregonský vír a měňavec v hostinci Experti na paranormální jevy se scházejí a mezi videi vybírají dvojici, které se budou věnovat.

9.20Vetřelci z hlubin (9. díl)

Závod sčasem Laura a Rich uvízli na dně oceánu a není šance, že by se nějak zachránili, protože lano je přetržené. Lee zachytí jejich volání o pomoc, ale ignoruje je, protože se tak může Laury zbavit.

10.15Chuck (6. díl)

Chuck a rodinné prokletí Morgan dostal Caseyho z vězení a spolu dorazili na Zámek.

11.10X-Men 2

Jsou dalším článkem vývojového řetězce. Všichni se narodili s jedinečnou genetickou mutací, která se významně projevila v období puberty. Ve světě plným nenávistí a předsudků, jsou vědecké odchylky ..

5.05Nová holka (15. díl)

Pravý Američan Do bytu je doručen dámský kabát. Nickovi se líbí a tak ho začne nosit, protože si v něm připadá sebejistě.

6.55Ricardovy recepty (26. díl)

Koktejlový večírek Vyzkoušejte nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře... Rok: Režie: Hrají:

7.20Taková moderní rodinka (7. díl)

Bunkr Tento seriál se označuje jako mockumentary, což znamená, že působí jako dokument, který zachycuje reálný život skutečných lidí, ale ve skutečnosti je vše nahrané.

7.40Taková moderní rodinka (8. díl)

Požár Tento seriál se označuje jako mockumentary, což znamená, že působí jako dokument, který zachycuje reálný život skutečných lidí, ale ve skutečnosti je vše nahrané.

8.05Drahá tchyně (18. díl)

Panda Poklidný manželský život bývalého fotbalisty Jozefa naruší návštěva excentrické a panovačné tchyně Květy. Její příjezd začne obracet život celé rodiny naruby. Rok: Režie: Hrají:

8.35Přešlapy (9. díl)

Budeš mi moc chybět Adamův otec půjčí Adamovi a Radce peníze, čímž vyřeší jejich dilema. Nechají dům domem a koupí svůj stávající byt.

9.40Jste to, co jíte

Pořad Jste to, co jíte s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a inženýrem Petrem Havlíčkem na Prima love v reprízách úspěšných dílů!Tentokrát bude s pomocí doktorky Kateřiny Cajthamlové a inženýra Petra Havlíčka hubnout maminka na mateřské dovolené Kateřina Schlesser (34) z Havířova.

10.40Super drbna (4. díl)

Paměti neviditelného Dana Dan svolá rodinu a přátele k Lily domů, aby jim osobně předal knihu, kterou o nich napsal.

11.30Zoufalé manželky (22. díl)

To já za všechno můžu Karen chce odjet a umřít v hospicu. Kamarádky jí řeknou, že se o ni postarají. Karen zůstává s Royem doma. Penny volá matku Lynette a ohlásí jí, že Jane se s Tomem rozešla.

12.10O Popelákovi

Kdo by neznal pohádku "O Popelce". Její příběh si vypůjčil Josef Lada a jak to uměl jen on, vtipně jej převyprávěl jako jednu ze svých originálních pohádek naruby.

13.15O království z nudlí a štěstí bez konce

Do Nudlového království se sjíždějí princové, aby se ucházeli o ruku princezny Beatrice.

14.15Poklad na Sovím hrádku

Hluboko v podzemí hradu je uložen poklad, který střeží zlatá sova. Lidskému světu zůstal poklad utajen po celá staletí.

15.25Kouzelná tetička Valentýna

Stačila jedna malicherná hádka, trocha roztržitosti a paní Valentýna z knížecího rodu Rybenských omylem začarovala svého snoubence barona Lumíra Mokřenského do podoby osla.

12.02Nedej se: Nedej se plus

Vágnerovi nosorožci - zánik druhu nebo záchrana. Ekologická kauza, která hýbe veřejností - kdo za to může?

12.20Nedej se: Občanské noviny

Špatný VTTIP. Představujeme občanské iniciativy, které bdí nad ochranou životního prostředí a dobrou správou věcí ve veřejném zájmu - kdo vám pomůže?

12.30Chcete mě?

Napište nám svůj příběh, jak vám zvíře změnilo život. Rok: Režie: Hrají:

12.55Království divočiny: Medvěd baribal

V lesích malého ostrova Gribble u břehů Kanady žije medvěd baribal, známý také jako medvěd černý. Tady se však vyskytuje jeho zvláštní bílá forma.

13.25Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause

Petr RausPetr Raus je místopředseda Rady Církve bratrské.

13.30Křesťanský magazín

Český papež v polských očíchMladí polští výtvarníci vtrhli do galerie MeatFactory s nevyřčenou otázkou, co že by si jejich slovanští čeští bratři počali s vysoce náboženskou figurou, zasazenou do jejich proklamovaného ateismu.

13.55Uchem jehly

Dnes na faru k Pavlu Klineckému přijde na návštěvu herec, zpěvák, textař, skladatel, spisovatel, básník, režisér, filmař, divadelní podnikatel, grafik a výtvarník, ne nebude tam příliš mnoho lidí, přijde jediný vážený host - Jiří Suchý.

14.20Cesty víry: Postmoderní betlém

Významný český filosof a biolog Prof. RNDr. PhDr. Zdeněk Neubauer vystudoval Přírodovědeckou fakultu UK a Filozofickou fakultu UK.

14.50Abrahám

Snímek je součástí jednoho z nejrozsáhlejších zpracování Bible v historii filmu a televize, na němž se podílela koprodukčně i Česká televize.

12.15Rozpaky kuchaře Svatopluka (11. díl)

Podmínka Svatopluka Kuřátka můžeme již delší dobu považovat za suverénního a samostatného šéfkuchaře velkého pražského hotelu.

13.25Ženu ani květinou neuhodíš

Flétnista Pražského noneta Ludvík Podzimek jede večer ke své přítelkyni Bláže. Před více než dvaceti lety jí měl velice rád, ale to už je pryč. Dodnes se s ní ale nedokázal rozejít.

15.25Vážení přátelé, ano

Během výměny funkcí v podniku na výrobu zdravotní keramiky Fortuna se samostatný referent Bohouš Fisher stane náměstkem nového ředitele Evžena Dlaska.

14.20Big Ben (5. díl)

www.vražda.de Majitel internetové kavárny Rauscher pracuje pozdě v noci na zakázce. Dotelefonuje s manželkou Trixi, která má právě u sebe svého milence, mladého Floriana Scherera.

13.30Biatlon: Světový pohár 2014/2015 Slovinsko

Přímý přenos závodu mužů na 15 km s hromadným startem ze slovinské Pokljuky

14.30Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport

14.50Cyklokros: Světový pohár 2014/15 Belgie

Přímý přenos závodu mužů z belgického Namuru. Rok: Režie: Hrají:

13.50Exkluziv Kateřiny Brožové

Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších. Rok: Režie: Hrají:

14.35Katie Fforde: Diagnóza láska

Mladá zdravotní sestra se má starat o těžce nemocnou majitelku nádherného panství. Jenže v domě žije také její zeť, který nedávno ovdověl...

13.40Top Gear (5. díl)

Jeremy představí starý, vzhledově vydařený, ale nespolehlivý Jensen Interceptor. Nyní začala malá firma vyrábět vůz znovu, tentokrát ovšem s kvalitními díly a lepším motorem (z Corvetty).

14.45Simpsonovi (7. díl)

Čarodějky ze Springfieldu Líza se ztratí v lese, kde se seznámí se springfieldskými čarodějkami. Dokáže zachránit své nové kamarádky dřív, než skončí na hranici? Americký kultovní animovaný seriál.

15.15Simpsonovi (8. díl)

Bratříčku, kde jsi? Taková normální žlutá rodinka. Nejslavnější animovaný seriál pro celou rodinu. Satirická parodie na život americké střední vrstvy.

15.40Pevnost Boyard

Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard.

12.20Famílie (11. díl)

Kdyby bylo všechno normální Kdyby bylo všechno normální. Kristina jde do práce a tahle náhlá změna způsobí doma problémy. Situace se vyhrotí, když Max nakonec uteče.

13.15Chůva k pohledání (10. díl)

Příběh Chanuky Fran je zklamaná, protože Maxwell musí jet do Bostonu zrovna ve chvíli, kdy chce slavit Chanuku s celou rodinou.

13.45Jak jsem poznal vaši matku (9. díl)

Břicho plné krocana Je den Díkůvzdání. Lily a Marshall odjíždějí k jeho rodičům. Lily se u Eriksenů necítí nejlépe.

14.10Jak jsem poznal vaši matku (10. díl)

Ananasový incident Parta se shodne, že Ted o všem moc přemýšlí. Jejich nápad, opít ho a zamezit tak přemýšlení shlédává Ted nesmyslným, nicméně se podvolí.

14.35Mrtvá a živá

Příběh lásky a nenávisti ve dvoudílné televizní adaptaci slavného románu Daphné Du Maurier.

16.20O Janovi a podivuhodném příteli

Pohádkové příběhy dánského spisovatele H. Ch.

17.55Adventní koncert 2014

Čtvrtý a tedy poslední Adventní koncert vysílaný přímým přenosem z chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně je věnovaný občanskému sdružení Dům tří přání v Praze.

18.55Události za okamžik a počasí

Hlavní události a předpověď počasí. Rok: Režie: Hrají:

19.00Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

19.45Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

19.57Losování Sportky a Šance

Losování loterie. Vyhráli jste? Rok: Režie: Hrají:

16.20Vodní obři: Tajmen aneb hlavatka sibiřská

Zeb Hogan je ichtyolog a ochránce přírody. Vede pětiletý projekt National Geographic s názvem Vodní obři.

17.15Vzestup a pád Versailles: Palác rozkoše

V době panování Ludvíka XV. nejproslulejší královský zámek světa mířil od desíti k pěti. Úpadek tu dosahuje vskutku královských rozměrů. Prostituce a nenasytnost, hazardní hry a mučení...

18.15Na plovárně s Williamem Friedkinem

Jedním z výjimečných hostů letošního filmového festivalu je i legenda amerického filmu, držitel Oscara a režisér takových snímků jako Mzda strachu, Exorcista nebo Francouzská spojka.

18.45Večerníček

Štaflík a Špagetka. Rok: Režie: Hrají:

18.55Příchod barbarů: Langobardi

Třetí díl dokumentárního cyklu vypráví příběh Langobardů, kteří táhli ze severu Evropou k jihu a zasadili poslední úder slábnoucí římské říši.

19.40Postřehy odjinud

Náramky, náušnice, přívěsky, spony na kravaty, ale třeba i krabičky, tabatěrky, všechno tu je. Pestrobarevná zdobenost tu roste na vršcích skotské vysočiny. Stráně tu jsou ryšavé vřesem.

19.50Zprávy v českém znakovém jazyce

Zpravodajská relace České televize pro všechny se sluchovým handicapem. Rok: Režie: Hrají:

17.40Jonesovi

Demi Mooreová a David Duchovny hrají jako zdánlivě dokonalý pár, který se společně s jejich stejně dokonalými teenagery Amber Heardovou a Benem Hollingsworthem přestěhují do bohaté uzavřené komunity.

19.30Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

16.15Vraždy v Midsomeru (6. díl)

Smrt na začátku máje Je první květnový den a v městečku Midsomer Abbas se koná každoroční oslava máje. Nechybí ani velké množství vína a moštu, kraj je proslulý pěstováním jablek a pálením kořalky.

18.05Vařte jako šéf!

Zajímají vás informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření? V reprízách pořadu Vařte jako šéf! máte opět možnost se inspirovat praktickými radami od Zdeňka Pohlreicha a zdokonalit své kuchařské schopnosti.

18.55Zprávy FTV Prima

Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:

19.25Krimi zprávy

Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:

19.40Divácké zprávy

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:

19.55VIP zprávy

Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:

16.20Hokej: Finsko - Švédsko

Přímý přenos utkání hokejového turnaje Channel One Cup 2014 z ruské Soči. Rok: Režie: Hrají:

19.00Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL. Rok: Režie: Hrají:

19.35Biatlon: Světový pohár 2014/2015 Slovinsko

Záznam závodu mužů na 15 km s hromadným startem ze slovinské Pokljuky. Rok: Režie: Hrají:

16.35Třicet případů majora Zemana (24. díl)

Klauni Při představení v malostranské vinárně Konírna je postřelena zpěvačka. Jako podezřelý je zadržen básník Daneš.

18.30Naše zprávy

Nejdůležitější informace z domova i ze světa. Rok: Režie: Hrají:

19.00Velkolepé století (77. díl)

Nenávist a intriky v sultánově harému měnily budoucnost říše... Turecký výpravný seriál (2013). Hrají H. Ergenç, M. Uzerli, M.t Günsür, P. Karahan, O. Yalabik, N. Aysan, F. Ahmet, S. Ergeç a další.

17.50Záblesk budoucnosti (20. díl)

Vyjednávání Zbývá pouhý den do data, kdy se odehrály všechny vize. Mark a jeho tým vyslýchají Gabriela. Musí být přítomna Olivie, jinak by Gabriel s Markem nemluvil.

18.30Simpsonovi (9. díl)

Čtvrtky s Abiem Simpsonovi zapomenou dědu v aquaparku. Záhy se z něj stane místní celebrita. Podaří se Homerovi oživit v dědovi dávno mrtvou otcovskou lásku? Americký kultovní animovaný seriál.

18.55Simpsonovi (10. díl)

Tenkrát ve Springfieldu V elektrárně dojde ke katastrofě! V rámci šetření je zrušen výdej koblih na pracovišti.

19.30Simpsonovi (11. díl)

Výhra za všechny prachy Taková normální žlutá rodinka. Nejslavnější animovaný seriál pro celou rodinu. Satirická parodie na život americké střední vrstvy.

16.35Closer (12. díl)

Santa Jack Ve vánoční vesničce dojde ke smrtelné nehodě Santa Clause, s nímž se při sjezdu ze střechy utrhlo lano.

17.25Jamie vaří super rychlovky

Chilli con carne a pálivé kuře Kulinářský pořad jednoho z nejznámějších šéfkuchařů bez čepice, sympatického Jamieho Olivera.

17.55Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym USA (13. díl)

Světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay ve snaze pozvednout místní gastronomii radí způsobem sobě vlastním majitelům restaurací, v čem dělají chyby a čím by naopak nalákali víc zákazníků.

18.50Jak jsem poznal vaši matku (11. díl)

Limuzína Blíží se Nový rok a Ted chce pro přátele uspořádat tu nejlepší oslavu, tedy nejprďáčtější party v New Yorku.

19.20Jak jsem poznal vaši matku (12. díl)

Svatba Před třemi měsíci přišla Tedovi pozvánka na svatbu Stuarta a Claudie. Je si jistý, že zaškrtl políčko "s doprovodem", a tak zve Robin, kterou právě opustil přítel. Robin nadšeně souhlasí.

19.45Chůva k pohledání (11. díl)

Příbuzný, který přišel navždy Franina teta Freida kupuje dům, ve kterém bydlí Sylvia a Morty a chce je vyhodit. Fran nechá nastěhovat rodiče k sobě, ale Maxwell nesouhlasí.

20.00Křídla Vánoc

Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš.

21.45Pupendo

Hlavní postavou filmu Pupendo je Bedřich Mára, který žije se svojí rodinou, manželkou - keramičkou Alenou a dvěma syny - Matějem a Bobšem v malém činžovním bytě na periferii Prahy.

23.52Losování Šťastných 10 a Šance milion

Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

23.55Řekněte mi, kdo to je

Felix Holzmann se svým nenapodobitelným humorem patří ke klasice televizní zábavy.

20.00Svatý rok

Dva vězni se rozhodnou utéct z vězení. Využijí katolických oslav Svatého roku a chtějí se převlečeni za pátery při útěku vmísit mezi poutníky směřující do Říma.

21.35Misie

Děj výpravného příběhu se odehrává v roce 1750 ve španělských a portugalských koloniích Jižní Ameriky. Obchodník s otroky je obávaný pro svou vznětlivou povahu.

23.40Na cestě po El Quiché

Provincie El Quiché a její hlavní město Chichicastenango je jedním z legendárních míst kultury mayských indiánů v Guatemale.

20.20Next

Cris Johnston je obdařen schopností vidět do budoucnosti a také určovat správný tok budoucího času. Novodobý mesiáš, který musí spasit lidstvo a především svou rodinu.

21.55Comeback (16. díl)

Heavy Christmas Už se nebudou péct rohlíčky, ale rohlíky. A rumové kuličky nahradí rumové koule. Zabíjet kapra paličkou je podle Ozzáka zbabělost. Správný chlap jde o Vánocích s palicí na žraloka.

22.35Zloděj

Speciální agentka FBI Illeana Scott není obyčejný detektiv. Své případy řeší pomocí intuice a je mistryní na vypracovávaní psychologických profilů zločinců.

20.15Pyšná princezna

Pohádka všech českých pohádek o pyšné princezně Krasomile, která odmítla vzít si za muže krále Miroslava. Ten si to však nenechal líbit a v přestrojení za zahradníka se dostal do služby na její zámek.

21.55Strážce

Pete Garrison je agent americké tajné služby, který kdysi zachránil život prezidentovi.

20.30Biatlon: Světový pohár 2014/2015 Slovinsko

Záznam závodu žen na 12,5 km s hromadným startem ze slovinské Pokljuky. Rok: Režie: Hrají:

21.30Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

21.45Cyklokros: Světový pohár 2014/15 Belgie

Záznam závodu žen z belgického Namuru. Rok: Režie: Hrají:

22.35Cyklokros: Světový pohár 2014/15 Belgie

Záznam závodu mužů z belgického Namuru. Rok: Režie: Hrají:

20.10Nejlepší přítelkyně

Představte si, že svého nejlepšího přítele neznáte a přitom jste přesvědčený, že právě o něm, víte všechno. To je příběh Beth, která žije šťastný život.

22.00Barrandovská Sedmička

Na Barrandově se narodil český film, Sedmička zase zná osudy našich slavných. Barrandovská Sedmička - každou neděli z legendárního místa o českých celebritách a jejich životech. Rok: Režie: Hrají:

22.40Noční zprávy

Aktuální noční zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:

22.55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1. díl)

Informátor Olivia Bensonová vyšetřuje případ dívky Haley, kterou někdo znásilnil a oholil. Protože je to ekoložka, Olivia si myslí, že v pozadí případu je ekoterorismus.

23.50Amanda Knox: Vražda v Itálii

Amanda Knox byla obviněna z vraždy své spolubydlící při pobytu v Itálii. Spáchala zločin nebo půjde na svobodu? A.

20.00King Kong

Peter Jackson si splnil dětský sen, když znovu přivedl na filmové plátno King Konga.

23.35Dexter (11. díl)

Ten starý Dexter Dexter se těžce rozhoduje mezi tím, zda s Hannah a Harrisonem odletí z Miami, anebo zda jednou provždy skoncuje se Saxonem. Rok: 2013 Režie: Ernest R.

20.15Anna a král

Píše se rok 1892 a do Siamu přijíždí mladá anglická učitelka Anna se svým synem. Čeká ji tu okázalá nádhera staveb, úchvatné přírodní scenerie, 58 královských dětí a oslovení "sir".

23.15Chirurgové (10. díl)

Někdo, koho jsem znala Arizona nocuje na gauči u Callie. Emma, která už veřejně chodí s Owenem, bude v nemocnici žádat o grant a připravuje se na to.

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

TOPlist