Televizní program | XML export

Výběr TV a rádio stanic

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

Rychle přejít na hodinu: 0, 5, 12, 16, 20

ct1 ČT1

ct2 ČT2

nova Nova

prima Prima

ct4-sport ČT4 Sport

barrandov Barrandov

prima-cool Prima Cool

prima-love Prima Love

0.35Máte slovo s M. Jílkovou

Na jaře letošního roku vládní koalice zveřejnila svůj úmysl zvýšit platy státních zaměstnanců od příštího roku o 3,5 %. V září se ale rozhodlo, že k navýšení dojde už od listopadu letošního roku.

1.35AZ-kvíz

Vědomostní soutěž AZ-kvíz, která se připravuje v brněnském studiu České televize pod vedením režiséra Ladislava Cmírala, už svým názvem oznamuje, že vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti.

2.00Sváteční slovo emeritního kazatele Církve bratrské Jaroslava Orawského

Ve svém Svátečním slově se emeritní kazatel Církve bratrské Jaroslav Orawski zamýšlí nad seniorským věkem, který někdy bývá poeticky nazýván "podzimem života".

2.10Dobré ráno

Startovací dávka energie! Ranní show České televize. Rok: Režie: Hrají:

4.40Království za koně

Adrenalin a napětí, to jsou slova, kterými můžeme charakterizovat cross - jednu ze tří disciplín závodů všestrannosti, či chcete-li military - další sportovní disciplínu, na kterou jsme se zajeli podívat do Loštic.

0.20Expremiéři

Václav Klaus - Z Borotína až na Sněžku Dokumentární film o Václavu Klausovi, nabízející hodnocení přelomových okamžiků jeho premiérského angažmá z pohledu osobností, které byli při tom.

0.45Křesťanský magazín

Radosti a strasti života víry. Magazín nejen pro věřící. Uvádí P. Oppeltová. Rok: Režie: Hrají:

1.15Chcete mě?

Ochrana zvířat na ŠumavěLidé svým hospodařením mění tvář krajiny, ale posláním národních parků je uchovat v moři civilizovaného světa ostrovy nedotčené přírody.

1.40Náš venkov

Doupovský underground Doupovské hory jsou zapomenutá, už víc jak půlstoletí neobydlená lokalita, využívaná po celou tu dobu jako vojenský výcvikový prostor.

2.05Počesku

Pašeráci I vám se může stát, vydáte-li se na Králicko, že se půjdete projít po modré turistické značce. Ale určitě si neuvědomíte, že jdete právě po pašerácké stezce.

2.15Lichtenštejnové

Krásy a charakter knížectví Lichtenštejnského. Historické vazby na Čechy a Moravu. Rodinná hrobka ve Vranově u Brna. Zámky, zahrady a pozemky, které kdysi patřily rodu.

2.35Někdo to rád hloupé

Staré barokní přísloví říká, že není dobře, když se český sedlák směje, že je pro vrchnost lépe, když pláče. Jiný bonmot o našem vztahu k tomu, co je směšné, zanechal říšský protektor Heydrich.

3.05Zašlapané projekty

Kabriolet pro Stalina Josef Sodomka pocházel z rodiny, která se věnovala výrobě kol do kočárů.

3.20Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

Hranice dokořán - Rozmowki polsko-czeskie končíNa konci března 2012 se uzavřelo vysílání pořadu Hranice dokořán-Rozmowki polsko-czeskie a 12.

3.50Po stopách třetího odboje

Do zbraně! Skauting. Skautové, Junáci. Na tato slova narážíme znovu a znovu. Tedy pokud mluvíme o třetím odboji v Československu. Mnozí odbojáři byli totiž původně členy skautského hnutí.

4.15Samotáři z Černé Vroble v roce 2012

V krátkém dokumentu Samotáři z Černé Vroble v roce 2012 se po dvanácti letech vracíme do zapadlé beskydské osady za rázovitým Edou Němcem. Dnes je už důchodcem a proměny osady sleduje s nedůvěrou.

4.30Zapomenuté výpravy

Poslední pouť vltavských vorů V pátek 9. července 1971 se na Vltavě začala objevovat plavidla, jaká tam už řadu let nikdo neviděl.

4.55Sabotáž

Nesnažte se být tím, kým nejste...

1.05Kriminálka Miami (23. díl)

Elektrický šok Před médii pózují celebrity, zprvu přichází Nikki Beck s přítelem Brandonem Hessem a vzápětí za nimi April Goodwinová se svým pejsánkem.

1.55Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

2.25Dr. House (5. díl)

Statečné srdce Tým převezme případ lehkomyslného policejního detektiva, v jehož rodinné historii se vyskytuje náhlé srdeční selhání, které zabilo jeho otce, dědečka a pradědečka, všechny v jejich 40.

3.05Kolotoč

Hudební tajenky, písničky a soutěže. Uvádějí Adéla a Dalibor Gondíkovi. Rok: Režie: Hrají:

4.05Ordinace v růžové zahradě (144. díl)

Zůstaň Doktor Hanák je na neplaceném volnu, ale přesto je povolán k případu mladého kluka, kterému se v břiše zarazil granát. Pusenský, Hanák a Eliška bombu vyjmou.

0.40Sběratelé kostí (23. díl)

Změna hry Pod automatickým stavěčem kuželek v bowlingové herně je nalezena mrtvola. Podle bližšího ohledání zemřel muž ještě před tím, než ho stavěč rozdrtil.

1.40Vraždy v Kitzbühelu (3. díl)

Smrt při závodě Při závodu v lyžařském triatlonu dojde ke smrtelné nehodě, při níž zahyne Isabelle Benderová.

2.30Doktor z hor: Nové příběhy (6. díl)

Velká přání Ellmauská pěvecká slavnost je už tradicí a Elisabeth Gruberová přihlásila svou rodinu k vystupování. Hans však nemyslí na nic jiného než na Klaru, která se mu z Říma neozývá.

3.15Wolffův revír (12. díl)

Krvavé šperky Wolffův kolega komisař Tom Borckmann diskrétně vyšetřuje ztrátu šperků, k níž došlo v rodině jeho přítele Martina Erweina.

4.05Nikdo není dokonalý

Do pořadu Nikdo není dokonalý si Jiří Krampol pozval dvojici režisér - herec, jmenovitě jde o pány Jiřího Menzela a Václava Vydru.

0.05Motorismus: Partr Rally Vsetín

Záznam z 11. ročníku automobilové rally, která je součástí Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014. Rok: Režie: Hrají:

0.25Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

0.35Florbal: Sokol PPAS Pardubice - FBC Liberec

Záznam utkání AutoCont extraligy ve florbalu mužů. Rok: Režie: Hrají:

3.05Vertikal

Magazín pro všechny vyznavače outdoorových sportů a outdoorového způsobu trávení volného času. Rok: Režie: Hrají:

3.30Turf

Magazín o domácím dostihovém sportu. Rok: Režie: Hrají:

4.00Olympijský magazín

Olympijský magazín mapuje olympijský svět, jeho slavnou historii i současnost.

4.30ATP týden tenisu

Týdeník o turnajích ATP a všem důležitém, co se stalo ve světě špičkového profesionálního tenisu mužů. Rok: Režie: Hrají:

2.30Země plná příšer

Film je adaptace Verneho románu Cesta do středu Země.

4.05Na plac!

Šance pro herce z ulice. Rok: Režie: Hrají:

4.30Dvojí identita (8. díl)

Každý je někomu rukojmím? Detektiv Ben Sullivan pracuje se svými partnery na těch nejzávažnějších zločinech.

1.15Teorie velkého třesku (2. díl)

Spor o cvrčka Sheldon a Howard zaslechnou v bytě cvrčka, ale nemohou se dohodnout, o jaký druh jde. Vsadí se o své drahocenné komiksy a pro odpověď se vydávají za univerzitním entomologem.

1.40Tráva (12. díl)

Je čas, část 1 Nancy se během pár let stihla vdát i ovdovět a dokázala vybudovat legální korporaci obchodů s produkty z trávy.

2.15Partička

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet.

2.50Star Trek: Vesmírná loď Voyager (2. díl)

Dar Kapitánka Janewayová velí lodi U.S.S. Voyager. Ne však za účelem udržování míru pod záštitou Federace. Její mise je daleko obtížnější...

3.35Wing Commander

Píše se rok 2654 a válka s agresivními Kiletary je na spadnutí.

0.20Volejte Věštce

Zajímá Vás, co Vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Pak právě pro Vás je tu pořad VOLEJTE VĚŠTCE. Rok: Režie: Hrají:

2.25Hotel Paradise

Začalo největší dobrodružství jejich života. 11 soutěžících, 5 párů a 1 outsider. Více než 8 týdnů v Dominikánské republice mají za sebou a teď svádí boj o vzájemnou přízeň.

3.15Alisa - Jdi za svým srdcem (234. díl)

Alise se dosud nepodařilo najít pravou lásku. Ani v pracovním životě se jí příliš nedaří. Je však rozhodnutá se nevzdat. Vrací se do rodného města a začíná žít nový život.

4.00Někdo se dívá (108. díl)

Lucy při návštěvě Pedra Pabla začne mít porodní bolesti, on ji musí odvézt do nemocnice a být u ní.Luisa a Rodrigo se vydají do Dallasu. Spoluvězeň Daniela Vidala jim řekne, že Fabiolu zabil Julián.

4.40Ben a Kate (5. díl)

Kápézetka Kate se bojí o svoji dceru natolik, že ji připravuje na nejrůznější nebezpečné situace. Maddie je z toho všeho vyděšená.

5.00Padající květináč

O kolik více nebo méně je živá rostlina než zvíře? Padající květináč se pokusí podívat na náš svět ze zcela netypického úhlu a uvědomit si naše vnímání či otupělost ve vztahu k živým organismům, zejména pak rostlin, keřů a stromů.

5.30Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky. Rok: Režie: Hrají:

5.59Studio 6

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT. Rok: Režie: Hrají:

8.45Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

9.00Kluci v akci

I letos se Kluci v akci vydávají na cestu za potravinářskými produkty, které získaly ocenění Regionální potravina.

9.30Pošta pro tebe

Marcela napsala do Pošty s vědomím, že její příběh není nijak vzácný. Možná právě tato okolnost ulehčila její rozhodnutí: setkat se se svým neznámým biologickým otcem.

10.25Postřehy odjinud

Wales očima Petra Voldána Jestli je něco doopravdy typickým suvenýrem pro Wales, pak je to určitě dřevěná lžička lásky. Jenomže to není jen tak obyčejná lžíce.

10.30Objektiv

Island - Duhové horyČeká nás návštěva magického ostrova, míříme na Island. Konkrétně do Duhových hor. Proč se jim tak říká, uvidíte už za malou chvíli.

11.05Pražský písničkář (4. díl)

Úspěchy plné ztrát Nadarmo se neříká, že život není pouhá procházka růžovým sadem. Na jedné straně úspěchy a peníze, na druhé složité problémy v rodině.

5.20Postřehy odjinud

Německo očima Davida Šťáhlavského Ocenění pro ostravskou dokumentární tvorbuNa 46.

5.25Moje rodina (10. díl)

Zubař filmových hvězd Zvláštní, na jakých maličkostech mnohdy závisí lidské štěstí. Jaká prkotina někdy stačí, aby narušila spokojené soužití dvou jedinců. Jako třeba chrápání.

5.59Dobré ráno

Startovací dávka energie! Ranní show České televize. Rok: Režie: Hrají:

8.30Kouzelná školka

Školkové dobrodružství s Jitkou a Františkem. Pohádky: Karlík a Lola II. č. 2 (Není tu vůbec žádný nepořádek), O Sazinkovi č. 6 (Jak znovu chytili zloděje Lumpadeje). Rok: Režie: Hrají:

9.00Můj život v Neuilly

Samimu Benboudaoudovi je čtrnáct let a žije se svou maminkou na pařížském chudém předměstí. Jeho otec zemřel, když srdce nevydrželo jeden fotbalový zápas.

10.30Deset století architektury: Pardubice, Pernštejnové - stavebníci

Pardubice, Pernštejnové - stavebníci I. Vilém z Pernštejna se rozhodl v Pardubicích založit rodové sídlo. Starou tvrz začal přestavovat na vodou obklopený zámek v pozdně gotickém slohu. V 16.

10.45Talenty po letech aneb Ještě hořím!

Hodinový dokument o mimořádných mladých talentech z původního cyklu Nehasit! Hořím!, které od jeho natáčení ušly cca 10letou životní cestu.

11.35Texas s Miroslavem Konvalinou

"Poznat Spojené státy jsem se pokusil z takového českého, středoevropského pohledu. Ten je ovlivněn na jedné straně děním tady u nás doma a na druhé straně změněnou situací ve Spojených státech po 11.

5.55Snídaně s Novou

Váš náskok po celý den. Rok: Režie: Hrají:

8.50Novashopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

9.10Ulice (2693. díl)

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál. Rok: Režie: Hrají:

10.05Doktoři z Počátků (75. díl)

Konce a začátky a nečestné prostředkyKonce a začátky a nečestné prostředky Josefka si oddychla, že se zbavila "šmejdů", když vše zaplatila, ale horší problém ji teprve čeká.

11.25Dva a půl chlapa (11. díl)

Santova vesnička prokletých Alan si najde novou ženu, která umí výborně vařit. Všichni si jí oblíbí a nehorázně stloustnou. Ale při vánocích se z ní stane psychopatka, která věří na Santu Clause...

11.50Tescoma s chutí

Dobrá kuchyně s Ivanem Vodochodským a VIP hosty. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově. Rok: Režie: Hrají:

6.40Gormiti II - Věk velkého zatmění (17. díl)

Les na kusy Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy. Napětí roste a jedna bitva střídá druhou.

7.10Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (17. díl)

Obava! Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět... Rok: Režie: Hrají:

7.40M*A*S*H (7. díl)

Verbování Klinger dostal dopis od své dívky, v němž mu sděluje, že jej opouští a vdává se za jeho nejlepšího přítele. Zoufalý Max se opije a podepíše smlouvu na šestiletou službu v armádě.

8.30M*A*S*H (8. díl)

Řekněte to mariňákům Do MASHe je dopraven mladý, lehce raněný voják, který bojuje na americké straně, ačkoli je holandského původu. Jeho matka, která se ve státech rozvedla, má být nyní deportována.

9.20To je vražda, napsala (8. díl)

Vražda v Las Vegas Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...

10.25Walker, Texas Ranger (4. díl)

Bratrstvo spravedlivých Při jedné razii najde Walker v bytě ve skříni velmi zanedbaného chlapce. Odveze ho do nemocnice, kde lékaři zjistí, že má AIDS.

11.25Místo činu: Mnichov (583. díl)

Jateční čtvrť Mladá dvojice z bavorského venkova se velmi těší na svůj zážitek v mnichovském divadle. Po slavnostním večeru se strhne bouře a oba snoubenci vyhledají úkryt v odlehlém hostinci.

5.00Česká pokerová tour

Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti. Rok: Režie: Hrají:

5.45Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

6.00Jezdectví: M ČR v paravoltiži 2014

Reportáž z domácího šampionátu osob se zdravotním postižením. Rok: Režie: Hrají:

6.10Total ragby

Aktuální informace z ragbyového světa, reportáže z utkání a profily špičkových hráčů. Rok: Režie: Hrají:

6.35České ragby

Pohled do domácího ragbyového dění. Rok: Režie: Hrají:

6.40Cyklistika: Paříž - Tours 2014

Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších cyklistických závodů na světě. Rok: Režie: Hrají:

7.10Rock and roll: Letenský pohár 2014

Záznam z mezinárodní soutěže v akrobatickém rokenrolu z Prahy. Rok: Režie: Hrají:

8.00Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

8.30Basketbal: Proximus Spirou Charleroi - ČEZ Basketball Nymburk

Záznam utkání Eurocupu v basketbalu mužů. Rok: Režie: Hrají:

10.35Vertikal

Magazín pro všechny vyznavače outdoorových sportů a outdoorového způsobu trávení volného času. Rok: Režie: Hrají:

11.05Turf

Magazín o domácím dostihovém sportu. Rok: Režie: Hrají:

11.35Olympijský magazín

Olympijský magazín mapuje olympijský svět, jeho slavnou historii i současnost.

5.30Pauline a Leonard (74. díl)

Pokračování německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další. Rok: Režie: Hrají:

6.25Animáček

Animované filmy pro děti. Rok: Režie: Hrají:

8.30Červené růže (155. díl)

Německý romantický seriál. Rok: Režie: Hrají:

9.30Stefanie (2. díl)

Smrtelná nehoda Na kliniku přivezou znásilněnou slepou dívku. Stefanie se jí snaží psychicky podpořit. Kláře zemřou při autonehodě manžel a syn, všichni se snaží jí pomoci.

10.55Dědička hotelu (2. díl)

Falešná hra Falešná hra.

5.10Řeka (5. díl)

Loď duchů Podle Jonase měl Emmet namířeno k vodopádům, kde by se měl nacházet "zdroj kouzla", Tess a Lena věří, že se jim už brzy podaří najít Emmeta i Lenina otce, kameramana (Russe Lee Tergesen).

6.20Futurama (15. díl)

Bendera by měli v televizi zakázat Když se dětská robotí hvězda ze seriálu Velmi křehké obvody při natáčení porouchá, produkce vyhlásí veřejný konkurs na herce, který ji má nahradit.

6.45Xena (7. díl)

Zlato Rýna Poté, co ji severský válečník Beowulf požádá o pomoc, vydává se Xena na smrtící misi, která je ovliněna i její temnou minulostí.

7.30Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.50Ztraceni (10. díl)

Něco hezkého tam doma Na pláží vidíme, že Jack má určité zdravotní problémy, zřejmě střevní chřipku. Najednou ale nastane důležitější událost - na mělčinu vyplave tělo mrtvého muže.

8.40Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

9.05Futurama (16. díl)

Smlouva sRoboďáblem Fry opět usiluje o srdce Leely. Jeho nejnovější plán je, že se naučí na holofonér a získá si ji svou hudbou.

9.35Scrubs: Doktůrci (17. díl)

Můj student J. D., Turk a Elliot dostali přidělené mediky, které mají učit. J. D. má na starosti nemotorného Joshe, Turk pohlednou Kristen a Elliot nafoukaného Philipa.J. D.

10.05Scrubs: Doktůrci (18. díl)

Moje blues Cox chodí s Kristen a klape jim to, ale Cox i tak myslí na Carlu. Cox neví, co má dělat, a rozhodně mu nepomůže, když k němu přijde Jordan a chce další nezávazný porozvodový sex.

10.35Kdo přežije: Samoa

Náprava škod Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž. Rok: Režie: Hrají:

11.30Letadlová loď Enterprise

Enterprise verzus Japonsko Letadlová loď USS Enterprise je jednou z řady plavidel, jejíž posádka prošla peklem druhé světové války.

6.10Dallas (118. díl)

Legendární americký seriál (1978-91) se vrací na vaše obrazovky! Členové bohaté rodiny Ewingů bojují mezi sebou o vládu nad naftařským impériem i proti nekalým praktikám konkurence. J. R.

7.00Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

7.15Will & Grace (20. díl)

Alice už dávno nešišlá Grace se dozvídá o smrti své spolužačky ze střední, kterou zesměšnila před celou školou. Nyní ji trápí svědomí a tak se rozhodne jet alespoň na pohřeb.

7.40Teleshopping

Vyberte si a nakupujte z lákavé nabídky na obrazovce. Rok: Režie: Hrají:

8.00Cesty domů (22. díl)

Nebudu tu překážet Hedvika nechala zavřít Felixe na veterinu s podezřením na vzteklinu. Rudolf zuří.

9.10Místo činu: Mnichov (566. díl)

Šestka k jídlu Peter a Corinna se poznají na tzv. "Večeři pro šest". Není to obyčejný večírek, ale důmyslně koncipovaná party pro nezadané.

10.55Prolhané krásky (10. díl)

Družička Kamarádky řeknou Arie, co objevily u Jasona v kůlně. Varují ji před ním.Matka přesvědčuje Hannu, aby zkusila přijmout otcovu novou ženu.Aria vyjede na Jasona kvůli fotkám.

11.55Nouzové přistání (4. díl)

Sex po dvaceti letech během události v Rock'n'rollové Síni slávy se Victoria znovu setká se svým bývalým přítelem rockovou hvězdou, zatímco Melanii začne trochu moc zajímat její hudební idol.

12.00Zprávy ve 12

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

12.20Předpověď počasí, sportovní zprávy

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny. Rok: Režie: Hrají:

12.30Sama doma

MUDr. Magdalena Stefanová - gastroenteroložka- Zuzana Li - sinoložka- Mgr.

14.00Vše o vaření

Vše o vaření každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přináší divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.

14.20Banánové rybičky

Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak přežít pubertu svých dětí(1999). Spoluúčinkují L. Rochová a M. Viewegh. Rok: Režie: Hrají:

14.45Na cestě po Šumavě

Díky své poloze uprostřed hustě osídlené krajiny, drsné, ale zachovalé přírodě s čistými bystřinami a jezery, je Šumava často nazývána zelenými plícemi Evropy.

15.10Svědectví

Bakalářský příběh, který vypráví o tom, jak snadno se člověk dostane do nepříjemné situace, chce-li někomu pomoci.

15.35Život plný písniček

Český písničkář, skladatel, textař, spisovatel, herec a režisér Karel Hašler se narodil 31. října 1879 do dělnické rodiny. Vyučil se rukavičkářem, ale po získání výučního listu odešel k divadlu.

12.05Auto Moto Revue

Od března 2014 se po delší odmlce vrátil do vysílání jeden z tradičních pořadů ČT a nejstarší český motoristický magazín Auto Moto Revue.

12.35Právo pro každého

Pracovní právo Pracovní právo upravuje společenské vztahy, které vznikají při práci, tedy určité opakující se činnosti.

13.00Souboj vojevůdců

Žukov proti von Bockovi 22. června 1941 Hitler zahájil operaci Barbarossa, invazi do Sovětského svazu. Tři a půl milionu mužů se utkalo s tehdejší největší pozemní armádou na světě, s Rudou armádou.

13.45Objevování planety Oceán

La Paz - město slunce a moře Na jihu Kalifornského poloostrova leží město La Paz. Pozoruhodné potápěčské podmínky kolem tohoto města jsou tak úchvatné, že sem přijíždějí lidé ze všech možných zemí.

14.35Chcete je?

Nabídka psůCentrum pro zvířata v nouziV Lukách 21,Ústí nad Labemč. ú.: 212441/0300, variabilní i specifický symbol: 11111utulek-ul.

14.40Obří mosty

Korintský záliv, oddělující Peloponés od zbytku pevninského Řecka, je hluboký, široký a dlouhý. Ideální pro námořní dopravu, ale pro silniční dopravu představoval komplikaci.

15.35Angkor: Pohlcená civilizace

Ve třináctém století Angkor byl největším městem světa. Pozůstatky tohoto fascinujícího centra khmerské říše francouzští badatelé objevili až v devatenáctém století.

12.00Polední televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

12.25Vražedná čísla (7. díl)

Charlie neumí surfovat Donův kamarád z dětství a výborný surfař Nathan je nalezen mrtvý v moři.

13.20Odložené případy (23. díl)

Les Kathryn Morris se vrací k případu sériového vraha, který v blízké rezervaci zabíjel ženy jako lovnou zvěř, ale tehdy ho nebylo možné usvědčit.

14.20Dr. House (6. díl)

Známí neznámí Po divoké noci je do PPTH přivezena náctiletá dívka (Anna Attanasio - dcera Katie Jacobs a Paula Attanasia) s vážně zduřelými vaječníky.

15.15Ordinace v růžové zahradě (145. díl)

Nejsme bozi Martě se Kristýnino těhotenství nelíbí, myslí si, že si ničí život. Zdena se proto rozhodne ji přestěhovat do penzionu U Dvou růží, aby měla klid.

13.25Wolffův revír (1. díl)

Tanec s ďáblem Loupežné přepadení pancéřového vozu převážejícího peníze odpovídá způsobem provedení metodám Georga Schustera, který si však právě odpykává doživotní trest v přísně střežené psychiatrické léčebně.

14.25Doktor z hor: Nové příběhy (7. díl)

Neodbytné podezření Doktor Martin Gruber je hned po snídani zavolán k Reinholdu Eisenbacherovi, který ztratil vědomí a spadl do vody.

15.25Castle na zabití (5. díl)

Pěst kapitalismu Castle & Beckettová pracují na případu vraždy, která má spojitost s krádeží cenné sochy.

12.05Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer. Rok: Režie: Hrají:

12.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

12.50Dostihy: Velká slušovická steeplechase

Záznam dostihového odpoledne ze závodiště ve Slušovicích. Rok: Režie: Hrají:

14.15ATP týden tenisu

Týdeník o turnajích ATP a všem důležitém, co se stalo ve světě špičkového profesionálního tenisu mužů. Rok: Režie: Hrají:

14.45Paralympijský magazín

Reportáže z významných akcí sportu handicapovaných. Rok: Režie: Hrají:

15.05Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Michala Dusíka. Rok: Režie: Hrají:

15.35BasketManie

BasketParáda!BasketParáda! je anketa o nejhezčí akci Mattoni Národní basketbalové ligy zaznamenanou kamerami České televize.

15.50Sport v regionech

Nejen vrcholovým sportem žije Česko. Rok: Režie: Hrají:

13.00Oddělení vražd (8. díl)

Zrcadlová vražda Zrcadlová vražda/.

14.00Pauline a Leonard (144. díl)

Pokračování německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další. Rok: Režie: Hrají:

15.05Šedý orel

V této verzi slavného westernu Stopaři z roku 1956 musí drsný traper dopadnout mladého čejenského bojovníka, který mu unesl dceru.

12.35Akta X (17. díl)

Empedoklés Mladík, kterého zrovna vyhodili z práce, zastřelí svého šéfa a jeho sekretářku bezprostředně poté, co do něj vstoupí démonická postava v plamenech.

13.35Jmenuju se Earl (15. díl)

Earle, neumírej (2/2) Earle, neumírej 2/2Boj o záchranu Earlova života pokračuje, osvědčené životabudiče ale nezabírají. Pacient stále prožívá perfektní televizní život s Billie.

14.05Simpsonovi (16. díl)

Basa tvrdí charakter Rodinný výlet do obchodního domu inspiruje Barta k malému podvůdku - tentokrát ovšem trestu neunikne. Rozsudek zní: šest měsíců v nápravném zařízení pro mladistvé.

14.35Simpsonovi (17. díl)

Nevěsta na úprku A je to tady - ředitel školy Skinner se konečně rozhoupal a chystá se svatba s paní učitelkou Krabappelovou. Jenže, ženy: Edna uteče přímo od oltáře.

15.05Bořiči mýtů (1. díl)

Bořiči se rozhodli nejprve udělat radost svým fanouškům, takže nebudou bořit mýtus, jen sestrojí stroj, který bude fungovat díky reakci bonbonů Mentos a coly. Bořiči sestrojí tzv.

12.25Roseanne (24. díl)

Srdce a duše Radosti a strasti pětičlenné rodiny z nižší společnosti.

12.55Chůva k pohledání (7. díl)

Daňovník Fran musí napsat daňový audit, a tak jí s tím musí pomáhat Maxwell, který má právě na starosti psa Jaye Lena (fenku, která si začne "románeks Vořechem).

13.30Jak jsem poznal vaši matku (2. díl)

Nejlepší hamburger New Yorku Marshall už nějaký ten týden nemůže sehnat práci, díky čemuž je krapet na dně.

14.00Jak jsem poznal vaši matku (3. díl)

Miluju New Jersey Tedovi vadí, že musí chodit za Stellou do New Jersey a že kvůli tomu zmeškal všechny důležité momenty jejich skupiny, jako například, když šel Barney sbalit lesbičku.

14.30Komisař Rex (2. díl)

Město plné strachu Na kluzišti uprostřed zimních radovánek náhle zemřela mladá dívka. Příčina smrti je zřejmá: otrava cyankáli, obsaženým v plechovce oblíbené limonády.

15.30Policie Hamburk (2. díl)

Otázka důvěry Kai a Melanie se za částečné asistence Bojeho a Franzi zabývají případem manželů Lisy a Petera.

17.00Besipky

Ojeté pneu Jaký je rozdíl mezi novými a ojetými zimními pneumatikami? Ovlivní kvalita obutí auta bezpečnost jízdy v zimních podmínkách?Nové zimní pneumatiky mají hloubku vzorku 7-8 milimetrů.

17.05Cestománie

Irsko: Konec Evropy Jací jsou lidé, taková je země. O Irsku to platí stoprocentně. Pohled do domovů a myslí obyvatel rybářského městečka Valentia Island nám přiblíží jejich irskou duši.

17.40Černé ovce

SpamS nevyžádanou elektronickou poštou se setkal asi každý, kdo používá internet. Většinou nás spamy jen obtěžují a zaplňují nám e-mailovou schránku.

17.55Události v regionech za okamžik a počasí

Upoutávka na Události v regionech z Prahy, Brna a Ostravy, předpověď počasí na příští dny s důrazem na regionální rozdíly. Rok: Režie: Hrají:

18.00Události v regionech

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky. Rok: Režie: Hrají:

18.25AZ-kvíz

Vědomostní soutěž AZ-kvíz, která se připravuje v brněnském studiu České televize pod vedením režiséra Ladislava Cmírala, už svým názvem oznamuje, že vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti.

18.55Události za okamžik a počasí

Hlavní události a předpověď počasí. Rok: Režie: Hrají:

19.00Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. Rok: Režie: Hrají:

19.50Branky, body, vteřiny

Zprávy ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

16.30Tajemství na dně moří

Ve zdech pevnosti Port Louis nad Lorijenským zálivem se dodnes odrážejí ozvěny starých příběhů o hrdinství námořníků, o pirátech a o pohádkových pokladech.

17.25Kouzla přírody

Tropické deštné lesy Tato epizoda nás provádí smaragdově zeleným pásem tvořeným tropickými deštnými lesy, který obtáčí celou naši planetu.

18.15Moje rodina (12. díl)

Nevšední manželka Všechno, i ta sebekrásnější věc na světě, člověku jednou zevšední. Natož manželství po dvaceti letech. A Susan jako rozumná, zralá žena by to měla vědět, měla by se s tím smířit.

18.45Večerníček

O Kanafáskovi. Rok: Režie: Hrají:

18.55Pán času (14. díl)

Doktorovo jméno Clara neví, kde je. Propadá se časem. Letí prostorem jako lístek unášený ve větru, který se rozpadá na milion kousků. Každý z těchto kousků se stává Clařinou ozvěnou v čase.

19.40Postřehy odjinud

Německo očima Davida Šťáhlavského Ocenění pro ostravskou dokumentární tvorbuNa 46.

19.50Zprávy v českém znakovém jazyce

Zpravodajská relace České televize pro všechny se sluchovým handicapem. Rok: Režie: Hrají:

16.35Dva a půl chlapa (12. díl)

Telepatie Alan zažívá velmi obtížné období, střídají se u něj návaly vzteku a lítosti. Charliemu dělá problémy se s tím vypořádat, a tak navštíví psychiatrickou poradnu.

17.00Odpolední Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

17.25Kriminálka Miami (24. díl)

Běsnění U soudu s gangem Mal Noche jeden ze svědků, Antonio Riaz, popadne zbraň, aby si ji údajně důkladně prohlédl, a pak ji hodí jednomu z přihlížejících. V soudní síni dojde k přestřelce.

18.25Ulice (2694. díl)

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál. Rok: Režie: Hrají:

19.30Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí. Rok: Režie: Hrají:

16.25Komisař Rex (3. díl)

Smrt v muzeu Půvabná fotografka pracovala ve vídeňském přírodopisném muzeu na snímcích pro svou chystanou knihu.

17.30Odpolední zprávy

Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:

18.00Prostřeno!

Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden s výherci časopisu Chvilka pro tebe.

18.55Zprávy FTV Prima

Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:

19.25Krimi zprávy

Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:

19.40Divácké zprávy

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:

19.55VIP zprávy

Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:

16.25Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

16.45Běh: Běhej Valachy

Záznam terénního běžeckého závodu, který je 5. dílem seriálu Valachy Tour 2014. Rok: Režie: Hrají:

17.10Rallye magazín

Novinky, informace a přehled výsledků ze světového i domácího rally sportu. Rok: Režie: Hrají:

17.45Motorismus: Rally Španělsko

Dokument o průběhu dvanáctého závodu Mistrovství světa rally 2014. Rok: Režie: Hrají:

18.40Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL. Rok: Režie: Hrají:

18.55Baseball: A je to homerun!

Dokument o historii baseballu v Česku. Rok: Režie: Hrají:

19.30Tanec: Taneční skupina roku v New Yorku

Reportáž z pobytu vítěze soutěže Taneční skupina roku 2014 skupiny T-BASS z Hradce Králové v "hlavním městěstreetdance scény. Rok: Režie: Hrají:

17.25Sejdeme se na Cibulce

"Zlatá šedesátá", povzdychne si občas někdo a má tím na mysli módu, film či hudbu.

18.30Naše zprávy

Nejdůležitější informace z domova i ze světa. Rok: Režie: Hrají:

19.00Velkolepé století (25. díl)

Nenávist a intriky v sultánově harému měnily budoucnost říše... Turecký výpravný seriál (2013). Hrají H. Ergenç, M. Uzerli, M.t Günsür, P. Karahan, O. Yalabik, N. Aysan, F. Ahmet, S. Ergeç a další.

16.10Ztraceni (11. díl)

Chata uprostřed džungle Locke, Hurley, Ben putují džunglí a snaží se najít Jacobovu chatrč, ale neúspěšně.

17.10Jmenuju se Earl (16. díl)

Ukradl motorku Ukradl motorkuEarl je stále v kómatu, ale Randy odškrtává položky z jeho seznamu, protože myslí, že mu tím pomůže.

17.40Grimm (14. díl)

Nejdražší maminko V domě ve švýcarských Alpách Adalind jen za asistence Meisnera porodí dceru. Meisner o tom informuje Renarda.

18.30Simpsonovi (18. díl)

Chyť je, když to dokážeš Marge a Homer Simpsonovi své děti milují - ale někdy jich mají prostě dost.

18.55Simpsonovi (19. díl)

Super Simpson Někdy je nespravedlností ve světě až moc: Homer nenajde zlatý kupon, s kterým by vyhrál exkurzi do továrny na slaninu, Líze na výstavě kdosi zničí expozici.

19.20Kdo přežije: Samoa

Víc hlav víc ví Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž.

16.25Specialisté na vraždy (1. díl)

Na útěku 1. část Bývalý policejní psycholog Dominik Born je obviněn z vraždy dvou žen, ale problém je, že si na to vůbec nevzpomíná.

17.20Ricardovy recepty (119. díl)

Vyzkoušejte další nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře... Rok: Režie: Hrají:

17.55Po krk v odpadcích (10. díl)

Extrémní případ Psychický problém chorobného shromažďování věci může postihnout každého. Jsou zde ale odborníci, kteří vědí, jak lidem pomoct a zatočit s odpadky... Rok: Režie: Hrají:

18.50Jak jsem poznal vaši matku (4. díl)

Promluva do duše Ted se má stěhovat za Stellou do New Jersey a Marshall s Lilly do nového bytu. Tak začíná dlouhý proces stěhování spojený s mnoha nostalgickými vzpomínkami.

19.20Jak jsem poznal vaši matku (5. díl)

Prokletý ostrov Ted a Stella plánují svatbu, a jelikož Stellina sestra má svoji svatbu zrušit, rozhodnou se, že se vezmou místo ní už za pár dnů.

19.45Chůva k pohledání (8. díl)

Záležitost k rozebrání Fran má pocit, že její vztah s Maxwellem nikam nevede.

20.00Vyprávěj (17. díl)

Smrt Brežněva Píše se rok 1964.

20.55Máte slovo s M. Jílkovou

Máte slovo s Michaelou JílkovouDiskusní pořad, kde můžete vyjádřit svůj názor a kde řešíme problémy a témata, která působí starosti občanům! Každý divák může poslat svůj názor formou SMS nebo prostřednictvím webu České televize.

21.50Třída 8.A

Docu-reality show Třída 8. A vychází ze švédského originálu Class Of, který v tamější veřejnoprávní televizi v letech 2008 a 2011 překonal rekordy sledovanosti.

22.34Losování Šťastných 10 a Šance milion

Losování loterie. Rok: Režie: Hrají:

22.35Na stopě

Aktuální případy, reportáže, pátrání. Pořad Na stopě pomáhá vyšetřovatelům a kriminalistům v objasňování těch nejzávažnějších kriminálních kauz. Pomáhá ale také lidem, kterým se ztratil někdo blízký.

22.36Losování Šťastných 10 a Šance milion

23.05MI5 (3. díl)

Křehký mír s Íránem je opět v ohrožení.

20.00Peking, město proměn

Peking byl v letech 1420 až 1912 hlavním městem císařské Číny a v roce 1949 se stal hlavním městem Čínské lidové republiky. Dnes je politickým a kulturním centrem, ale také střediskem propagandy.

21.00Cestománie

Španělsko - Kanárská trojka Kanárské ostrovy nedostaly své jméno podle ptáků, jak by si někdo mohl myslet, ale podle psů, kteří na ostrovech žili.

21.30Pološero - Marihuana - dar i prokletí

Marihuana je darem pro nemocné, ale její užívání může být prokletím pro teenagery. Máloco rozděluje naši společnost jako pohled na tuto lehkou drogu, která u nás v posledních letech doslova zlidověla.

22.00Raport o Velké válce

Utrpení v čase ofenzív Když Václav Kvasnička nalezl dědův deník z války, čekalo jej mnoho stránek smutného čtení o bolesti a smrti.

22.40Ve jménu vlasti (12. díl)

Marine One Po Walkerově útoku na viceprezidentovy spolupracovníky volá zoufalá Carrie Saulovi. Snaží se jej přesvědčit o propojenosti Brodyho a Walkera.

23.25Queer

Space Made Man Příběh kluka s průkazem dospělého muže, který zapomněl stárnout, protože toho měl až příliš mnoho k prožití. Připravil M. Kudláček. Rok: Režie: Hrají:

23.50Touha po kráse

Vydavatelé zjistili, že když dají na obálku časopisu hezkou holku, lépe se prodává. Všechno to probíhá za pomoci průzkumu trhu a čísel, není v tom srdce.

20.20Ordinace v růžové zahradě (526. díl)

Lež má krátké nohy Gábina a Hanák mají dnes svatbu. Gábina se ale dozví pravý důvod Petrova rozchodu s Andreou. Pochopí, že Petr se pro manželství nerozhodl z lásky.

21.30PRÁSK!

Nikdo neví o celebritách více než my! Vstupte s námi do života hvězd. Moderuje P. Novotný. Rok: Režie: Hrají:

22.10Double Team

Nejlepší protiteroristický agent Jack chce odejít do výslužby, aby se mohl věnovat manželce a očekávanému dítěti.

20.15Svatby v Benátkách (31. díl)

Lampiony štěstí Lenka se s Bromem schází na lékařském pokoji u něj v nemocnici...Kája hlídá Péťu, matka je v nemocnici. Pomůže mu těhotná Eliška...

21.30Kdo je kdo?

V dalším díle oblíbeného pořadu televize Prima Kdo je kdo? se můžete těšit na Danu Morávkovou, Alici Bendovou, Romana Ondráčka, Miloše Pokorného, Boba Klepla a Ivo Šmoldase, do moderátorského křesla opět usedne Petr Vondráček.

22.35Ano, šéfe!

Tentokrát se vypravíme na Šumavu do zámku Kněžice, jehož majiteli jsou paní Jette Boel a její manžel Niels Brochner (honoraer konsul Danmark).

23.50Slunečno, místy vraždy (7. díl)

Bohatý vdovec Jim Longworth se těší, že si užije pár dní o samotě s Callií. Její syn totiž jede za svým otcem, jenž je v programu na ochranu svědků.

20.00Studio fotbal - Extra

Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Synot ligy. Rok: Režie: Hrají:

20.25Basketbal: Panathinaikos Atény - Fenerbahce Ülker Istanbul

Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy v basketbalu mužů. Rok: Režie: Hrají:

22.30Golf Minute Magazine

Magazín o světovém i domácím golfu, informace, rady, rozhovory. Rok: Režie: Hrají:

22.55Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu. Rok: Režie: Hrají:

23.10Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL. Rok: Režie: Hrají:

23.20Motorismus: Rally Španělsko

Dokument o průběhu dvanáctého závodu Mistrovství světa rally 2014. Rok: Režie: Hrají:

20.10Inga Lindström: Romance u jezera (5. díl)

Moře lásky: Romance u jezera Německá televizní romance o mladé expertce na turistiku, kterou v idylickém městečku čeká nejen řada pracovních potíží, ale také láska.

22.00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (14. díl)

Hra Je nalezeno tělo prostitutky, která byla sražena autem, znásilněna, zkopána a okradena. Detektivové vyslýchají její zákazníky a hledají sportovní vůz.

22.55Vraždy v Lake City

Úspěšný obhájce Tony Lord se téměř po třiceti letech vrací do rodného města obhajovat kamaráda Sama, který je obviněný z vraždy mladé dívky.

20.15Autosalon

Každý čtvrteční večer můžete na obrazovkách televize Prima COOL sledovat v premiéře oblíbený pořad pro milovníky aut a všeho kolem nich - Autosalon.

21.25Teorie velkého třesku (3. díl)

Gothowitzova deviace Sheldon se snaží vylepšit Penny pomocí čokolády. Údajně lze totiž působením na její bázi dosáhnout změny některých osobnostních rysů.

22.00Total Recall

Hlavním hrdinou příběhu, který se odehrává v roce 2084 je stavební dělník Douglas Quaid, kterého sužují děsivé noční můry, týkající se Marsu.

20.15Fontána pre Zuzanu 2

Zuzana dospěla a utržila od života první rány. Chytla se špatné společnosti, skončila ve vězení a po propuštění se pokouší začít znova.

22.35Sex ve městě (4. díl)

Kluk, holka, kluk, holka Stává se pojem "opačné pohlavípouze přežitkem minulosti? Carrie je nucena si položit tuto otázku poté, co pozná velmi sympatického mladíka s velmi zvláštní minulostí.

23.05Mistři manipulace

Stopem do pekla Poznejte příběhy lidí, kteří podlehli sugestivnímu přístupu vypočítavých manipulátorů a tvrdě za to zaplatili... Rok: Režie: Hrají:

Rychle přejít na: ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 Sport, Barrandov, Prima Cool, Prima Love

TOPlist